iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Tunceli

YÖS Kursu Tunceli

YÖS Kursu Tunceli

YÖS kursu Tunceli  şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümlere yerleşebilirsiniz. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Tunceli, Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazimiye, Ovacık, Pertek ve Pülümür ilçelerinde alanında en iyi olan öğretmenlerle özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde yine geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Tunceli şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak her dönem verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerin normal özel derslerden verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derslerde tüm konular adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesi düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercihlerinizde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Tunceli şubemizde birebir özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse ikili yada üçlü grup oluşturarak beraber YÖS kursu alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse  sınıf kurslarımıza da devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili özel hedefi olan adaylar ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili daha ayrıntılı bigiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Tunceli Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Tunceli şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp