Eğitim Koçluğu

Eğitim Koçluğu

Eğitim Koçluğu

Eğitim koçluğu nedir ?  Koçlukla ilgili eğitim danışmanı yada öğrenci koçluğu isimleri de kullanılmaktadır. Koçluk profesyonel olarak yapıldığında öğrencinin hedeflerini gerçekleştirebilmesi çok daha kolay olmaktadır. Kursumuzda bulunan  eğitim koçları öğrencilerimize uluslar arası standartlarda danışmanlık hizmeti sunmaktadırlar. Online yada yüze yüze eğitim koçluğu yapılabilmektedir.

Eğitim koçlarımız çalışmalarını yaparken yenilenen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)  ve Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) müfredatını dikkate almaktadırlar.

Eğitim koçluğu talepleri genellikle üniversite hazırlık aşamasındaki öğrencilerden gelmektedir. Online ve yüz yüze eğitimle YKS, LGS, YÖS, DGS, KPSS ve diğer sınavlara hazırlanan adaylara koçluk hizmeti veriyoruz. Koçluk hizmeti profesyonellik gerektirmektedir. Eğitim koçluğu sadece haftalık ders programı hazırlanılması olarak görülmemelidir.

Her aday özeldir ve  her adayın kendine göre özel durumları vardır. Adaya özel yapılmayan standart programların adaya katabileceği çok bir şey yoktur. Kursumuzda adaya özel program oluşturulmaktadır. Adaylar günlük, haftalık ve aylık olarak takip edilmektedir.

Koçluk çalışmaları başladıktan sonra öğrencide mutlaka değişim gözlenmelidir. Değişim gözlenmeyen koçluk çalışmalarından istenilen verim alınamaz.

Sistemimizi görüp test etmeniz için ilk hafta koçluk çalışmaları ücretsiz olarak yapılmaktadır. Aday örnek çalışmadan sonra koçluk hizmetine başlayabilmektedir.

 Eğitim koçluğu fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Koçluk çalışmaları en az 15-20 yıllık tecrübesi olan rehber öğretmenler tarafından yapılmaktadır.

Eğitim koçluğu ücretleri için ayrıntılı bilgi eğitim danışmanımızla irtibat kurduğunuzda verilecektir.

İlköğretim, orta öğretim, lise ve  üniversite tüm öğrenciler için eğitim koçluğu hizmetimiz bulunmaktadır.

Online Eğitim Koçluğu

Online eğitim koçluğu ile normal koçluk arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Eğitim koçu adayla sesli ve görüntülü olarak Zoom ve Whatsapp üzerinden haftalık düzenli bir şekilde görüşmektedir. Eğitim koçu  adayın ders planlamasını ayarlar,  deneme sınavlarını değerlendirir ve adayla sürekli irtibat halinde bulunur.

Online Koçluk YKS – TYT AYT YDT Sınavları İçin Türkiye’nin En İyi Eğitim Koçları İle Birlikte Çalışıyoruz.

Online koçluk fiyatları çok daha uygun olmaktadır. İlk hafta ücretsiz olarak koçluk programımızdan yararlanabilirsiniz.

Sağlık nedenlerinden dolayı son günlerde online koçluk  hizmeti daha çok talep görmektedir. Online koçluk hizmetinde günlük, haftalık ve aylık takipler yer almaktadır.

Eğitim koçu özellikle üniversite hazırlık adaylarıyla haftalık 40 dakika düzenli olarak görüşmektedir.  LGS adayları için de haftalık 40 dakika düzenli görüşmeler yapılmaktadır. KPSS ve DGS adayları için haftalık görüşme süresi adaylara göre farklılık gösterebilmektedir.

Öğrenci koçluğu tyt-ayt ilk hafta ücretsiz olarak yapılmaktadır. İlk haftadan sonra ücretlendirme aylık olarak yapılmaktadır.

Eğitim koçu fiyatları için eğitim danışmanımızla irtibat kurabilirsiniz. Koçluk fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.

Eğitim koçluğu dokümanları adaya özel hazırlanmakta ve her hafta rehber öğretmenlerimiz tarafından adaylara verilmektedir.


Eğitim koçluğu sertifikası için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Neden Eğitim Koçu ?

Günümüzde öğrencinin dikkatini dağıtan bir çok etken bulunmaktadır.  Yoğun iş temposu içerisinde anne ve babalar çocuklarıyla yeterince ilgilenememektedir. Bu nedenle öğrenciler gelecekle ilgili hedeflerine odaklanmakta güçlük çekmektedirler.  Eğitim koçu öğrencinin kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için, öğrenciyle birlikte hedefler oluşturur ve bununla ilgili çalışmalar yapar.

Online Eğitim Koçu Ne İş Yapar ?

Eğitim koçluğu hizmetini online ve yüz yüze eğitimle alınabilmektedir.

Eğitim koçu her hafta öğrenciyle birebir görüşerek, öğrencinin hedeflerini daha planlı bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır.

 • Öğrenciye kariyer planlamasında profesyonel destek sağlar.
 • Öğrencinin farklı yeteneklerinin farkına varmasına yardımcı olur,
 • Okul başarısı ile ilgili öğrencinin sınavlarını takip eder,
 • Deneme sınavlarıyla ilgili öğrencinin takibini yapar,
 • Hedef puanlara ulaşma adına yapılması gerekenleri öğrenci ve velisi ile birlikte planlar,
 • Öğrencinin seviyesine uygun kaynak tavsiye eder,
 • Kurs, veli – öğrenci ve okul diyaloğunu sağlar,
 • Öğrencinin verimli ders çalışabilmesi için gerekli teknikleri öğretir,
 • Öğrencinin kursunu ve özel derslerini takip eder,
 • Günlük, haftalık, aylık ders çalışma programları çıkarır ve günlük takip eder,
 • Öğrencinin eksik konularının tamamlanması için yönlendirmeler yapar,
 • Öğrencinin motivasyonuyla ilgili farklı çalışmalar yapar,
 • Öğrenciye uygun meslek seçimi konusunda psikolojik testler uygular,
 • Öğrenciye sınav sonrasında tercih ve diğer başvurularla ilgili yardımcı olur.

Özel Ders

Özel ders, eğitim koçluğu hizmetini önemli ölçüde desteklemektedir. Birebir özel ders alarak eksiklerini daha hızlı bir şekilde gideren adayların kendilerine olan öz güvenleri de yüksek olacaktır.

Eğitim koçu gerekli gördüğü zamanlarda özel ders için yönlendirme yapabilmektedir. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Aday eksik konularıyla ilgili minik özel dersler alarak eksiklerini daha hızlı bir şekilde giderebilir.

Sistemimizi görmeniz için ücretsiz örnek derslerimize katılabilirsiniz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Kursumuzda online ve yüze matematik, Türkçe, fen, fizik, kimya, İngilizce ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

Özel ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

Özel dersler bittikten sonra da kursumuzdan rehberlik desteği alabilirsiniz.

LGS, YKS, YÖS, KPSS ve diğer sınavların deneme sınavları online yada yüz yüze yapılmaktadır.

LGS. YKS. YÖS, KPSS, SAT, DGS, ALES, YDS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Koçluk Hizmetinden Kimler Yararlanabilir ?

 • Okulda çok başarılı olmak isteyen öğrenciler,
 • Sınavlarda ilk girişinde istediği hedefe ulaşmak isteyen öğrenciler,
 • Kariyer sınavlarında istediği puanı almak isteyen adaylar,

Orta öğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler eğitim koçluğu hizmetimizden yararlanabilirler.

Online özel ders ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye  Buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Koçluğu  ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

Eğitim koçluğu hizmeti Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak illerinde  normal yada online olarak verilmektedir.


Şubemizle 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp ile yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  × Whatsapp