LGS Online Ders

LGS Online Ders

LGS Online Ders

LGS online ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İstediğiniz il ve ilçeden istediğiniz LGS derslerinden birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

LGS öğrencinin hayatındaki en önemli sınavlardan birisidir. LGS ile öğrenciler en iyi liselere yerleşebilmektedir. İyi bir lise demek iyi bir üniversite demektir. LGS ile en iyi fen liselerine yerleşebilmek için çoğu zaman %1’lik dilimlere bile girmek yeterli olamamaktadır.

LGS online kurs alan öğrenciler için düzenli periyotlarla LGS deneme sınavları düzenlenmektedir. isteyen öğrenciler LGS deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirler.

LGS İçeriği

LGS online ders tüm derslerden verilmektedir. İsteyen öğrenciler sadece eksik oldukları ders ve konulardan istedikleri kadar özel ders alabilirler.

LGS’de öğrenciler 8. sınıf konularından sorumludurlar. LGS’de matematik, fen ve Türkçe’den 20’şer soru sorulmakta ve katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. Yine LGS’de inkılap, İngilizce ve din kültürü dersinden 10’ar soru sorulmakta ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS Özel Ders Tavsiyesi

LGS online ders birebir, ikili yada üçlü gruplarla alınabilmektedir. LGS’de her yıl uzun paragraf sorularını içeren yeni nesil sorular sorulmaktadır. Okuduğunu anlayan paragraf sorularını hızlı bir şekilde anlayıp çözen öğrenciler tüm derslerde daha başarılı olmaktadırlar.

Birebir online ders ile; 

LGS Türkçe : 10 ders hızlı paragraf + 20 ders dil bilgisi

LGS Matematik : 70 ders

LGS Fen : 40 ders

LGS İnkılap : 24 ders

LGS İngilizce : 24 ders

LGS Din Kült. : 12 ders

Tüm LGS derslerinin birebir online özel derste bitirilmesi için yeterli olmaktadır.

Neden Online Ders ?

LGS online ders her geçen gün daha yoğun talep görmektedir. Sağlık nedenleriyle veli ve öğrenciler tarafından daha çok online dersler tercih edilmektedir.  Online derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden yada zoom vb. uygulamalar üzerinden yapılmaktadır.

Online ders sistemimizi görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Yurt dışında gelişmiş ülkelerde özel derslerin %100’e yakını online sistemler üzerinden verilmektedir. Online sınıf kurslarını tavsiye etmiyoruz. Online birebir derslerde öğrenci ve öğretmen sesli ve görüntülü olarak %100 etkileşim halinde olduğu için derslerden maksimum verim alınmaktadır.

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Rehberlik ve Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Online  Ders İçin Şubemizle İrtibat

LGS online ders, LGS online kurs, istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz il ve ilçeden alınabilmektedir.

Online derslere devam eden öğrenciler istedikleri zaman en yakın şubemizde ders alamaya devam edebilirler.

 • Şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp