KPSS Öğretmenlik Kursu

KPSS Öğretmenlik Kursu

KPSS Öğretmenlik Kursu

KPSS öğretmenlik kursu, kursumuzda sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir. Öğretmen adayları için sınıf kurslarımız yada eksik oldukları konularla ilgili minik özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. Tüm branşlarda sınıf ortamında  yada bire bir özel ders şeklinde öabt kurslarımız bulunmaktadır. KPSS kursunda hedefimiz adayın en hızlı şekilde devlet kadrolarına yerleşmesidir. Kursumuzdan sadece eksik olduğunuz konularla ilgili de birebir özel ders alabilirsiniz.

KPSS Öğretmenlik Kursu Sınav Takvimi ve Diğer Tüm Ayrıntılar İçin Tıklayın

KPSS Öğretmenlik Kursu – Özel Ders

KPSS kursu için sınıf derslerimiz ve  özel derslerimiz bulunmaktadır.

KPSS genel kültür, genel yetenek, eğitim bilimleri ve öabt için istediğiniz derslerden ve istediğiniz konulardan birebir özel ders alabilirsiniz.

KPSS Öğretmenlik Sınavı

Öğretmen adayları için her yıl KPSS yapılmaktadır. öğretmen alımları eski yıllara göre oldukça azalmış durumdadır. Öğretmenlik için KPSS’ye hazırlanan adaylar sadece eksik oldukları konulardan birebir özel ders alarak KPSS’ye  hazırlanabilir.

KPSS Eğitim Bilimleri Kursu

KPSS eğitim bilimleri için sınıf kursu yada özel ders şeklinde kpss kurslarımız bulunmaktadır. Eğitim bilimlerinin belirli derslerinde ve belirli konularında sıkıntısı olan öğretmen adayları için birebir, ikili yada minik gruplarla özel derslerimiz bulunmaktadır.

KPSS ÖABT Kursu

Öğretmen alan bilgisi için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Tüm branşlarda öabt kursu için özel derslerimiz bulunmaktadır. Tüm branşlarda eksik olduğunuz konulardan öabt için özel ders alabilirsiniz.

KPSS Deneme Sınavları

KPSS genel kültür genel yetenek sınavları Türkiye geneli olarak her ay yapılmaktadır.

KPSS eğitim bilimleri sınavı Türkiye geneli olarak her yıl yapılmaktadır.

ÖABT deneme sınavları Türkiye geneli olarak her yıl yapılmaktadır.

KPSS Öğretmenlik Kursu – Uzaktan Eğitim

Öğretmen adayları için GK – GY , Eğitim Bilimleri ve ÖABT tüm branşlarda uzaktan eğitimimiz bulunmaktadır.  KPSS’ye sınıf  kursu yada özel ders şeklinde kursumuzda hazırlanan adaylara uzaktan eğitimi hediye olarak vermekteyiz.

KPSS Öğretmenlik Önemli Dosyalar

ÖSYM Sınav Takvimi İçin Tıklayın 

ÖSYM Sınav Başvuru Ekranı Tıklayın 

KPSS Öğretmenlik Kılavuzu İçin Tıklayın 

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp