iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

10. Sınıf Kursu

10. Sınıf Kursu

10. Sınıf Kursu

10. sınıf kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Üniversite sınavına giren tüm öğrenciler 10. sınıfta gösterilen tüm derslerden sorumludurlar. Üniversite sınavının ilk basamağı olan TYT’de   9. ve 10. sınıfta görülen tüm konulardan öğrenciler sorumludur.  10. sınıfta öğrencinin minik özel derslerle takviye edilmesi öğrencinin başaracağına olan inancını arttıracaktır.

10. sınıf öğrencileri için en önemli ders matematik dersidir. Matematik dersi iyi olan öğrencilerin genellikle diğer dersleri de iyi olur.  10. sınıf fizik ve kimya derslerinde biraz daha işlem bilgisi gerektiren konular yer  almaktadır. 10. sınıf ta alt yapısını güçlendiren öğrenciler, üniversite 1. ve 2. basamak sınavları olan TYT ve AYT’de daha başarılı olarak, üniversitede istediği bölümleri  daha rahat kazanmaktadırlar.

Online 10. Sınıf Kursu

Sağlık nedenleriyle online derslere olan talep her geçen gün artmaktadır. 10. sınıf kursu online sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Online derslerle normal dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online derslerde 10. sınıftan istediğiniz tüm dersler adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli takip ediyoruz.

Online özel ders sistemini görmeniz için ilk online dersten ücret almıyoruz.

10. Sınıf Özel Ders Tavsiyesi;

 • Matematik dersinden her hafta 2 şer ders şeklinde özel ders alarak, 10. sınıf matematik alt yapınızı güçlendirin. Yıllık 50 ders saati matematik özel ders alınabilir.
 • Fizik ve kimya derslerinden dönüşümlü olarak birebir özel ders alabilirsiniz. Yıllık toplam  50 saat fizik + kimya özel ders alınabilir.
 • Türkçe dersinde zorlanan, sınavlarda istediği neti çıkaramayan öğrenciler için 10 saatlik hızlı paragraf  paketimizi almalarını öneriyoruz.
 • İstediğiniz derslerden sınav öncesi 2- 4 – 6 saatlik minik özel dersler de alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz.

10. Sınıf Neden Önemli ?

10. sınıf kursu, sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

 • 10. sınıf sonunda öğrenciler ders durumlarını dikkate alarak, sayısal, sözel, eşit ağırlık yada dil şeklinde bölüm seçmektedirler.
 • 10 . sınıf sonunda seçilen bölüm, gelecekte öğrencinin hangi mesleği seçeceği konusunda en önemli basamağı oluşturmaktadır.
 • 10. sınıfta alt yapısını güçlendiren öğrenci 9. sınıf eksiklerinin çoğunu da gidermiş olur.
 • TYT’de 120 Soru sorulmakta ve tüm sorular 9. ve 10. sınıf derslerinden gelmektedir.
 • 10 sınıf konularında alt yapısı iyi olan öğrenciler 11. ve 12. sınıf konuları olan AYT konularında daha başarılı olmaktadırlar.

10 Sınıf İçin Nasıl Özel Ders Alabilirim ?

10. sınıf kursu için özel dersleri alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri vermektedir.

Yaklaşık  kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Eğitime yapılan yatırım hiçbir zaman boşa gitmez. Zamanında tamamlanmayan eksikler ilerde telafisi mümkün olmayan durumlarla karşılaşılmasına neden olabilir.

 • Kursumuza gelip ön görüşme yapmalısınız.
 • Öğrencinin alt yapısına ve hedefine göre alması gereken dersler ve özel ders paketleri belirlenmelidir.
 • Kaydınızı yaptırıp, ödeme planınızı ayarlayıp, derslere başlayabilirsiniz.

Özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

10. Sınıf Hangi Derslerden Özel Ders Alabilirim ?

Matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça vb. tüm derslerden kursumuzda özel ders alabilirsiniz.

10. sınıf kursu – Şubemizle İrtibat

10. sınıf kursu iletişim;

 •  Türkiye geneli kurslarımıza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp