iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu

Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle hızlı okuma kursu veriyoruz. Online ya da yüz yüze birebir özel ders şeklinde hızlı okuma eğitimi alınmasını öneriyoruz. Bu kurs en çok sınavlarda yüksek başarı hedefleyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Son yıllarda Milli Eğitim Bakanlığı MEB ve ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda daha çok anlamaya dayalı soru tipleri çıkmaya başladı. Hızlı okuyup hızlı anlayan öğrenciler tüm sınavlarda daha başarılı olmaktadır.

Normal kişiler dakikada 150 – 300 kelime arasında okumaktadırlar. Hızlı okuma kursu ile okuma ve anlama hızınızı 3 katına kadar çıkartabilirsiniz.

Hızlı okuma kursu  Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak illerinde ve diğer ilçelerde online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Sağlık nedenleriyle online eğitimlere olan talep sürekli artmaktadır. İsterseniz bu kursu istediğiniz il ve ilçeden istediğiniz gün ve seanslarda online olarak ta alabilirsiniz.

Hızlı okuma kursu fiyatları online eğitimde çok daha uygun olmaktadır. Online hızlı okuma eğitimi birebir olarak yapıldığı için yüz yüze derslerden daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Hızlı Okuma Kursumuz Hakkında

Anlayarak hızlı okuma kursu ilköğretim lise ve üniversite tüm adaylara verilmektedir. İlköğretim 4. sınıfa kadar, bu kursun seri okuma kursu olarak verilmesi daha uygundur. İlköğretim 5. sınıftan itibaren tüm adaylar bu kursumuza katılabilirler.

 • Hızlı okuma kursuna ilköğretim 5. sınıftan itibaren tüm adaylar katılabilir.
 • Okuma kursumuz 4 hafta sürmektedir.
 • Hızlı okuma kursumuz , haftada 2 gün 2 şer ders 4 haftada toplam 16 derste verilmektedir.
 • Okuma kursunun birebir olarak alınmasını öneriyoruz.

Hızlı okuma kursu online ücretsiz olarak verilmemektedir. Sistemimizi görmeniz için sadece örnek ders ücretsiz olarak verilmektedir. Kursun daha verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 4 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılmasını öneriyoruz.

Hızlı Okuma Kursunu Kimler Almalıdır ?

 • Hikaye roman, gazete vb. yayınları daha hızlı okumak isteyen adaylara, hızlı okuma kursumuza  katılmalarını   öneriyoruz.
 • Sınav odaklı çalışma yapacak öğrencilere, mantığı biraz daha farklı olan, hızlı paragraf kursumuza katılmalarını tavsiye ediyoruz.

Hızlı Paragraf Kursu

Sınavlarda zaman sorunu yaşayan öğrencilere hızlı paragraf çalışmasıyla hız kazandırıyoruz. Hızlı paragraf kursunda hedefimiz her bir  paragraf sorusunun ortalama 30 saniyede çözülmesinin sağlanmasıdır. Bazen 10 -15 saniye gibi kısa sürelerde bile paragraf sorusu çözülebilmektedir.

Hızlı Paragraf  Kursu Hakkında

 • MEB ve ÖSYM sınavlarına girecek adaylara hızlı paragraf kursunu öneriyoruz.
 • LGS – YKS ( TYT AYT ) – DGS – ALES – KPSS sınavlarına girecek adaylar mutlaka hızlı paragraf kursuna katılmalıdırlar.
 • Hızlı paragraf çalışmamız 5 hafta sürmektedir.
 • Hızlı paragraf paketimiz, haftada 2 ders toplam 10 ders şeklindedir.
 • Paragraf kursu  birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı paragraf ve hızlı okuma kurslarımızın mantıkları farklılık gösterir.  Hızlı paragraf kursumuz sınava yönelik özel bir çalışmadır.

Paragraf Kursuyla İlgili  Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Hızlı  Okuma Kursu Çalışması

ilköğretim 1., 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz için hızlı okuma kursu yerine seri okuma, okuduğunu anlama çalışması yapılmaktadır. Öğrencinin seviyesi dikkate alınarak öğrenciye özel program oluşturulur.

Genellikle yetişkinler için, sınava girmeyecek kişiler için hızlı okuma kursunu öneriyoruz. Öğrenciler için sınava girecek kişiler için hızlı paragraf ve sözel mantık kursunun alınmasını öneriyoruz.

Hızlı okuma ve hızlı paragraf kursumuzu görmeniz için dersten önce mutlaka ücretsiz örnek ders yapılmaktadır.

Ücretsiz örnek dersten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

LGS, YKS, MSÜ, DGS, ALES, KPSS vb. diğer sınavlar için hızlı paragraf kursunun alınmasını öneriyoruz.

Kursumuzda LGS, YKS, YÖS, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Türkçe, İngilizce, Almanca, Matematik, Fen Bilgisi, Fizik, Kimya ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Kursumuzda LGS, YKS ve diğer sınavlar için Türkiye geneli deneme sınavları yapılmaktadır.

Dersler devam ederken ya da bittikten sonra kursumuzdan rehberlik desteği alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursuna Nasıl Katılabilirim ?

 • Kursumuzla telefon, mesaj yada ön kayıt formunu doldurarak irtibat kurabilirsiniz.
 • Eğitim koordinatörümüzle görüşüp kaydınızı yaptırdıktan sonra, istediğiniz gün ve seanslarda hızlı okuma kursunuz başlar.
 • Yoğunluktan dolayı hızlı okuma kursuna önceden kayıt olmanızı tavsiye ediyoruz.

Kursumuzda tüm sınavlar ve tüm dersler için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel ders sistemimiz ve diğer kurslarla ilgili bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubelerimizle irtibat

Hızlı okuma kursu istediğiniz il ve ilçeden online ya da yüz yüze eğitimle verilebilmektedir.

Kurs merkezimize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarından kursumuza ulaşabilirsiniz.

 

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp