Kimya Özel Ders

Kimya Özel Ders

Kimya Özel Ders

Kimya özel ders, alanında uzman Türkiye’nin en iyi kimya öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersleri  kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Kimya dersi isteyen bütün öğrencilerin rahatlıkla başarılı olabileceği kolay bir derstir. Kimya dersi bütün sınıflarda önemsenmesi gereken bir derstir. Kimya konuları birbiriyle bağlantılı konular olduğu için, öğrencinin alt sınıf kimya konularından eksiğinin olmaması gerekmektedir.

Lise, önlisans ve lisans adayları okul takviye ve sınavlara hazırlık için kimya dersinden birebir ders alabilirler. Öğretmen adayları için de ÖABT kimya kurslarımız bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Kimya dersi için  online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde adayın seviyesine göre tüm konular anlatılmaktadır. Online derslerde adayın kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak düzenlenmektedir. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel dersler çoğu zaman normal derslerden daha verimli geçmektedir.

Sağlık nedenleriyle şu an online derslere olan talep her geçen gün artmaktadır. Online özel ders sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm sınavlara hazırlık ve okul takviye için tüm derslerden online özel ders alternatifimiz bulunmaktadır.

Neden Kimya Özel Ders ?

Kimya dersinden istediğiniz  gün ve seanslarda özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Kimya dersi 9. sınıfta biraz daha sözel içerikli ezber bilgisi gerektiren konulardan oluşmaktadır. Öğrenciler 9. sınıftan itibaren düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanırlarsa kimya dersinden sorun yaşamazlar.

10. sınıfta kimyanın temel konusu  mol kavramı konusu bulunmaktadır.  10. sınıfta mol kavramı konusunu tam kavrayamayan öğrenciler, 11. ve 12. sınıf kimya konularını anlamada zorlanabilirler.   TYT  fen bölümünde yer alan kimya soruları en kolay yapılabilecek sorulardan oluşmaktadır.   TYT’de sorulan 7 kimya sorusu 9. ve 10. sınıf konularından sorulmaktadır.

Sayısal, ea ve sözel tüm öğrenciler, çok sayısal işlem gerektirmeyen TYT kimya sorularını kolaylıkla yapabilirler.  AYT’de sorulan 40 fen sorusundan 13 soru kimya dersinden sorulmaktadır. AYT kimya soruları  düzenli çalışan öğrencilerin rahatlıkla çözebileceği soru tiplerinden oluşmaktadır.

Kaç Saat Özel Ders Alınmalıdır ?

Kimya özel ders için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır, İstediğiniz öğretmenden özel ders alabilirsiniz.

  • 9. sınıflar için yazılı öncesinde 4- 6 saatlik minik özel ders alınması öğrencinin konuları daha hızlı anlamasını kolaylaştıracaktır.
  • 10. sınıfta kimyanın temel konuları yer aldığı mol kavramından, 10- 12 saat birebir özel ders alınabilir.
  • 11. sınıfta sayısalda güzel bölüm hedefleyen öğrenciler yıllık 24 saat birebir kimya birebir ders alabilirler.
  • 12. sınıfta okuyan öğrenciler  yada mezunlar için  TYT + AYT için 36 saatlik kimya birebir  ders alınabilir.
  • MSÜ kimya soruları TYT ile aynı tarz sorulardan oluşmaktadır. MSÜ kimya sorularında zorlanan adaylar 20 saat birebir kimya dersi alabilirler.
  • Birebir yada ikili – üçlü grup oluşturarak kimya dersinden birebir ders alabilirsiniz.

Özel ders sistemiyle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kimya Özel Ders İçin Kursumuzla İrtibat

İstediğiniz İl ve İlçeden Online Sistemimizle Kimya Özel Ders Alabilirsiniz.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp