Online Koçluk YKS

Online Koçluk YKS

Online Koçluk YKS

Online koçluk, YKS ( TYT AYT YDT ) sınavlarına hazırlanan adaylar için Türkiye’nin en iyi rehber öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Her yıl son sınıf öğrencilerinden sadece yüzde altısı lisans bölümlerine yerleşebilmektedir. Bu zorlu yarışta eğitim koçlarının da desteği ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Günümüzde öğrencinin dikkatini dağıtacak çok fazla neden bulunmaktadır. Hayatımızın en önemli sınavı olan YKS’de eğitim koçları öğrenciye birebir rehberlik ederek hedeflerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Online koçluk, YKS adaylarından yoğun talep görmektedir. Sağlık nedenleriyle online eğitim koçluğunu tercih eden öğrenciler tatil döneminde yada okul döneminde istedikleri yerden eğitim koçluğunu alabilmektedirler.

Online Eğitim Koçluğu

Online Koçluk ile YKS adayı ders çalışma sistemini düzene koymakta belirli bir plan dahilinde hedeflerine doğru yol almaktadır.

Eğitim koçu adayın hedeflerini gerçekleştirmesi için sınava kadar adaya çalışma programları düzenleyerek adayın hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Her öğrenci uygun öğrenme yöntemleri uygulandığında başarılı olabilir. Öğrenci koçu adayın özel durumlarını da dikkate alarak,  adaya haftalık ders çalışma programları hazırlar, çözülecek hedef soru sayılarını belirler ve haftalık çalışma programının ne kadar verimli bir şekilde uygulandığını kontrol eder.

Online eğitim koçu öğrenci ile zoom vb uygulamalar üzerinden haftalık düzenli bir şekilde görüşür.

Eğitim koçu adayın deneme sınavlarını da sürekli kontrol eder, Denemelerde çözülemeyen soruların analizini yapar. Eğitim koçu öğrenci – veli diyaloğunun da verimli bir şekilde olması için gerekli çalışmaları yapar. Eğitim koçu sınav sonrasında da adayın tercihlerine birebir yardımcı olur.

Bizimle İlk Yılınızda Kazanın !

Online YKS koçluk sistemi ile tüm adayların %100 üniversiteye yerleşmesini hedefliyoruz. Eğitim koçları adayın seviyesini online deneme sınavlarıyla sürekli kontrol etmektedirler. Öğrencinin kursa yada özel derse ihtiyacı olduğunda gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Eğitim koçu adayın ilk yılında istediği bölümlere yerleşebilmesi için gerekli çalışmaları yapar. Adayın çalışma programını adayın hedeflerine göre özel olarak hazırlar.

Öğrenci koçu adayın tercihlerine de bire bir yardımcı olur.

Eğitim Koçluğu Ücretleri

Eğitim koçu YKS adayını haftalık takip eder ve her hafta düzenli olarak görüşür, Eğitim koçu öğrencinin ailesiyle de sürekli irtibat halindedir.

Adayın durumuna göre haftalık  zoom yada whatsapp üzerinden görüşmeler yapılır. Adayın durumuna göre adaya özel koçluk programı oluşturulmaktadır.

Bazı öğrenciler için sadece haftalık çalışma programı takibi ve whatsapp üzerinden mini takipler yapılmaktadır.

Birçok öğrenci içinde haftalık çalışma programı takibi ve haftalık 40 yada 20 dakikalık görüşmeler yapılmaktadır.

Öğrenci Koçluğu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Eğitim Koçu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Koçluk YKS Şubemizle İrtibat

Online Koçluk İçin YKS Adaylarına Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Veriyoruz.

  • Eğitim koçluğu için şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp