İzmit Anaokulu

İzmit Anaokulu

İzmit Anaokulu

İzmit Anaokulu, trafikten uzak, yeşilliklerle dolu bahçesi olan, tertemiz ve aydınlık sınıfları bulunan, doğal bir ortamda, tecrübeli öğretmenlerle eğitim vermektedir. Anaokulu binamız 24 saat güvenlik kamerasıyla izlenmektedir. Okulumuz sağlam, az katlı ve depreme dayanıklıdır.

Anaokulumuzda, öz güveni gelişmiş, sorumluluk alabilen, üretken, sosyal ve kendine güvenen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Yedi yaşına kadar öğrencinin zihinsel gelişiminin %70 ‘i tamamlanmaktadır. Başarıya giden yol, ilk adımla başlar. Eğitim güveni, güven umudu, umut başarıyı besler. Her öğrencimiz bizim için özeldir.

Kurucularımız ve idari kadromuz  yıllardır eğitimin içinden gelen eğitimin her kademesinde görev almış tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Eğitim Sistemimiz

Anaokulumuz tam gün ve yarım gün eğitim vermektedir. Anaokulumuzda 03 – 06  yaş grubu çocuklara hafta içi 07:30 – 18:30 saatleri arasında eğitim verilmektedir.  Cumartesi çalışan veliler için extra program yapılabilmektedir. Anaokulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir.

Anaokulu oyun gurubu İzmit Kocaeli  şubemizde  3 – 4 ve 5 yaş çocuklar için oluşturulmaktadır.  12 – 36 ay , 1 -2 ve 3 yaş için kreş önerilmektedir.

Uyku alışkanlığı olan çocuklar için 13:00 – 14:30 saatleri arasında uyku saatimiz bulunmaktadır.

Servis  için özel çözümler üretiyoruz. Servisle ilgili ayrıntılı bilgi, okulumuzda görüşme sırasında velilerimize verilmektedir. İsterseniz trafik sorunu yaşamadan çocuklarınızı kendi arabanızla okulumuza bırakabilir ve akşamları iş çıkışınızda alabilirsiniz.

İsteyen velilerimiz için yaz döneminde yaz okulu çalışmamızda bulunmaktadır. Yaz okulu için ayrıntılı bilgi okulumuzdan verilecektir.

İzmit İngilizce Anaokulu

İzmit anaokulu, 4 -5 – 6 yaş için  İngilizce eğitimini önemsemektedir. Yaş gruplarına göre İngilizce eğitimi verilmektedir. Çocuklara sevdirerek okul öncesi İngilizce eğitimi deneyimli İngilizce öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Çocuklar için İngilizce eğitimi çocuk İngilizce eğitiminde deneyimli  öğretmenlerimiz tarafından haftanın belirli günlerinde verilmektedir.

İzmit Kreş

Kocaeli İzmit kreş, kreş fiyatları ve kreş tavsiyesi için buradan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Anaokulu Fiyatları

Kocaeli’de Anaokulu fiyatları her yıl güncelleniyor. Erken kayıtta indirimli fiyatlarla okulumuza kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kontenjanımız dolmadan yerinizi ayırtın. Anaokulu yada kreş ödemelerinizi peşin yada eğitim dönemince taksitli olarak yapabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İzmit Anaokulları İrtibat

İzmit Kocaeli Anaokulu – anaokulları, İzmit kreş tavsiyeleri ,  en iyi kreş fiyatları ve Yeşilova kreşler için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  • Anaokulu ve kreş  için 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
  •  Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

 

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Mesaj