iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Van

YÖS Kursu Van

YÖS Kursu Van

YÖS kursu Van  şubemizde şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YSÖ pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.  YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Van, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Muradiye, Özalp, İpekyolu, Tuşba, Saray ve Gürpınar ilçelerinde alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için şubemizde online özel ders alternatifi de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Van şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerden çoğu zaman normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslere tüm YÖS konuları adayın seviyesine göre anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın kullandığı tüm kaynaklar taranarak çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece özel ders alarak eksikleriniz hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercihlerde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Van şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz. Adayın YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefleri varsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak YÖS kursunu arkadaşlarınızla birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımızı tercih edebilirler. Seviyeler arasında fark varsa ve YÖS ile ilgili daha özel hedefleriniz varsa özel ders alarak sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Van Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Van şubemize 0535 778 95 96 numaralı

Whatsapp hattımızdan

Ön kayıt formunu

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp