iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Hasta Kabul Kursu

Hasta Kabul Kursu

Hasta Kabul Kursu

Hasta kabul kursu sağlık kurumlarında hasta kabul sekreteri olarak görev almak isteyenler için düzenlenen sertifika programıdır. Hasta kabul sertifikasını alanlar devlet hastanelerinde,  polikliniklerde, sağlık ocaklarında, aile hekimliklerinde, diş muayenehanelerinde ve tıp merkezi gibi sağlık kuruluşlarında hasta kabul sekreteri olarak görev alabilirler.

Hasta kabul sekreterliği kursu uzaktan eğitim sistemi ile verilmektedir. Hasta kabul sertifikası  sağlık kurumlarında hasta kabul sekreteri olarak çalışmayı düşünenler için zorunlu tutulan bir sertifikadır. Hasta kabul sekreteri, hastanın  giriş / çıkış işlemlerini ve hastanın tedavi sürecindeki diğer işlemlerini kayıt altına alır ve arşivler.

Hasta kayıt kabul kursu sertifika programımıza uzaktan eğitimle istediğiniz il ve ilçeden katılabilirsiniz. Hasta kabul sekreterliği sertifikası üniversite onaylı olarak verilmektedir.

İndirimli Fiyatlarla Kayıtlar Bu Hafta Sonuna Kadar Devam Ediyor.

Hasta Kabul Kursunu Kimler Alabilir ?

Hasta kabul sekreterliği kursu ilköğretim, lise yada üniversite mezunu isteyen herkes tarafından alınabilmektedir. İnternete bağlanabilen cep telefonu yada bilgisayarla tüm işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Hasta kabul sekreterliği programına,

Yaptığı işi değiştirmek isteyenler, sağlık alanında uzmanlaşarak çalışmak isteyenler,  yeni açılan şehir hastanelerinde görev almak isteyenler yada özel hastanelerde çalışmak isteyenler Hasta Kabul Sekreterliği kursumuza kayıt olabilirler.

Hasta kabul sertifikasını alan kişinin eğitim düzeyinin yüksek olması işe yerleşmesini kolaylaştıracaktır. Lise mezunları ilköğretim mezunlarına göre, üniversite mezunları da lise mezunlarına göre iş başvurusunda daha avantajlı olmaktadırlar.

Hasta Kabul Sertifikası Kurs Süreci

Hasta kayıt kabul kursu eğitimi internet üzerinden uzaktan eğitim sistemi  ile yapılmaktadır.

Hasta kabul sertifika programında eğitim 30 gün sürmektedir. Eğitim için gerekli olan tüm videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim alacağınız web sayfasında bulunmaktadır. Adayın uzaktan eğitim alacağı web adresi, sisteme giriş yapacağı kullanıcı adı ve şifre adaya kayıt sonrasında adaya mesajla gönderilmektedir.  30 günlük eğitim süresince aday, gün içerisinde istediği saatlerde sisteme giriş yaparak ders videolarını izleyebilmektedir. Eğitim ders videolarının izlenmesiyle gerçekleşmektedir.

Hasta kabul kursu eğitimi tamamlandıktan sonra adayın ne zaman sınava gireceği sistem üzerinden adaya bildirilmektedir. Adayın 4 defa sınava girme hakkı bulunmaktadır. Sınav çoktan seçmeli ve 20 sorudan oluşmaktadır.

Sınavdan 50 puan ve üzerinde alan adaylar Hasta Kabul Sertifikası almaya kazanırlar.

Sertifika almaya hak kazanan adayların Üniversite Onaylı  sertifikaları posta ile adreslerine gönderilmektedir.

Hasta kabul sekreterliği sertifikanızı istediğiniz zaman iş başvurularında kullanabilirsiniz.

Diğer tüm kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Sertifika Programlarımız

Uzaktan eğitim sistemi ile eğitim koçluğu, aile danışmanlığı, aile ve yaşam koçluğu, eğiticinin eğitimi,  akıl ve zeka oyunları, hızlı okuma, yaşam koçluğu, nefes koçluğu, yönetici asistanlığı, robotik kodlama, diksiyon eğitmenliği, ve profesyonel satış danışmanlığı gibi birçok sertifikayı üniversite onaylı olarak kursumuzdan alabilirsiniz.

Kurs merkezimizde 7’den 70’e herkes için tüm sınavlar için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Hasta kabul sertifikasını kursumuzdan alan tüm adaylarımız diğer tüm kurslarımızdan ve tüm derslerle ilgili özel derslerden indirimli olarak yararlanabileceklerdir.

Hangi il yada ilçede bulunursanız bulunun diğer kurslarımızdan ve özel derslerimizden online uzaktan eğitim sistemimizi kullanarak indirimli ücretlerle yararlanabilirsiniz.

Hasta Kabul Kursu – Şubemizle İrtibat

Hasta Kabul Sekreterliği Sertifikası Uzaktan Eğitim Sistemi ile İstediğiniz İl ve İlçeden Alınabilmektedir.

 • Hasta kabul kursu  için 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
 • Whatasapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan eğitim Hasta Kabul Kabul sertifika programlarımızla ilgili daha kapsamlı bilgi almak isterseniz, 

Aşağıdaki Bilgi Formunu  Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Hasta Kabul Sekreterliği Bilgi Formu 

  Download Premium WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes Free
  online free course
  download samsung firmware
  Download Premium WordPress Themes Free
  download udemy paid course for free
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp