iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Kimya Özel Ders

Kimya Özel Ders

Kimya Özel Ders

En İyi Kimya özel ders öğretmenleri ile birlikte çalışıyoruz. Online ve yüz yüze birebir özel ders alarak eksik konularınızı hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Özel dersleri  kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Kimya dersi isteyen bütün öğrencilerin rahatlıkla başarılı olabileceği kolay bir derstir.  TYT ve AYT’ de kimya dersi önemsenmesi gereken bir derstir. Kimya konuları birbiriyle bağlantılı konular olduğu için, öğrencinin alt sınıf kimya konularından eksiğinin olmaması gerekmektedir.

Kimya dersleri MEB,  ÖSYM ve diğer kurumların müfredatı dikkate alınarak verilmektedir. En iyi kimya öğretmenleri ve en uygun ücretler için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Kimya özel hoca için eğitim danışmanımızla görüşebilir, ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Kimya derslerini alanında uzman en az on beş yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz vermektedir. 

Lise, ön lisans ve lisans adayları okul takviye ve sınavlara hazırlık için kimya dersinden birebir ders alabilirler. Öğretmen adayları için de ÖABT kimya kurslarımız bulunmaktadır.

lise ve üniversite Kimya özel ders fiyatları tüm bütçelere uygun olarak belirlenmektedir. Eğitim danışmanımızdan özel ders fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kimya özel ders ücretleri online ve diğer yüz yüze birebir eğitimde çok uygun olarak belirlenmiştir.

Kimya özel ders notları pdf formatında ve diğer formatlarda kimya öğretmenlerimiz tarafından öğrencilere ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm Sınavlar İçin Kimya Dersi

Genel kimya, analitik kimya, anorganik kimya, üniversite organik kimya, farmasötik kimya, üniversite kimyası, YKS TYT AYT  kimya, İngilizce kimya ve kimya mühendisliği özel ders online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Organik kimya hocası, analitik kimya hocası, fiziko kimya hocası ve TYT AYT MSÜ  KİMYA HOCAM için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

ÖABT kimya kursu adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

KİMYA ÖZEL DERS VEREN ÖĞRETMENLER okul takviye, TYT, AYT, MSÜ, ÖABT ve diğer tüm sınavlar için özel ders vermektedirler.

Kursumuzda matematik, fizik, biyoloji, Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, tarih, coğrafya, fen bilgisi, sosyal bilgiler ve diğer tüm derslerden özel ders branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Bilsem, LGS, YKS, TY, AYT, MSÜ, MYÖS, DGS, ALES, KPSS, DHBT, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer tüm kurslar  online ve yüz yüze eğitimle kurs merkezimizde verilmektedir.

Hızlı okuma, hızlı paragraf ve diğer kurslarımız için kurs merkezimizden özel ders alabilirsiniz.

Online Ders

Kimya özel ders online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.  Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Özel derslerde adayın seviyesine göre tüm konular birebir  anlatılmaktadır. Online derslerde adayın kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online birebir özel dersler, normal yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Sağlık nedenleriyle şu an online derslere olan talep her geçen gün artmaktadır. Online özel ders sistemimizi görebilmeniz için ilk 20 dakikalık örnek ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Tüm sınavlara hazırlık ve okul takviye için tüm derslerden online ve yüz yüze özel derslerimiz bulunmaktadır.

Neden  Özel Ders ?

Kimya özel ders öğretmeni Kocaeli, Ankara, Antalya, Adana, Bursa, İstanbul, Kayseri, Denizli, Bursa, Sakarya, Gaziantep, Antalya, İzmir, Rize, Diyarbakır, Eskişehir, Edirne, Konya, Mersin, Malatya, Muğla, Sivas, Samsun, Balıkesir, Aydın, Manisa, Tekirdağ, Kırklareli, Yalova, Çanakkale, Zonguldak, Bartın, Karabük, Ordu, Aksaray, Karaman, Burdur, Afyon, Kütahya, Bilecik, Düzce, Bolu, Isparta, Kastamonu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Kilis, Yozgat, Çorum, Amasya, Sinop, Giresun, Gümüşhane, Tunceli, Diyarbakır, Erzurum, Erzincan, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Hakkari, Kars, Van, Elazığ, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Bayburt, Trabzon, Muş, Bingöl, Kahramanmaraş illerinde ve diğer tüm ilçelerdeki şubelerimizde bulunmaktadır.

İstediğiniz  gün ve seanslarda özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebildiğinizi göreceksiniz.

Kimya dersi 9. sınıfta biraz daha sözel içerikli ezber bilgisi gerektiren konulardan oluşmaktadır. Öğrenciler 9. sınıftan itibaren düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanırlarsa kimya dersinden sorun yaşamazlar.

9. sınıf kimya özel ders notları özel ders öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize verilmektedir.

10. sınıfta kimyanın temel konusu  mol kavramı konusu bulunmaktadır.  10. sınıfta mol kavramı konusunu tam kavrayamayan öğrenciler, 11. ve 12. sınıf kimya konularını anlamada zorlanabilirler.   TYT  fen bölümünde yer alan kimya soruları en kolay yapılabilecek sorulardan oluşmaktadır.   TYT’ de sorulan 7 kimya sorusu 9. ve 10. sınıf konularından sorulmaktadır.

Sayısal, ea ve sözel tüm öğrenciler, çok sayısal işlem gerektirmeyen TYT kimya sorularını kolaylıkla yapabilirler.  AYT’ de sorulan 40 fen sorusundan 13 soru kimya dersinden sorulmaktadır. AYT kimya soruları  düzenli çalışan öğrencilerin rahatlıkla çözebileceği soru tiplerinden oluşmaktadır.

Kaç Saat Ders Alınmalıdır ?

Online kimya özel ders arayanlar için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır, İstediğiniz öğretmenlerden birebir özel ders alabilirsiniz.

 • 9. sınıflar için yazılı öncesinde 4- 10 saatlik minik özel ders alınması öğrencinin konuları daha hızlı anlamasını kolaylaştıracaktır.
 • 10. sınıfta kimyanın temel konuları yer aldığı mol kavramından, 10 – 16 saat birebir özel ders alınabilir.
 • 11. sınıfta sayısalda güzel bölüm hedefleyen öğrenciler yıllık 24 – 40 saat birebir kimya birebir ders alabilirler.
 • 12. sınıfta okuyan öğrenciler  yada mezunlar için  TYT + AYT için 36 – 50 saatlik kimya birebir  ders alınabilir.
 • MSÜ kimya soruları TYT ile aynı tarz sorulardan oluşmaktadır. MSÜ kimya sorularında zorlanan adaylar 20 saat birebir kimya dersi alabilirler.
 • Birebir olarak özel derslerin alınmasını tavsiye ediyoruz.

Kimya özel ders vermek istiyorum ” diyorsanız kurs merkezimizle iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz

Dersler başlamadan önce mutlaka ücretsiz örnek ders yapılmaktadır.

Özel dersler görüldükten sonra ödemeler haftalık olarak yapılabilmektedir.

Aynı seansta 40dk. ders 10 dk. ara, sonra 40 dk. ders şeklinde 2 ders işlenmektedir.

Online ve yüz yüze özel dersler birebir olarak yapılmasını öneriyoruz.

Özel ders alan öğrenciler kursumuzun TYT AYT ve diğer Türkiye geneli sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirler.

Dersler başladıktan sonra da frekans tutmadığında öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

Matematik, fizik, Türkçe, biyoloji , İngilizce, Almanca, tarih, coğrafya ve diğer tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Dersleriniz bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Özel ders sistemimize ve diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kimya Özel Ders İçin Kursumuzla İrtibat

İstediğiniz İl ve İlçeden Online Yada Yüz Yüze Eğitimle Kimya Dersinden Özel Ders Alabilirsiniz.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formu Doldurduktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirebilir.

Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp