iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Yalova

YÖS Kursu Yalova

YÖS Kursu Yalova

YÖS kursu Yalova şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri düzenli bir çalışma ile rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS derslerini kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Yalova, Altınova, Armutlu, Çiftlikköy, Çınarcık ve Termal ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenlerimizle sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olabilmektedir.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Yalova şubemizde YÖS kursu sınıf kursu özel ders ve online özel ders şeklinde verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerle  normal özel dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derslerde konular birebir adayın seviyesine uygun olarak anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın dokümanları taranmakta çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.  Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı gidererek istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumzdan ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Yalova şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını birebir tamamlıyoruz. Daha yüksek puan hedefi olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyeleri aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyelerinde büyük farklılıklar olabilmektedir. Seviyesi farklı olan ve YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan adaylara birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızın ayrıntılı programına şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Yalova Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Yalova  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp