iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Trabzon

YÖS Kursu Trabzon

YÖS Kursu Trabzon

YÖS kursu Trabzon şubemizde Sınıf kursu ve özel ders olarak yapılmaktadır. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Yabancı Öğrenci Sınavı YÖS  pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri düzenli bir çalışmayla rahatlıkla  kazanabilirsiniz.

YÖS kursu kursu Trabzon, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Ortahisar, Sürmene, , Şalpazarı,, Tonya, Vakfıkebir, Yomra ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Trabzon şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derslerde tüm konular adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçeyle sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercihlerinizde kursumuzdan ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Trabzon şubemizde birebir özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz. YÖS ile ilgili daha yüksek puanı olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyeleri aynı olan adaylar ikili yada üçlü gruplar oluşturarak birlikte YÖS kursu alabilirler.

Online özel ders alarak özel derslerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi YÖS sınıflarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili özel hedefleri olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

Sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Trabzon Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Trabzon şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp