Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS kursu Türkiye’nin en öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online DGS kursumuzda adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alınarak adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır. Online DGS kursumuza katılarak istediğiniz lisans bölümlerine kolaylıkla yerleşebilirsiniz.

Kesintisiz ve daha etkili bir DGS eğitimi için online birebir özel ders şeklinde DGS kursu almanızı öneriyoruz. Birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Birebir özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile sadece sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Online birebir dersler çoğu zaman yüz yüze birebir derslerden çok daha verimli bir şekilde işlenmektedir

Online birebir dersler, sesli, görüntülü ve yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde aday takıldığı soruları anında sorabilmekte ve çözemediği soruların fotoğrafını çekerek sistem üzerinden gönderebilmektedir. Online özel ders öğretmeni adayın çözemediği soruları grafik tablette akıllı tahta ekran paylaşımı ile birebir çözmektedir.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

DGS Matematik Online Ders

Online DGS kursu istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.  Online dersler adayın seviyesi ve hedefleri dikkate alınarak planlanmaktadır.

Matematik alt yapısı zayıf olan adaylara, DGS online birebir özel ders  ile en temelden matematik anlatılmaktadır. Her yıl DGS’de on binlerce adayın puanı 0,5 matematik neti yapamadığı için hesaplanmamaktadır. DGS matematik konuları, herkesin yapabileceği çoğu 9. ve 10. sınıf konularından oluşmaktadır.

DGS ‘de her yıl 60 matematik ve 60 Türkçe sorusu sorulmaktadır. Sayısal puan gerektiren çoğu bölümlere yerleşebilmek için 35 matematik ve 35 Türkçe neti yapılması yeterli olmaktadır. DGS’de her sorunun puana katkısı bulunduğu için zamanı çok iyi değerlendirmek gerekmektedir.

Adayın hedeflerine ve alt yapısına göre Matematik dersi için  20 – 30 – 40 yada 50 derslik online birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz.

DGS Türkçe için 10 derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık dersinin alınması yeterli olmaktadır.

Online DGS Kursu – Hızlı Paragraf

Birçok sınavda olduğu gibi DGS’de de adaylar zaman sorunu yaşayabilmektedirler.

Türkçe dersinden çok iyi netler yapmak isteyen ve DGS’de zaman sorunu yaşamak istemeyen adaylara 10 derslik hızlı paragraf kursumuza katılmalarını öneriyoruz. Hızlı paragraf kursunu alan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursu, matematik dersindeki yeni nesil uzun paragraf sorularının çözümüne de katkı sağlamaktadır.

DGS için hızlı paragraf kursu online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

DGS’de Türkçe sorularını yaklaşık 3 kat daha hızlı çözen adaylar DGS matematik sorularına daha çok zaman ayırarak matematik netlerini de kolaylıkla arttırabilmektedirler.

Hızlı paragraf kursu 5 haftada haftada 1 gün 2 ders şeklinde alındığında daha verimli olmaktadır.

DGS Türkçe sözel mantık

DGS Türkçe sözel mantık sorularının daha hızlı bir şekilde çözülmesi için 10 derslik sözel mantık kursumuz bulunmaktadır. Özellikle sözel ve EA puan türlerinde  yüksek puan hedefleyen DGS adaylarının sözel mantık kursumuza katılmalarını tavsiye ediyoruz.  Sözel mantık kursunun daha verimli olması için haftada 1 gün 2 ders toplam 5 haftada tamamlanmasını öneriyoruz.

DGS Matematik Kursu

DGS matematik dersi için adayın  alt yapısını  ve hedeflerini dikkate alarak, adaya özel 20 – 30 – 40 – 50 yada 70 derslik birebir online özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Tüm DGS adayları için sıfırdan temel matematik kursumuz bulunmaktadır.

Online DGS Eğitimi 

Online DGS kursumuza kayıt olan adaylar için herhangi bir sözleşme imzalamıyoruz. Online sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Aday birebir online DGS derslerine memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

Online DGS kursu  fiyatları normal DGS kurs fiyatlarından çok daha uygundur.

DGS Rehberlik İçin Kursumuzla İrtibat Kurabilirsiniz

DGS Online Deneme Sayfamıza Buradan bakabilirsiniz.

Online DGS Kursu İçin Şubemizle İrtibat

Online DGS kursu  için;

  • Şubemize  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

DGS Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp