iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

İlköğretim İngilizce Özel Ders

İlköğretim İngilizce Özel Ders

İlköğretim İngilizce Özel Ders

İlköğretim İngilizce özel ders alanında uzman Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. İngilizce özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. İlköğretim İngilizce kursumuz özel ders şeklinde birebir, ikili yada üçlü gruplar şeklinde verilmektedir.

İlköğretim İngilizce özel ders için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde öğrencinin seviyesine göre tüm konular birebir adayın seviyesine göre anlatılmaktadır.

Tüm Türkiye’de

İngilizce özel ders  1. – 2. – 3. – 4. – 5. -6. , 7. sınıf ve LGS öğrencileri için Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak illerinde ve diğer tüm ilçelerde online ve yüz yüze eğitimle alınabilmektedir.

Ücretsiz örnek dersten sonra kararınızı verebilirsiniz.

İngilizce, Türkçe, Matematik ve diğer tüm derslerden özel ders veriyoruz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak ödenebilmektedir.

Okul takviye, LGS, Bilsem ve diğer tüm sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Bilsem, LGS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizin çok daha hızlı bir şekilde giderildiğini göreceksiniz.

Pratik İngilizce için özel derslerimiz bulunmaktadır. İngilizce derslerimiz birebir özel ders şeklinde alındığında çok daha verimli olmaktadır.

İlköğretim gruplarında birebir yada çok küçük gruplarla dil eğitimi almanızı tavsiye ediyoruz. Sınıf kursu fiyatına birebir özel ders şeklinde alınan İngilizce eğitiminde öğrenciler, gramer ve kelime eksiklerini daha hızlı bir şekilde tamamlamaktadırlar. Sınıf ortamında verilen 100 ders saatlik İngilizce eğitimi, birebir özel derste 30 ders saatinde verilebilmekte ve daha fazla verim alınmaktadır.

 Özel Ders Sistemimiz

İlköğretim İngilizce özel dersleri istediğiniz il ve ilçeden online özel ders şeklinde de alabilirsiniz. Online özel dersler ön hazırlık yapılarak düzenlendiğinde normal derslerden çoğu zaman daha verimli geçmektedir.

 • İngilizce derslerimiz 40 dk. ders, 10 dk. ara 40 dk. ders şeklinde işlenmektedir.
 • İngilizce özel dersler öncesi, öğrencinin eksikleri tespit edilerek, ders işleyişi öğrencinin seviyesi dikkate alınarak ilerlemektedir.
 • LGS hazırlık için 24 derslik özel paketimiz bulunmaktadır.  LGS ‘de bütün soruları doğru olarak yapmak hedeflenmelidir.
 • Pratik İngilizce konuşmaya yönelik İngilizce özel derslerimizde 30 derste yaklaşık bir kur ilerleme sağlanmaktadır.

Eğitime yapılan yatırım en güçlü yatırımdır. İngilizce eğitiminde kalabalık sınıf ortamlarında istenilen verim alınamamaktadır. Yaklaşık kurs fiyatına denk gelen ücretlerle minik minik alınan İngilizce özel derslerde öğrenciler hedefine daha kolay ulaşmaktadır.

Online İngilizce Özel Ders

Teknoloji hızlı bir şekilde ilerliyor. Artık birebir dersler online ortamlara taşınıyor. Online birebir İngilizce özel ders ile normal birebir ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde özellikle 4. sınıf ve sonrası öğrencilerde çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

30 saatlik online birebir özel derslerde adaylar gayretli olurlarsa rahatlıkla 1 kur atlamaktadırlar. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden verilmektedir. Online dersleri görmeniz ve fikir sahibi olmanız için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Neden İngilizce Özel Ders

İlköğretim öğrencilerine İngilizce özel ders sevdirilerek verilmelidir. İngilizce öğrencilerin hayatları boyunca kullanacakları yabancı dillerin başında gelmektedir.

 • Sınıf kurslarına göre İngilizce özel ders, on kata kadar daha etkilidir.
 • Okul yazılıları öncesinde birebir İngilizce özel dersle eksiklerinizi çok daha hızlı giderebilirsiniz.
 • Liselere giriş sınavı için birebir özel ders ile 10- 16 ders saatinde İngilizce sorularını full yapabilirisniz.
 • Minik İngilizce özel dersler alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilir ve çok daha hızlı bir şekilde İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Çocuklar için İngilizce eğitimi en az diğer dersler kadar önemlidir. Çocukların İngilizce konuşabilmesi de kendine olan öz güvenini arttıracaktır.

İstediğiniz İngilizce öğretmeninden kursumuzda, ders ofisinde, evinizde yada online olarak istediğiniz gün ve seanslarda İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Özel ders sistemimiz ve diğer kurslarla ilgili ayrıntılı bilgiye  buradan ulaşabilirsiniz

İlköğretim İngilizce Özel Ders Şubemizle İrtibat

İlköğretim İngilizce özel ders, ve diğer dersler online özel ders şeklinde alınabilmektedir.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun. Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp