iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

İlköğretim 1. Sınıf Kursu

İlköğretim 1. Sınıf Kursu

İlköğretim 1. Sınıf Kursu

İlköğretim 1. sınıf kursu bay ve bayan sınıf öğretmenlerimiz tarafından özel ders şeklinde verilmektedir. Özel derslere alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Özel dersleri kursumuzda yada evinizde alabilirsiniz.

İlköğretim 1. sınıfta Türkçe en önemli derstir. Okumayı seven, seri okuyan öğrenciler diğer derslerde de rahatlıkla başarılı olabilirler.

Kursumuzda Milli Eğitim Müfredatı dikkate alınarak öğrenciye özel, eksiklerini hızlı bir şekilde giderebileceği özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

1. Sınıfta Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Görsel Sanatlar,  Müzik, Fiziki Etkinlikler, Serbest Etkinlikler gibi dersler bulunmaktadır.

1.Sınıfta okuma yazma en önemli kazanımdır. 1. sınıfa devam ederken öğrencinin gelişiminde eksiklikler görülürse, tecrübeli sınıf öğretmenlerimizden birebir özel ders şeklinde minik destekler alınabilir.

Online 1. Sınıf Kursu Özel Ders

İlköğretim 1. sınıf kursu online özel ders şeklinde istediğiniz il ve ilçelerde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

İlkokul 1. , 2. , 3. , 4. , 5. , 6. , 7. ve 8. sınıf özel ders İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, İzmit, Sakarya, Kocaeli, Gebze, Yalova, Bolu, Balıkesir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Antalya, Adana, Isparta, Uşak, Kütahya, Bilecik, Bolu, Düzce, Hatay, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli, Zonguldak, Bartın, Karabük, Afyon, Burdur, Mersin, Samsun, Trabzon, Ordu, Erzurum, Erzincan, Konya, Malatya, Kayseri, Sivas, Rize, Çorum, Nevşehir, Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir ve diğer illerde verilmektedir.

Sağlık nedenlerinden dolayı online özel derslere olan talep her geçen gün artmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır.

Özel derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde öğrencinin seviyesi dikkate alınarak dersler işlenmektedir.

Online özel ders sistemini daha yakından görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak verilmektedir.

İlköğretim 1. Sınıf  Kursu – Özel Derslerimiz

 • Hızlı ve Seri Okuma
 • Güzel Yazı Yazma
 • Materyallerle Matematik eğitimi
 • Mental İngilizce kursu
 • Akıl ve Zeka Oyunları,
 • Robotik Kodlama alanlarında eğitimlerimiz bulunmaktadır.

İlköğretim 1. sınıf kursu özel ders şeklinde online,  kursumuzda yada evinizde alınabilmektedir.

1.Sınıfı Tamamlayan Öğrenciler İçin Yaz Döneminde Özel Ders Tavsiyemiz

Öğrencinin 1. sınıfla ilgili eksikleri varsa,  2. sınıfa başlamadan önce mutlaka giderilmelidir.

Öğrenci hızlı ve seri bir şekilde okumada zorluk yaşıyorsa, yaz döneminde ortalama 20 – 30  ders saati birebir özel ders alınarak eksikler giderilebilir. Tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz öğrencinin durumunu kontrol ederek haftada bir gün 2 ders yada haftada 2 gün 2+2 : 4 ders şeklinde program oluşturmaktadırlar.  1. sınıfı bu yıl bitiren öğrenciler için, Yaz Dönemi özel ders paketleri yaklaşık 6 – 7 haftada tamamlanmaktadır.

Özel ders ücretlerini haftalık yada aylık olarak ödeyebilirsiniz.

İlköğretim 1. Sınıf Kursu – Özel Dersler –

 • İlköğretim 1. sınıf kursu bay veya bayan öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders şeklinde verilmektedir.
 • 1. Sınıf öğrencileri için özel dersler 40 dk ders, minik bir ara artı 40 dk ders şeklinde şeklinde yapılmaktadır.
 • İstediğiniz gün ve seansta özel ders alabilirsiniz.
 • Kursumuzda ofisimizde yada evinizde özel ders alabilirsiniz.
 • Özel ders süresince ödemelerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
 • Aynı seviyedeki ilköğretim 1. sınıf öğrencileri ikili yada üçlü gruplar oluşturarak özel ders alabilirler.
 • Yaz tatili süresince 1. sınıfı bitiren öğrenciler için  istediğiniz yabancı dillerden özel ders çalışmalarımız bulunmaktadır.

Kursumuzda tüm sınavlar ve tüm öğrenciler için sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde kurslarımız bulunmaktadır. Özel dersleri, kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

Özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 Kursumuzla İrtibat

İlköğretim 1. sınıf kursu, tüm il ve ilçelerde kursumuzda yada evinizde birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

 • Kursumuza 0535 778 9 5 96  numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

  d

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp