iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online Dershane

Online Dershane

Online Dershane

Online dershane ile Türkiye’nin en iyi öğretmenleri evinize geliyor. İstediğiniz il ve ilçeden derslerimize katılabilirsiniz. Online dersler birebir alındığında çok daha verimli olmaktadır. Uzaktan eğitim online birebir özel dersler istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. 2022 2023  Dönemi Kayıtlarımız Devam Ediyor.

İlköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler için online birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel dersler yenilenen MEB ve ÖSYM müfredatına göre verilmektedir.

En iyi online dershane ile Bilsem kursu, Matematik kursu, İngilizce kursu, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, MSÜ, KPSS, DGS, ALES, YDS kursu ve diğer  tüm sınavlar için kurslar şubemizde verilmektedir.

Online Kurslar

Online dershane YKS kursu şubelerimizde kişiye özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. İlk yılınızda istediğiniz üniversite ve bölümleri kazandırıyoruz. Üniversite hazırlık öğrencileri TYT AYT ve diğer benzer sınav olan MSÜ içinde isterlerse kursumuzdan özel ders alabilirler.

Online Dershane LGS kursu en az on yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. En iyi liseleri kazanmanız için online birebir özel ders şeklinde size özel kurs programı oluşturuyoruz. Özel ders diğer sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Bizimle en iyi fen liselerini yada diğer nitelikli liseleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YDS online dershane ile Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenleri evinize geliyor. Uzaktan eğitim birebir derslerle YDS ve YÖKDİL puanlarınızı istediğiniz seviyeye rahatlıkla getirebilirsiniz.

Online dershane fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Birebir online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir ve fiyat olarak çok daha uygun olmaktadır.

online dershane 8. sınıf,  7. sınıf , 6.sınıf, 5. sınıf ve diğer ilköğretim öğrencileri için kişiye program oluşturularak verilmektedir. Birebir derslerle adayın %100 başarıya ulaşması hedeflenmektedir. Online birebir özel ders aldıktan sonra öğrenciler LGS alt yapılarını daha da güçlendirmektedirler. LGS alt yapısı güçlü olan öğrenciler fen liselerine yada diğer nitelikli liselere daha kolay yerleşebilmektedirler.

Online Dershane Birebir Dersler

Online dershane ücretsiz değildir sadece sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır. Özel ders aldıktan sonra hedeflerinize çok daha yakın olduğunuzu göreceksiniz.

DGS online dershane ile ön lisans adayları istedikleri il ve ilçeden derslerimize katılabilirler. Adaylar istedikleri derslerden eksiklerini online birebir özel derslerle tamamlayabilirler. Ön lisans adaylarına özel kurs programı oluşturarak adayların DGS ve KPSS sınavlarında istedikleri puana ulaşmalarını sağlıyoruz.

Online birebir derslerde adaya özel program oluşturulmaktadır. Birebir derslerde aday eksik konularını çok daha hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Online dersler sesli, görüntülü ve %100 etkileşimli olarak işlenmektedir. Uzaktan eğitim birebir dersler aday istediği soruyu anında öğretmenine sorabilmektedir. Online birebir dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Sistemimizi görmeniz için ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz. Örnek ders aldıktan sonra online derslere ve hayata bakış açınızda önemli değişiklikler olacak.

Online TYT AYT Kursu

Online dershane TYT AYT kursumuz alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Uzaktan eğitim online birebir özel ders ile tüm TYT ve AYT konularıyla ilgili eksikleriniz birebir tamamlanmaktadır.  Birebir online YKS ( TYT AYT YDT )  kursuna katılan adaylara haftalık online TYT AYT deneme sınavları ücretsiz olarak yapılmaktadır. Online YKS adaylarımıza haftalık çalışma programı takibi de ücretsiz olarak yapılmaktadır.

TYT ‘de bir çok öğrenci yeni nesil sorulardan dolayı zaman sorunu yaşamaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. 5 haftalık toplam 10 derslik hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Paragraf kursuna yada diğer kurslarımıza katılmak için ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Online birebir TYT AYT özel derste sınıf kurslarında anlatılan konular çok daha kısa sürede anlatılabilmektedir. Birebir online YKS eğitiminde adaya özel program oluşturularak adayın eksik olduğu konular tespit edilmekte ve eksik konular hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Online TYT  kursu ile TYT tüm konular ortalama 100 derste, AYT tüm konular ortalama 80 -100 derste birebir özel ders ile anlatılmaktadır. TYT ve AYT için matematik, Türkçe, fen ve diğer derslerden özel ders alabilirsiniz.

Uzaktan eğitim ile birebir TYT kursu aldıktan sonra, isteyen adaylar AYT ve YDT için de özel ders alabilmektedirler.

Üniversite tercih, başvuru, rehberlik ve diğer konularda kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Online YKS TYT AYT kursu ve diğer sınavlar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Online Dershane LGS

LGS online dershane ile tüm il ve ilçelerde eğitim veriyoruz. En iyi öğretmenler online eğitimle evinize geliyor. LGS son yıllarda üniversite sınavından daha önemli hale gelmiştir. Online LGS kursu ile tüm LGS konuları 200 derste birebir olarak anlatılmaktadır. İsteyen öğrenciler istedikleri LGS derslerinden birebir özel ders alarak eksiklerini giderebilirler.

LGS ‘de en önemli ders matematik, Türkçe ve fen dersleridir. Sınavda matematik, Türkçe ve fen dersinden 20’şer soru sorulmakta ve bu derslerin katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. LGS ‘de İnkılap tarihi, İngilizce ve din kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve bu derslerin katsayısı 1 ile çarpılmaktadır. Liselere giriş sınavı başvuru, tercih, çalışma sistemi  ve diğer konularda ayrıntılı bilgi eğitim danışmanımız tarafından sizlere verilecektir. LGS yapıldıktan sonra kursumuzdan tercih desteği alabilirsiniz.

LGS Sistemi ve Özel Dersler

Online ve yüz yüze LGS birebir derslerde matematik 70, Türkçe 30, fen 40, inkılap 24, İngilizce 24 ve din kültürü dersi 12 derste anlatılabilmektedir. LGS için online sınıf kurslarımız da bulunmaktadır.

Online LGS derslerimize katılan öğrencilere her hafta farklı yayınlardan LGS deneme sınavları online ve ücretsiz olarak yapılmaktadır. LGS ve diğer sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz için haftalık çalışma programı takibi eğitim danışmanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Online LGS kurs ve diğer sınavlar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DGS Online Kurs

DGS online dershane ile ilk yılınızda istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. Dikey geçiş sınavına hazırlıkta özel ders en etkili yöntemdir. Birebir özel ders sınıf kursları ve diğer farklı kurs sistemlerine göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Online birebir DGS eğitimi ile ön lisans bölümünüzle ilgili mühendislik, hukuk ve diğer fakülteleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Türkçe eğitimi için 10 ders hızlı paragraf ve 10 ders sözel mantık dersinin alınması yeterli olmaktadır.  Sayısal puan hedefi olan öğrenciler için Türkçe dersi 12 derste verilebilmektedir.

Matematik seviyesi zayıf olan adaylar için birebir temel matematik özel ders verilmektedir.

DGS matematik dersi için 20 -30 -40 yada 50 derslik paketlerimiz bulunmaktadır. Adaylar seviyelerine ve hedeflerine göre ders paketlerini seçebilmektedirler. Örnek ders aldıktan sonra alacağınız matematik paketini belirleyebilirsiniz.

Online dershane sistemimizle ALES, KPSS, YÖS, MSÜ, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer sınavlar  için kurslar  verilmektedir.

Online Özel Ders

İlköğretim 1. , 2. , 3. , 4. 5. , 6. , 7. ve 8. sınıf öğrencileri online birebir özel ders alabilirler.

9. , 10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri online birebir özel ders alabilirler.

Ön lisans, lisans ve diğer adaylar istedikleri derslerden online özel ders alabilirler.

Kurs merkezimizde matematik, Türkçe, fen, fizik, kimya, İngilizce ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

Özel ders ödemeleri dersler alındıktan sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Online birebir dersler başladıktan sonra isteyen öğrenciler öğretmen değiştirme talebinde bulunabilmektedirler.

YÖS Kursu  ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

KPSS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz

DGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu  ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Dershane ile LGS YKS TYT AYT KPSS DGS ALES kursu ve diğer kurslar verilmektedir.

Uzaktan Eğitim Online Dershane Fiyatları

Online birebir eğitim, daha pratik, daha etkili hem de daha ekonomiktir. Uzaktan eğitim online kurslarımız birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Birebir online dershane sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk dersten ücret almıyoruz.

Birebir online  özel ders almaya başladıktan sonra derslerin verimli geçtiğini göreceksiniz.

Online dershane fiyatları ve ayrıntılar için bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online Dershane Sistemimiz İçin Şubemizle İrtibat

Uzaktan eğitim birebir online dershane eğitimi tüm branşlarda Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Kayıt olmak, bilgi almak ve diğer ayrıntılar için kurs merkezimize;

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak,

Whatsapptan hattımızdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun biz size ulaşalım.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp