iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Zonguldak

YÖS Kursu Zonguldak

YÖS Kursu Zonguldak

YÖS kursu Zonguldak şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersleri kursumuzda, evinizde yada ders ofisimizde alabilirsiniz. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Zonguldak, Kilimli, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Karadeniz Ereğli ve Kozlu ilçelerinde verilmektedir.

YÖS kursunu, kursumuza özel sistemle uzaktan eğitim online birebir özel ders şeklinde de alabilirsiniz. Birebir özel ders ile YÖS’e hazırlanan öğrencilerimizde başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS Online Özel Ders

Yabancı öğrenci sınavı olarak bilinen YÖS her yıl ilgili üniversiteler tarafından yapılmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS sınavları diğer bazı üniversitelerde de kullanılabilmektedir.

Online YÖS özel ders ile normal ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde adayın seviyesi dikkate alınarak adayın anlayabileceği şekilde sesli ve görüntülü olarak dersler anlatılmaktadır. Online derslerde adayın doküman taraması da yapılarak çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın başarı durumunu sürekli kontrol ediyoruz. Eğitim koçları YÖS başvuruları  ve tercihlerde YÖS adaylarımıza ücretsiz olarak yardımcı olmaktadırlar.

YÖS Kursu Zonguldak Şubemizde Birebir Normal ve Online Özel Ders yada Sınıf Kursu Olarak Verilmektedir.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz YÖS Özel Ders

İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz konulardan istediğiniz kadar  birebir özel ders alabilirsiniz. YÖS için adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturarak tüm YÖS konularını bitiriyoruz.

Tavsiye ettiğimiz YÖS özel ders paketleri 50 – 70 yada 100 saat şeklindedir. YÖS ile ilgili çok yüksek puan gerektiren bölümleri hedefleyen öğrencilerin daha fazla soru çözmeleri gerektiği için daha fazla özel ders almalarını öneriyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alabilirsiniz.

YÖS Kursu Zonguldak Şubemizde Her Dönem Özel Ders Şeklinde Verilmektedir.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta sonu yada hafta içi YÖS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi birbirine yakın olan öğrencilerimiz YÖS sınıf kurslarına katılarak YÖS’e hazırlanabilirler. YÖS sınıf kursumuzun programına şubemizle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. YÖS adayalrı arasında genellikle ciddi seviye farkları bulunmaktadır. Seviye farkı bulunan ve YÖS ile ilgili Özel hedefleri olan öğrencilere birebir özel ders alarak YÖS için hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS ile düzenli çalışarak İstediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS Kursu Zonguldak Şubemizle İrtibat

YÖS Kursu Zonguldak şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak bizimle İrtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp