Online EKPSS Kursu

Online EKPSS Kursu

Online EKPSS Kursu

EKPSS kursu şubemizde online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.  EKPSS özel derslere alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir.  Sağlık nedenlerinden dolayı KPSS kursları normal eğitime 31 Ağustos tarihine kadar ara verdiler.

EKPSS için eksiklerini gidermek isteyen  lise, ön lisans ve lisans adayları, kursumuzdan birebir online özel ders alabilirler.

Online EKPSS Kursu ile normal KPSS kursu arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel ders, kursumuza özel sistem üzerinden yada  zoom vb. uygulamalar üzerinden verilmektedir. EKPSS online özel derste, adayın eksik olduğu konular adayın seviyesine göre birebir anlatılmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

EKPSS online özel derslerde öğretmen konuları pratik olarak özetlenmekte ve çıkmış soruları çözerek konunun daha iyi pekiştirilmesini sağlanmaktadır. Aday online birebir özel derslere sesli ve görüntülü olarak katılmakta ve ders sırasında istediği soruyu sorabilmektedir.

Online derslerde dokümanlar dijital ortamda yüklü olduğu için, online dersler, çoğu zaman normal derslerden, çok daha verimli geçmektedir.  Online ders alan EKPSS adaylarına, öğretmenin dijital ortamdaki pdf notları ücretsiz olarak sistem üzerinden gönderilmektedir.

EKPSS normal KPSS’ye göre çok daha kolay ve pratik bir sınavdır.

EKPSS Online Özel Ders

Online EKPSS Kursu, istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden verilmektedir. Özel dersleri gündüz yada akşam istediğiniz günlerde ve saatlerde evinizden yada iş yerinizden online olarak alabilirsiniz.

Bütün derslerden kurs almak zorunda değilsiniz. İsteyen adaylar  sadece eksik oldukları ders ve konulardan istedikleri  kadar özel ders alabilirler.

Online birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görüp test edebilmeniz için, Size özel düzenlenen örnek online özel dersten ücret almıyoruz.

 EKPSS’de toplam 60 soru sorulmaktadır ve bütün soruların yaklaşık puan değeri birbirine eşittir. Adayın bölümüne göre atanabilmesi için gereken puanlar farklılık göstermektedir. 60 soruda 40 netin altında kalan adayların genellikle atanma şansları düşüktür. EKPSS ile ilk alımlarda atanabilmek için, 60 soruda  50 neti geçmek hedeflenmelidir.

Matematik dersinden zorlanan EKPSS adayları, Türkçe, tarih, coğrafya ve vatandaşlık sorularının çoğunu doğru yapmayı hedeflemelidirler. Matematik alt yapısı zayıf olan adaylar, 15 soruda en az 5 soru ve üzerinde yapmayı hedeflemelidirler. EKPSS’de temel matematik bilgileri ile yapılabilecek çok basit soru tipleri bulunmaktadır. İsteyen tüm adaylar matematikten rahatlıkla 10 netin üzerine çıkabilirler.

Matematik dersi iyi olan adaylar ise diğer derslerden eksiklerini minik özel dersler alarak çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirler.

Standart bir EKPSS adayı için

online birebir özel derste;

Tarih 16 ders, vatandaşlık 12 ders, coğrafya 12 ders, Türkçe 10 derste anlatılabilmektedir.

Matematik dersinden 10 ders alındığında temel matematik düzeyi gerektiren sorular yapılabilmektedir. Sadece matematik dersinde zorlanan adaylar isterlerse matematikten 20 – 30 yada 40 ders saati özel ders alabilirler.

Tarih – vatandaşlık ve coğrafya toplam 40 derste anlatılabilmektedir. Türkçe 10 derste yine temel basit matematik 10 derste anlatılabilmektedir.

EKPSS özel derslere giren öğretmenlerimiz alanın en iyisi olan %100 memnun kalacağınız öğretmenlerdir.

Not: Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan istediğiniz kadar birebir özel ders alarak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Online Özel Ders Ücreti ve Diğer Ayrıntılar

Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde  tamamlayabilirsiniz.

Online EKPSS Kursu Ücretleri

1 ders saati online özel derslerde 40 dakikadır.

Online birebir özel derste 1 ders saati için ücretimiz 50 TL

Online ikili grup 1 ders saati ücreti kişi başı 35 TL

Online üçlü grup 1 ders saati ücreti kişi başı 30 TL

EKPSS adaylarının seviyeleri arasında farklılıklar bulunabilmektedir. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.  Bu nedenle birebir online özel ders alınarak sınava hazırlanılmasını öneriyoruz.

Birebir özel derste, istediğiniz derslerden, istediğiniz şekilde online özel ders paketi oluşturabilirsiniz.

10 ders 500 TL , 20 ders 1000 TL , 30 ders 1500 TL, 40 ders 2000 TL , 50 ders 2500 TL ve  60 ders 3000 TL.

Online EKPSS özel ders ücretlerini haftalık yada aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Özel dersler alınan pakete göre 4 – 6 – 8  yada 10 haftada tamamlanmaktadır.

Online dersleri internete bağlanabilen akıllı telefon, tablet yada bilgisayardan takip edebilirsiniz.

Özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz, sadece gördüğünüz kadar dersin ücretini ödersiniz, fazla ödeme yapmışsanız ödemenizi  geri alabilirsiniz.

Kursumuzdan Tavsiye : 

Online EKPSS Kursu, Alanının En İyisi Olan, Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir.

EKPSS adaylarının normal KPSS’ye de girme hakları bulunmaktadır. Adaylara her iki sınava da katılmalarını tavsiye ediyoruz. Her iki sınava da katılan adaylar istedikleri KPSS puanlarını iki yıl süre ile istedikleri yerlerde kullanabilirler.

Özel ders pahalı değildir. Kazanamamak yada geç atanmak, istediği yere atanamamak çok daha pahalıdır. Bir an önce yüksek puan alarak atanmak isteyen adaylara, online birebir özel ders alarak eksiklerini daha hızlı bir şekilde gidermelerini tavsiye ediyoruz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.  Özel ders adayın eksiklerini daha hızlı gidermesini sağlayacaktır. Özel ders adayın EKPSS’den daha yüksek puan alabilmesini kolaylaştıracaktır. Bir yıl önce atanmak, altı ay önce atanmak, hemen sınavdan sonra atanmak, maddi olarak adaya ciddi avantaj sağlayacaktır.

Başaracağınıza İnanın Pes Etmeyin

Bu süreçte normal yüz yüze eğitim yapılamadığı için çok sayıda aday sınava ciddi hazırlık yapamadan girecektir. Online özel ders alarak eksiklerini tamamlayan adaylar,  EKPSS’de istedikleri puana daha kolay ulaşabileceklerdir. Olumlu düşünmek, başarılı olacağına inanmak, pes etmemek ve pozitif olmak, istenilen EKPSS puanını almanızı kolaylaştıracaktır.

Sınav sonrasında EKPSS tercihleri için kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

EKPSS ve KPSS  puanı iki yıl süre ile memur alımlarında kullanılabilecektir.

EKPSS Sınav İçeriği

EKPSS’de;

Genel Yetenek : Türkçe 15, Matematik 15 Toplam 30 Soru,

Genel Kültür :  Tarih 13 , Coğrafya 5, Vatandaşlık 6 , Güncel 6 Toplam 30 Soru sorulmaktadır.

Vatandaşlık güncel konularla ilgili adaylara ücretsiz pdf doküman gönderilecektir.

2020 EKPSS Sınav Takvimi

Sınav Tarihi : 11 Ekim 2020

Kura Başvuru : 13 – 26 Ekim 2020

Diğer Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online EKPSS Kursu İçin Şubemizle İrtibat

İki yılda bir gelen memurluk fırsatını kaçırmayın !

Online özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için, ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

İsterseniz ücretsiz online birebir örnek dersi gördükten sonra kararınızı verebilirsiniz.

İstediğiniz  zaman, ücretsiz online örnek ders taleplerinizi kursumuza buradan iletebilirsiniz.

Online EKPSS Kursu Birebir Özel Ders İçin;

 • Şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  × Whatsapp