iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Aile Birleşimi Almanca Kursu

Aile Birleşimi Almanca Kursu

Aile Birleşimi Almanca Kursu

A1 Aile birleşimi Almanca kursu, en temel seviyede Almanca öğretilen bir kurstur. Almancada dil kursumuzda A1 , A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde Almanca öğretiyoruz. Almanca aile birleşimi derslerine, alanında uzman, en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi Almanca öğretmenleri girmektedir.

Aile birleşimi Almanca kursu, şubemizde birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Özel dersleri online ya da yüz yüze eğitimle alabilirsiniz.

Almanya’da yaşamak istiyorsanız A1 seviyesinde Almanca bilmeniz gerekiyor. Almanya’da yaşamak isteyen kişiler  ile birleşimi yoluyla A1 seviyesinde Almanca bildiklerini  Alman konsolosluğuna belgelendirmek zorundadırlar.

Aile birleşimi Almanca kursu İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak illerinde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Aile birleşimi kursları İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer tüm illerde verilmektedir.  Goethe Aile Birleşimi Kursu deneyimli öğretmenlerimiz tarafından istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Goethe A1 Almanca Kursu her dönem kurs merkezimizde açılmaktadır. Almanca dersleri birebir özel ders şeklinde alındığında çok daha verimli olmaktadır.

Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1, yetişkinlere yönelik bir Almanca sınavıdır. Çok basit düzeyde Almanca bilgisini teyit eden bu sınav (A1) seviyesine denktir.

Aile Birleşimi Online Özel Ders

Aile birleşimi için, online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Online özel ders ile normal ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde adayın seviyesine göre konular birebir anlatılmaktadır. Almanca deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Online derslere olan talep, sağlık nedenleriyle sürekli artmaktadır. Online derslere devam eden adaylar, isterlerse en yakın şubemizden normal birebir  özel derslerine devam edebilirler.

Özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online dersten ücret almıyoruz.

Aile Birleşimi Almanca Özel Ders

Aile birleşimi Almanca kursu için, deneyimli Almanca öğretmenlerimizden, istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz.

A1 seviyesinde Almanca kursumuz 2 yada 3 ay sürmektedir. Almanca derslerimiz adaya özel adayın seviyesi dikkate alınarak, birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Kursumuz adayın alt yapısına göre 2 yada 3 ay sürmektedir. Aile birleşimi için genellikle tavsiye edilen ders saati 48 saattir. Dersler adayın durumuna göre haftada 2 yada 3 gün, 2 şer ders saati şeklinde işlenmektedir.

İsteyen adaylar A1 seviyesinde Almanca  ile yetinmeyip,  A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde Almanca kurslarına da devam edebilirler.

Almanca Aile Birleşimi Sınavı

Goethe – Zertifikat A1: Start Deutsch 1 sınavı

Bu sınav A1 seviyesinde Almanca bilip bilmediğinizi tespit eden bir sınavdır. Bu sınavda başarılı olanlar aile birleşimi için başvuru yapabilirler.

A1 Aile Birleşimi Almanca Sınavı 2 bölümden oluşur. 65 dakika süren bir yazılı sınav ve 15 dakika süren bir sözlü sınav yapılır. Sınavın sözlü kısmı grup halinde yapılır.  Günlük yaşamla ilgili  sorular sorulur, kişinin kendini ifade edip edemediğine bakılır. Yine A1 seviyesindeki yazılı sınavda kısa metinler, basit duyuru levhaları ve günlük hayattan kısa sorular sorulur.

Goethe İstanbul Ankara İzmir A1 sınav tarihleri 20222 2023  ayrıntılı bilgi için kurs merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Almanca seviyenizi test etmek için sınava buradan girebilirsiniz.

Almanca Kursu Özel Ders

Aile birleşimi Almanca kursu, kursumuzda her zaman açılmaktadır. İstediğiniz il ve ilçeden aile birleşimi kursunu alabilirsiniz.

 • İstediğiniz zaman aile birleşimi Almanca  özel derslere başlayabilirsiniz.
 • Aile birleşimi için 36 yada 48 saat birebir özel ders alınmasını öneriyoruz.
 • Almanca özel derslerimizde bir ders saati 40 dakikadır.
 • Kurs ücretini, eğitim süresince taksitli olarak yapabilirsiniz.
 • Aile birleşimi Almanca kursumuzda alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Aile birleşimi Almanca sınavı için, tecrübeli Almanca öğretmenlerimizden, birebir özel ders alarak, hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kursumuzla İrtibat kurduğunuzda aile birleşimi sınavıyla ilgili daha kapsamlı bilgi verilecektir.

Almanca Kursumuzla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Aile Birleşimi Almanca Kursu Veren Şubelerimiz

A1 Aile birleşimi Almanca kursu iletişim,

Kursumuza 0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayarak 7/24 Şubelerimize Ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan ya da Diğer İletişim Kanallarından Kursumuzla İrtibat Kurabilirsiniz.

 

İsterseniz aşağıdaki formu doldurun, form bize ulaştıktan sonra eğitim danışmanlarımız Sizi arayıp bilgi versinler.

Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp