iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

7. Sınıf Kursu

7. Sınıf Kursu

7. Sınıf Kursu

7. sınıf kursu, kursumuzda Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu tarafından sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir.  İyi bir lise iyi bir üniversite demektir. 7. sınıfta özellikle matematik ,fen ve Türkçe dersinde eksiği olmayan öğrenciler, 8. sınıf sonunda girecekleri LGS ‘de daha başarılı olmaktadırlar.  LGS telafisi olmayan bir sınavdır.  Adrese dayalı yerleştirmelerde gidilen okullarda, öğrenci seviyeleri arasında ciddi farklar olabilmektedir.  Fen liseleri gibi nitelikli liselere yerleşen öğrenciler istedikleri hedeflere daha kolay ulaşabilmektedirler.

7. sınıf kursu deneyimli LGS tecrübesi olan branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Fen lisesi hedefi olan 7. sınıf öğrencileri için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir. Fen lisesi hazırlık sürecinde, temel oluşturmak isteyen  7. sınıf öğrencileri için, tüm dersleri kapsayan sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Okul not ortalaması doksan puanın  üzerinde olan öğrencilerimizin katılabildiği sınıf kurslarımızda eğitim yıl boyunca devam etmektedir.  Ortalaması daha düşük olan öğrencilerimize özel ders şeklinde kurs alarak eksiklerini daha hızlı giderebilirler.

7. Sınıf Kursu Kurs Programımız

Cumartesi veya Pazar 1 Gün 09:50 - 13:50

Perşembe 17:20 - 19:40 Tüm Derslerden Kurs

7. Sınıf Kursu Özel Ders Tavsiyemiz

 • Fen lisesi hedefi olan öğrenciler için  her hafta 2 ders matematik 2 ders fen dersini birebir özel ders şeklinde alabilirler. Yıllık toplam 100 saat.
 • Sadece matematik dersinde zorlanan öğrenciler her hafta 2 ders matematik özel ders alabilirler. Yıllık toplam 50 saat.
 • Türkçe sorularını yavaş çözen yada dil bilgisinde ciddi hatalar yapan öğrenciler için 10 saatlik hızlı okuma ve 10 saatlik dil bilgisi dersini özel ders şeklinde alabilirler.
 • Tüm diğer derslerden minik eksikleri olan öğrenciler için her dersten minik 10 -20 -30 saatlik özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.
 • Okul yazılı sınavlarından önce özel ders alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz.
 • 7. sınıf kursu sınıf kursuna devam eden öğrencilerden matematik dersinden sorun yaşayan öğrenciler birebir özel ders alarak ekiklerini hızlı bir şekilde giderebilirler.

Online 7. Sınıf Özel Ders

Sağlık nedenlerinden dolayı online derslere her geçen gün talep artmaktadır. Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde öğrencinin seviyesine göre tüm konular birebir anlatılmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir. Online derslerde adayın kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online 7. sınıf özel ders sistemimizi görmeniz için ilk dersten ücret alınmamaktadır.

7. Sınıf Kursu – Öğrencilerine Tavsiyemiz

 • Okul kurslarına mutlaka devam edin.
 • Evde yardımcı kaynaklardan öğrendiğiniz konularla ilgili bol bol soru çözün.
 • Evde günde ortalama 2 saat düzenli ders çalışın.
 • İhtiyaç duyuyorsanız eksik olduğunuz konularla ilgili kursumuzdan destek alabilirsiniz.
 • Başarı durumunuz çok iyi ise 7. sınıf kursu için başarılı öğrenciler için açtığımız sınıf kurslarını tercih edebilirsiniz.

7. Sınıf – LGS Bilgilendirme

 • 8. sınıf sonunda girilen LGS’de matematik, fen ve Türkçe’den 20’şer soru sorulmaktadır. Her sorunun katsayısı 4 ile çarpılmaktadır.
 • 8. sınıf sonunda girilen LGS’de sosyal, İngilizce ve din kültürü dersinden 10’ar soru sorulmaktadır. Her sorunun katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.
 • Toplam 90 soruda yaklaşık  5 yanlıştan daha az yanlış yapan  öğrenciler iyi fen liselerine yerleşir.
 • Toplam 90 sorudan yaklaşık 15 yanlıştan fazla yapan öğrencilerin nitelikli liselere yerleşme şansı çok yoktur.

Eğitime yapılan yatırım en güçlü yatırımdır. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir. 7. sınıfta alt yapınızı güçlendirin. LGS’de en iyi liseleri kazanın.

7. sınıf kursu alarak eksiklerini tamamlayan öğrenciler istedikleri fen liselerini daha kolay kazanabilmektedirler.

Özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kursumuzla İrtibat

7. Sınıf kursu, sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Sağlık nedenlerinden dolayı online sınıf kursu ve online özel ders alternatiflerimiz de bulunmaktadır.  Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden bu kursumuzu ve istediğiniz tüm derslerden özel dersleri alabilirsiniz.

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubelerimize ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp