iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Yozgat

YÖS Kursu Yozgat

YÖS Kursu Yozgat

YÖS kursu Yozgat şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir.  YÖS özel dersleri kursumuzda, evinizde yada ders ofisimizde alabilirsiniz. YÖS pratik sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü düzenli bir çalışmayla rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS  kursu Yozgat, Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri,  Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı ve Yerköy ilçelerinde alanında en iyi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olabilmektedir. Örneğin EGE YÖS yaklaşık 80 üniversitede geçerlidir.

YÖS için online özel derslerimiz de bulunmaktadır. Özel ders ile öğrenme hızınız sınıf kurslarına göre on kata kadar artabilmektedir.

Online Özel Ders

Yozgat şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler, kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü yüzde yüz etkileşimli bir biçimde yapılmaktadır. online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerde genellikle çok daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde adayın anlayabileceği düzeyde konular sesli ve görüntülü olarak birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın takip ettiği yayınlar taranmakta ve çözemediği  sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders sınıf kurslarına göre daha pahalı değildir. Yaklaşık  sınıf kurslarına ayırmayı düşündüğünüz bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Yozgat şubemizde her dönem açılmaktadır. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesini dikkate alarak hazırladığımız 50 -70 yada 100 saatlik özel derslerle YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan adaylar ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri yakın olan adaylarımız isterlerse sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunabilmektedir. Seviyeleri farklı olan ve YÖS için daha yüksek puan gerektiren bölümleri kazanmak isteyen adaylara birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS Kursu Yozgat Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Yozgat şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp