Online EKPSS Kursu

Online EKPSS Kursu

Online EKPSS Kursu

Online EKPSS kursu şubemizde her dönem Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İstenilen gün ve seanslarda adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır.

EKPSS için eksiklerini gidermek isteyen  lise, ön lisans ve lisans adayları, kursumuzdan birebir online özel ders alabilirler.

Online EKPSS Kursu ile normal KPSS kursu arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel ders, kursumuza özel sistem üzerinden yada  zoom vb. uygulamalar üzerinden verilmektedir. EKPSS online özel derste, adayın eksik olduğu konular adayın seviyesine göre birebir anlatılmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

EKPSS online özel derslerde öğretmen konuları pratik olarak özetlenmekte ve çıkmış soruları çözerek konunun daha iyi pekiştirilmesini sağlanmaktadır. Aday online birebir özel derslere sesli ve görüntülü olarak katılmakta ve ders sırasında istediği soruyu sorabilmektedir.

Online derslerde dokümanlar dijital ortamda yüklü olduğu için, online dersler, çoğu zaman normal derslerden, çok daha verimli geçmektedir.  Online ders alan EKPSS adaylarına, öğretmenin dijital ortamdaki pdf notları ücretsiz olarak sistem üzerinden gönderilmektedir.

EKPSS normal KPSS ‘ye göre çok daha kolay ve pratik bir sınavdır.

EKPSS Online Özel Ders

Online EKPSS Kursu, istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden verilmektedir. Özel dersleri gündüz yada akşam istediğiniz günlerde ve saatlerde evinizden yada iş yerinizden online olarak alabilirsiniz.

Standart bir EKPSS adayı için

EKPSS Tavsiye Edilen Online Birebir Özel Ders

Matematik 20-30 ders,

Türkçe 20 ders,

Tarih 20 ders,

Coğrafya 12 ders, 

Vatandaşlık 12 ders,

1 ders saati online özel derslerde 40 dakikadır. Aynı Seansta 2 ders yapılmaktadır.

Dersler haftada 1 gün 2 ders şeklinde sıra ile anlatılmaktadır. İsteyen adaylar istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler. İstenilen gün ve seanslarda adaya özel program yapılmaktadır.

Dersler başlamadan önce mutlaka ücretsiz online birebir canlı örnek ders yapılmaktadır.

EKPSS özel derslere giren öğretmenlerimiz alanın en iyisi olan, %100 memnun kalacağınız öğretmenlerden oluşmaktadır.

Bütün derslerden kurs almak zorunda değilsiniz. İsteyen adaylar  sadece eksik oldukları ders ve konulardan istedikleri  kadar özel ders alabilirler.

Online birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görüp test edebilmeniz için, Size özel düzenlenen örnek online özel dersten ücret almıyoruz.

EKPSS Sınav İçeriği

EKPSS’de;

Genel Yetenek : Türkçe 15, Matematik 15 Toplam 30 Soru,

Genel Kültür :  Tarih 13 , Coğrafya 5, Vatandaşlık 6 , Güncel 6 Toplam 30 Soru sorulmaktadır.

Vatandaşlık güncel konularla ilgili adaylara ücretsiz pdf doküman gönderilecektir.

 EKPSS’de toplam 60 soru sorulmaktadır ve bütün soruların yaklaşık puan değeri birbirine eşittir. Adayın bölümüne göre atanabilmesi için gereken puanlar farklılık göstermektedir. 60 soruda 40 netin altında kalan adayların genellikle atanma şansları düşüktür. EKPSS ile ilk alımlarda atanabilmek için, 60 soruda  50 neti geçmek hedeflenmelidir.

Matematik dersinden zorlanan EKPSS adayları, Türkçe, tarih, coğrafya ve vatandaşlık sorularının çoğunu doğru yapmayı hedeflemelidirler. Matematik alt yapısı zayıf olan adaylar, 15 soruda en az 5 soru ve üzerinde yapmayı hedeflemelidirler. EKPSS’de temel matematik bilgileri ile yapılabilecek çok basit soru tipleri bulunmaktadır. İsteyen tüm adaylar matematikten rahatlıkla 10 netin üzerine çıkabilirler.

Matematik dersi iyi olan adaylar ise diğer derslerden eksiklerini minik özel dersler alarak çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirler.

Online Özel Ders Ücreti ve Diğer Ayrıntılar

Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde  tamamlayabilirsiniz.

Online EKPSS Kursu Ücretleri

EKPSS adaylarının seviyeleri arasında farklılıklar bulunabilmektedir. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.  Bu nedenle birebir online özel ders alınarak sınava hazırlanılmasını öneriyoruz.

Birebir özel derste, istediğiniz derslerden, istediğiniz şekilde online özel ders paketi oluşturabilirsiniz.

Online EKPSS özel ders ücretlerini dersleri gördükten sonra haftalık olarak ödeyebilirsiniz.

Online dersleri internete bağlanabilen akıllı telefon, tablet yada bilgisayardan takip edebilirsiniz.

Özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz, sadece gördüğünüz kadar dersin ücretini ödersiniz, fazla ödeme yapmışsanız ödemenizi  geri alabilirsiniz.

EKPSS için online bir ders saati 40 dk. 60 TL ücret alınmaktadır. 

Haftada 2 ders görüldüğünde 2 ders için 120 TL ödeme yapılmaktadır.

Kursumuzdan Tavsiye : 

Online EKPSS Kursu, Alanının En İyisi Olan, Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir.

EKPSS adaylarının normal KPSS’ye de girme hakları bulunmaktadır. Adaylara her iki sınava da katılmalarını tavsiye ediyoruz. Her iki sınava da katılan adaylar istedikleri KPSS puanlarını iki yıl süre ile istedikleri yerlerde kullanabilirler.

Özel ders pahalı değildir. Kazanamamak yada geç atanmak, istediği yere atanamamak çok daha pahalıdır. Bir an önce yüksek puan alarak atanmak isteyen adaylara, online birebir özel ders alarak eksiklerini daha hızlı bir şekilde gidermelerini tavsiye ediyoruz.

Birebir ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.  Özel ders adayın eksiklerini daha hızlı gidermesini sağlayacaktır. Özel ders adayın EKPSS ‘den daha yüksek puan alabilmesini kolaylaştıracaktır. Bir yıl önce atanmak, altı ay önce atanmak, hemen sınavdan sonra atanmak, maddi olarak adaya ciddi avantaj sağlayacaktır.

Başaracağınıza İnanın Pes Etmeyin !

Bu süreçte normal yüz yüze eğitim yapılamadığı için çok sayıda aday sınava ciddi hazırlık yapamadan girecektir. Online özel ders alarak eksiklerini tamamlayan adaylar,  EKPSS ‘de istedikleri puana daha kolay ulaşabileceklerdir. Olumlu düşünmek, başarılı olacağına inanmak, pes etmemek ve pozitif olmak, istenilen EKPSS puanını almanızı kolaylaştıracaktır.

Sınav sonrasında EKPSS tercihleri için kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

EKPSS ve KPSS  puanı iki yıl süre ile memur alımlarında kullanılabilecektir.

2022 EKPSS Sınav Takvimi

ÖSYM takvimi açıklandığında güncel tarihler sitemizde yer alacaktır.

Sınav Tarihi : Nisan 2022

Sınav Başvuru Tarihi  : Şubat 2022

Yukarıda belirtilen tarihler daha önceki yıllara göre tahmini tarihlerdir.

2020 yılında özel nedenlerden dolayı sınav takvimi değişmişti.

Diğer Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

EKPSS Çıkmış Sorulara Buradan Ulaşabilirsiniz.

EKPSS Sınav Türleri Hangi Sınava Girmeliyim ?

Sınav Ortaöğretim, Ön lisans ve Lisans Düzeylerinde Yapılmaktadır.

EKPSS konuları KPSS konularına %95 benzer konulardan oluşmaktadır. Tüm EKPSS  gruplarında  konu dağılımı yaklaşık aynıdır.

Sınavda 4 engel grubu vardır.
1) Genel engelliler *
2) Görme engelliler
3) İşitme engelliler
4) Zihinsel engelliler**

* Genel Engelliler

*Ortopedik, Ruhsal ve Duygusal, Süreğen (kronik) Hastalıklara Sahip Engelliler, Yaygın Gelişimsel Bozukluğu Olanlar (Otizm Spektrum Bozuklukları (OSB), Asperger, RETT Sendromu, Dezintegratif Bozukluk vb.), Özgül/Özel Öğrenme Güçlüğü Olanlar (Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, disleksi vb. olanlar), Dil ve Konuşma Bozukluğu Olanlar, CP hastası olanlar.

** Zihinsel Engelliler

** Engelli Sağlık Kurulu Raporunda “ZİHİNSEL, RUHSAL, DAVRANIŞSAL BOZUKLUKLAR” alanında, Özür Oranları Cetveli’ne uygun olarak belirlenmiş Zekâ İşlev bozuklukları. (Sınırda mental kapasite (IQ: 70-80), Hafif (IQ: 50-69), Orta (IQ: 35-49), Ağır (IQ: 20-34), Çok ağır ( IQ: 20’nin altında) vb. zekâ işlev bozukluğu)

* EKPSS ‘ye girebilmek için %40 ve üzerinde engelli olduğunu gösterir engelli sağlık kurulu raporu bulunmalıdır.

Daha kapsamlı bilgi için aşağıda yer alan EKPSS kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

EKPSS 2020 Kılavuzuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online EKPSS Kursu İçin Şubemizle İrtibat

İki yılda bir gelen memurluk fırsatını kaçırmayın !

Online özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için, ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

İsterseniz ücretsiz online birebir örnek dersi gördükten sonra kararınızı verebilirsiniz.

İstediğiniz  zaman, ücretsiz online örnek ders taleplerinizi kursumuza buradan iletebilirsiniz.

Online EKPSS Kursu Birebir Özel Ders İçin;

 • Şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 •  Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun. Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp