iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Muğla

YÖS Kursu Muğla

YÖS Kursu Muğla

YÖS kursu Muğla şubemizde sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman  en az 15 yıllık tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS  birebir özel dersleri kursumuzda , ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS adaylarımız ücretsiz eğitim koçluğu programımızdan yararlanabilmektedirler.

YÖS kursu Muğla, Fethiye , Marmaris, Datça, Ula , Menteşe, Seydikemer, Kaş, Bodrum , Kalkan , Yatağan , Dalaman , Ortaca, Kalkan , Köyceğiz ve yakın il ve ilçelerde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversitelerde de geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.  Birebir özel ders alarak sınava hazırlanan öğrencilerde başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursunu online özel ders olarak ta alabilirsiniz.

YÖS Online Özel Ders

Muğla şubemizde YÖS kursu sınıf kursu, normal özel ders ve uzaktan eğitim online özel ders olarak verilmektedir. Online özel dersin normal özel derslerden verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Online özel derste adayın alt yapısı dikkate alınarak anlayabileceği düzeyde konular özetlenmekte ve adayın kaynağından çözemediği sorular sesli ve görüntülü bir şekilde çözülmektedir.

Onlie derslerde ön hazırlık mutlaka yapılmalıdır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen Online YÖK özel dersten normal  özel dersten daha iyi verim alınabilmektedir.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile sadece eksik YÖS konularıyla ilgili birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

Özel ders alınarak hazırlanan YÖK kursumuzda başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Kimler Yabancı Öğrenci Sınavına Girebilir Konular, YÖS Soru Tipleri vb Tüm Ayrıntılara Buradan Ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu Muğla şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. YÖS için adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz.  Genellikle 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketleri tüm YÖS konularının bitirilmesi için yeterli olmaktadır. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylarımız isterlerse sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviye farkları  ve YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefleri olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

. Yös sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye  şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Muğla Şubemizle İrtibat

Yös kursu Muğla şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.,

Ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Whatasapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Kursu Rehberlik ve Kurs Programları için Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp