Aile Birleşimi Almanca Kursu

Aile Birleşimi Almanca Kursu

Aile Birleşimi Almanca Kursu

A1 Aile birleşimi Almanca kursu, en temel seviyede Almanca öğretilen bir kurstur. Almancada dil kursumuzda A1 , A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde Almanca öğretiyoruz. Almanca aile birleşimi derslerine, alanında uzman, en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi Almanca öğretmenleri girmektedir.

Aile birleşimi Almanca kursu, şubemizde birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Almanya’da yaşamak istiyorsanız A1 seviyesinde Almanca bilmeniz gerekiyor. Aile birleşimi yoluyla Almanya’da yaşamak isteyen kişiler A1 seviyesinde almanca bildiklerini  Alman konsolosluğuna belgelendirmek zorundadırlar.

Aile Birleşimi Online Özel Ders

Aile birleşimi için, online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Online özel ders ile normal ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde adayın seviyesine göre konular birebir anlatılmaktadır. Online Almanca deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Online derslere olan talep, sağlık nedenleriyle sürekli artmaktadır. Online derslere devam eden adaylar, isterlerse en yakın şubemizden normal birebir  özel derslerine devam edebilirler.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online dersten ücret almıyoruz.

Aile Birleşimi Almanca Özel Ders

Aile birleşimi Almanca kursu için, deneyimli Almanca öğretmenlerimizden, istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz.

A1 seviyesinde Almanca kursumuz 2 yada 3 ay sürmektedir. Almanca derslerimiz adaya özel adayın seviyesi dikkate alınarak, birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Kursumuz adayın alt yapısına göre 2 yada 3 ay sürmektedir. Aile birleşimi için genellikle tavsiye edilen ders saati 48 saattir. Dersler adayın durumuna göre haftada 2 yada 3 gün, 2 şer ders saati şeklinde işlenmektedir.

İsteyen adaylar A1 seviyesinde Almanca  ile yetinmeyip,  A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde Almanca kurslarına da devam edebilirler.

Almanca Aile Birleşimi Sınavı

Goethe – Zertifikat A1: Start Deutsch 1 sınavı

Bu sınav A1 seviyesinde Almanca bilip bilmediğinizi tespit eden bir sınavdır. Bu sınavda başarılı olanlar aile birleşimi için başvuru yapabilirler.

A1 Aile Birleşimi Almanca Sınavı 2 bölümden oluşur. 65 dakika süren bir yazılı sınav ve 15 dakika süren bir sözlü sınav yapılır. Sınavın sözlü kısmı grup halinde yapılır.  Günlük yaşamla ilgili  sorular sorulur, kişinin kendini ifade edip edemediğine bakılır. Yine A1 seviyesindeki yazılı sınavda kısa metinler, basit duyuru levhaları ve günlük hayattan kısa sorular sorulur.

Aile Birleşimi Kursu Özel Ders

Aile birleşimi Almanca kursu, kursumuzda her zaman açılmaktadır. İstediğiniz il ve ilçeden aile birleşimi kursunu alabilirsiniz.

 • İstediğiniz zaman aile birleşimi Almanca  özel derslere başlayabilirsiniz.
 • Aile birleşimi için 36 yada 48 saat birebir özel ders alınmasını öneriyoruz.
 • Almanca özel derslerimizde bir ders saati 40 dakikadır.
 • Kurs ücretini, eğitim süresince taksitli olarak yapabilirsiniz.
 • Aile birleşimi Almanca kursumuzda alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Aile birleşimi Almanca sınavı için, tecrübeli Almanca öğretmenlerimizden, birebir özel ders alarak, hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kursumuzla İrtibat kurduğunuzda aile birleşimi sınavıyla ilgili daha kapsamlı bilgi verilecektir.

Almanca Kursumuzla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Aile Birleşimi Almanca Kursu Veren Şubelerimiz

Aile birleşimi Almanca kursu iletişim,

 • 0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayarak Şubelerimize Ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp Hattımızdan Bizimle İrtibat Kurabilirsiniz.
 • İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.
Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  × Whatsapp