iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji özel ders, alanında uzman Türkiye’nin en iyi biyoloji öğretmenleri tarafından verilmektedir. Biyoloji özel dersi kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Bazı öğrenciler için biyoloji dersi çok karmaşık gelebilmektedir. Özel derslerde konular öğrencinin anlayabileceği pratiklikte kalıcı öğrenme sağlanabilecek şekilde anlatılmaktadır.

Üniversite 1. basamak sınavı olan TYT’de 6 soru 9. ve 10. sınıf konularından çıkmaktadır. TYT’de bütün soruların yaklaşık puan değeri aynı olduğu için, çok iyi bölümler kazanmayı hedefleyen tüm öğrencilerin TYT biyoloji sorularını kaçırmamaları gerekmektedir. 6 sorunun geldiği TYT biyoloji konuları 16 saatlik birebir özel derste tamamlanmakta ve aday genellikle TYT biyolojiden soru  kaçırmayacak seviyeye ulaşmaktadır.

 Online Özel Ders 

Biyoloji dersi için online  ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. online özel derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde öğrencinin seviyesine uygun olarak konular anlatılmakta ve çözemediği sorular, öğrencinin kaynağından birebir çözülmektedir.

Özellikle son günlerde sağlık nedenleriyle online derslere olan talep artmıştır. Online özel ders sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Biyoloji dersi fizik ve kimya dersine göre daha sözel içeriğe sahip bir derstir.  Biyoloji dersinden üniversite hazırlık sınavında  TYT’de 6, AYT’de 13 soru sorulmaktadır.  Biyoloji dersi düzenli ders çalışma alışkanlığı olan öğrencilerin rahatlıkla anlayabileceği dersler arasındadır.

Neden Biyoloji Özel Ders ?

Biyoloji özel ders,  sınav tecrübesi olan deneyimli biyoloji öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Biyoloji dersindeki bazı konular, bazı öğrenciler için karmaşık gelebilmektedir.  Biyoloji dersinden zorlanan ara sınıf öğrencileri için, okul yazılı sınavlarına hazırlık amaçlı özel derslerimiz bulunmaktadır.  Üniversiteye hazırlanan öğrenciler için de biyoloji dersinden birebir ders paketlerimiz bulunmaktadır.

 • Karmaşık görünen bazı biyoloji konuları daha anlaşılır hale getirebilmek için,
 • Okul yazılı sınavlarında daha yüksek notlar alabilmek için,
 • TYT, AYT ve  MSÜ gibi sınavlarda çok yüksek biyoloji netleri çıkarabilmek için  özel ders alabilirsiniz.
 • TYT yada AYT’de bütün derslerin yaklaşık puan getirisi aynıdır.
 • Üniversitede çok iyi bölüm hedefleyen tüm öğrencilerin TYT biyoloji netleri de yüksek olmalıdır.
 • Üniversite sayısal alanda çok iyi bölüme yerleşmek isteyen tüm adayların biyoloji netleri çok yüksek olmalıdır.

Üniversite sınavında herbir puanın önemi büyüktür. 1 soru ile bile  yüzlerce öğrencinin önüne geçilebilir. Sayısal, sözel yada eşit ağırlıktan hazırlanan  tıp mühendislik gibi güzel bölümleri hedefleyen öğrencilere biyoloji sorularını mutlaka yapmaları önerilmektedir.

Kimler Biyolojiden Ders Alabilir ?

 • 9. , 10 . , 11. , 12. sınıflar ve mezunlar biyoloji dersinden birebir ders alabilirler.
 • Yazılıya hazırlık öncesi konunun içeriğine ve öğrencinin alt yapısına göre 4- 6 saatlik minik özel dersler alınabilir.
 • TYT – MSÜ için 16 saat , AYT için 20 saat birebir özel ders alınabilir.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Biyoloji Özel Ders İçin Kursumuzla İrtibat:

Hangi il yada ilçede  bulunursanız bulunun, tüm derslerden online sistemimiz üzerinden özel ders alabilirsiniz.

Biyoloji Özel Ders İçin;

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak  ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp