iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS kursu Türkiye’nin en öğretmenleri tarafından verilmektedir. DGS kursumuzda adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alınarak adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır. Online DGS kursumuza katılarak istediğiniz lisans bölümlerine kolaylıkla yerleşebilirsiniz. DGS kursu ÖSYM müfredatı dikkate alınarak verilmektedir.

DGS online dershane için bizimle görüşmeden karar vermeyin ! ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. DGS online kurs önerisi için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kesintisiz ve daha etkili bir DGS eğitimi için online birebir özel ders şeklinde DGS kursu almanızı öneriyoruz. Birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

DGS online kurs 2022, 2023 önerileri için kurs merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile sadece sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

DGS online eğitim için doğru adrestesiniz. Ücretsiz derslerimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Uzaktan eğitim DGS kursu birebir özel ders şeklinde adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Online birebir dersler çoğu zaman yüz yüze birebir derslerden çok daha verimli bir şekilde işlenmektedir

Online birebir dersler, sesli, görüntülü ve yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Derslerde aday takıldığı soruları anında sorabilmekte ve çözemediği soruların fotoğrafını çekerek sistem üzerinden gönderebilmektedir. Online özel ders öğretmeni adayın çözemediği soruları grafik tablette akıllı tahta ekran paylaşımı ile birebir çözmektedir.

En iyi online DGS kursu için bizimle görüşmeden karar vermeyin.

DGS online kurs yorumlar ve önerileri için ücretsiz örnek dersimize katılabilir sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Matematik Online Ders

Online – uzaktan eğitim DGS kursu istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.  Online dersler adayın seviyesi ve hedefleri dikkate alınarak planlanmaktadır.

Matematik alt yapısı zayıf olan adaylara, DGS matematik kursu online birebir özel ders şeklinde en temelden başlanılarak verilmektedir. Her yıl DGS’de on binlerce adayın puanı 0,5 matematik neti yapamadığı için hesaplanmamaktadır. DGS matematik konuları, herkesin yapabileceği çoğu 9. ve 10. sınıf konularından oluşmaktadır.

DGS ‘de her yıl 60 matematik ve 60 Türkçe sorusu sorulmaktadır. Sayısal puan gerektiren çoğu bölümlere yerleşebilmek için 35 matematik ve 35 Türkçe neti yapılması yeterli olmaktadır. DGS’de her sorunun puana katkısı bulunduğu için zamanı çok iyi değerlendirmek gerekmektedir.

Adalet bölümünden hukuk kazanmak isteyen adaylar 120 soruda 100 neti geçmeyi hedeflemelidirler.

Hemşirelik, mimarlık vb. diğer bölümleri kazanmak için matematik ve Türkçe derslerinden 40’ar net ve üzerinde soru yapılması hedeflenmelidir.

Mühendislik ve benzeri diğer bölümleri kazanmak için Türkçe ve matematik derslerinden 35 er net ve üzerinde soru yapılmalıdır.

Online DGS kursu tavsiye için ücretsiz derslerimize katılabilir sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Adayın hedeflerine ve alt yapısına göre Matematik dersi için  20 – 30 – 40 yada 50 derslik online birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz.

DGS Türkçe için 10 derslik hızlı paragraf ve 10 derslik sözel mantık dersinin alınması yeterli olmaktadır.

DGS Kursu – Hızlı Paragraf

Birçok sınavda olduğu gibi DGS’de de adaylar zaman sorunu yaşayabilmektedirler.

Türkçe dersinden çok iyi netler yapmak isteyen ve DGS’de zaman sorunu yaşamak istemeyen adaylara 10 derslik hızlı paragraf kursumuza katılmalarını öneriyoruz. Hızlı paragraf kursunu alan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursu, matematik dersindeki yeni nesil uzun paragraf sorularının çözümüne de katkı sağlamaktadır.

DGS için hızlı paragraf kursu online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

DGS’de Türkçe sorularını yaklaşık 3 kat daha hızlı çözen adaylar DGS matematik sorularına daha çok zaman ayırarak matematik netlerini de kolaylıkla arttırabilmektedirler.

Hızlı paragraf kursu 5 haftada haftada 1 gün 2 ders şeklinde alındığında daha verimli olmaktadır.

DGS Türkçe sözel mantık

DGS Türkçe sözel mantık sorularının daha hızlı bir şekilde çözülmesi için 10 derslik sözel mantık kursumuz bulunmaktadır. Özellikle sözel ve EA puan türlerinde  yüksek puan hedefleyen DGS adaylarının sözel mantık kursumuza katılmalarını tavsiye ediyoruz.

Sözel mantık kursu haftada 2 ders toplam 10 derste tamamlanmaktadır.

DGS Matematik Kursu

DGS matematik dersi için adayın  alt yapısını  ve hedeflerini dikkate alarak, adaya özel 20 – 30 – 40 – 50 yada 70 derslik birebir online özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Tüm DGS adayları için sıfırdan temel matematik kursumuz bulunmaktadır.

Online DGS Eğitimi 

Online DGS kursumuza kayıt olan adaylar için herhangi bir sözleşme imzalamıyoruz. Sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Aday birebir online DGS derslerine memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

Ücretsiz örnek dersten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Türkçe, matematik ve diğer tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

DGS ve diğer sınavlar için ücretsiz rehberlik desteğimiz bulunmaktadır.

DGS online hazırlık kursu fiyatları için eğitim danışmanlarımızdan daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Özel ders almaya başladıktan sonra da öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

DGS ve diğer sınavlar için Rehberlik servisimizle irtibat kurabilirsiniz.

Online DGS Deneme Sayfamıza ve Diğer Kurslara Buradan bakabilirsiniz.

DGS ve Diğer Kurlar İçin Şubemizle İrtibat

Online DGS kursu ve diğer kurslar için;

  • Şubemize  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurduktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirebilirler.

DGS Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp