iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Muhasebe Kursu

Muhasebe Kursu

Muhasebe Kursu

Muhasebe kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Ön muhasebe, genel muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Kişiye özel kurs programı oluşturarak en kısa süre içerisinde eksiklerinizi birebir tamamlıyoruz.

Muhasebe kursuna ilköğretim, lise ve üniversite mezunu tüm adaylar katılabilirler. Muhasebe kursunu tamamlayan adaylar, ön muhasebe, genel muhasebe veya bilgisayarlı muhasebe alanında yeterli bilgiye sahip olurlar.

Bilgisayarlı muhasebe kursu için online yada yüz yüze eğitimlerimiz Bulunmaktadır. Bilgisayarlı muhasebe derslerinde istediğiniz muhasebe programları adaya özel kurs programı oluşturularak birebir özel ders şeklinde öğretilmektedir.

Online Muhasebe Kursu

Online muhasebe kursu sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak olarak zoom vb. programlar üzerinden verilmektedir. Online derslere başlamadan önce mutlaka 15 dakikalık ücretsiz örnek ders yapılmaktadır. Aday örnek dersi gördükten sonra derse başlayabilmektedir.  Online ön muhasebe, genel muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe dersleri yüz yüze eğitimden daha verimli bir şekilde işlenmektedir.

Muhasebe dersini istediğiniz il ve ilçeden online eğitimle alabilirsiniz. Muhasebe derslerini istediğiniz gün ve seanslarda alanın en iyisi olan muhasebe öğretmenlerimizden alabilirsiniz.

Ön Muhasebe İçerik

Ön muhasebe kursunda fatura kesme, irsaliye oluşturma, cari takip, çek karnesi, evrakların düzenlenmesi, personel işlemleri ve aylık KDV takibi işlemleri gösterilmektedir.

Muhasebe dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alanının en iyisi olan muhasebe öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Ön muhasebe online yada yüz yüze eğitimle 16 derste anlatılabilmektedir. Adayın mezun olduğu eğitim düzeyine ve mezun olduğu bölüme göre muhasebe alt yapısı varsa daha az ders saatinde de ön muhasebe eğitimini tamamlayabilmektedir.

Genel Muhasebe İçerik

Genel muhasebe kursu ön muhasebe bilen adaylar için birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Genel muhasebe şirket kuruluşu, alış – satış faturaların işlenmesi, çek- senet ödeme makbuzu, personel dosya oluşturma, SGK aylık tahakkuk, KDV beyanname, muhtasar beyanname, hesap planı düzeni, geçici vergi ve kurumlar vergisi işlemlerini kapsamaktadır.

Genel muhasebe ön muhasebe alt yapısı iyi olan adaylar için 10 derste tamamlanabilmektedir. Ön muhasebe alt yapısı zayıf olan adaylar için yine genel muhasebe dersleri 16 derste tamamlanmaktadır.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı muhasebe kursu en az ön muhasebe alt yapısı olan adaylar için verilmektedir. Bilgisayarlı muhasebe kursunda istediğiniz programların temel alt yapısı 16 yada 20 derste verilebilmektedir.

Muhasebe programlarının alt yapısı birbirine benzediği için, istediği muhasebe programlarından birini öğrenen adaylar, diğer muhasebe programlarını da kısa süre sonrasında rahatlıkla  kullanabilir hale gelebilmektedirler.

Muhasebe Özel Ders Sistemimiz

Muhasebe kursu online yada yüz yüze derslerde adaya özel olarak verilmektedir. İsteyen adaylar kendi aralarında grup oluşturarak online yada yüz yüze muhasebe derslerimize katılabilirler.

Derse katılacak adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır.

Aday derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

Aday ön muhasebe, genel muhasebe yada bilgisayarlı muhasebe derslerinden istediği kadar özel ders alabilmektedir.

Muhasebe özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde 2 şer ders şeklinde işlenmektedir.

On Parmak Klavye Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Muhasebe Kursu İçin İrtibat;

Online yada yüz yüze muhasebe dersleri için istediğiniz il ve ilçeden kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

  • Kurs merkezimize  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp