Online Koçluk YKS

Online Koçluk YKS

Online Koçluk YKS

Online koçluk YKS ( TYT AYT YDT ) sınavlarına hazırlanan adaylar için Türkiye’nin en iyi rehber öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Her yıl son sınıf öğrencilerinden sadece yüzde altısı lisans bölümlerine yerleşebilmektedir. Bu zorlu yarışta eğitim koçlarının da desteği ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Eğitim koçluğu hizmeti  yenilenen Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM) müfredatına göre adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

YKS koçluk fiyatları alacağınız içeriğe göre değişmektedir. Online koçluk sistemimizde öğrencimiz birebir günlük olarak takip edilmektedir. YKS koçluk ücretsiz değildir, TYT AYT YDT koçluk hizmetlerimiz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.  YKS koçluk önerileri için eğitim danışmanlarımızla birebir görüşebilir, sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Online koçluk YKS adayları için adaya özel program oluşturularak verilmektedir. Her aday özeldir. İstenilen başarının sağlanması için öğrenciye özel program oluşturulmalıdır.

Online koçluk profesyonel kadrolarla yapıldığında istenilen hedeflere daha kolay ulaşılabilmektedir.

Eğitim koçu fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Alınacak koçluk türüne göre fiyatlar değişebilmektedir.

Günümüzde öğrencinin dikkatini dağıtacak çok fazla neden bulunmaktadır. Hayatımızın en önemli sınavı olan YKS’ de eğitim koçları öğrenciye birebir rehberlik ederek hedeflerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Online koçluk YKS adaylarından yoğun talep görmektedir. Sağlık nedenleriyle online eğitim koçluğunu tercih eden öğrenciler tatil döneminde yada okul döneminde istedikleri yerden eğitim koçluğunu alabilmektedirler.

YKS koçluk fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Koçluk içeriğine göre fiyatlar değişebilmektedir.

YKS koçluk sistemimizi görmeniz için ilk hafta ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Online Eğitim Koçluğu

Online Koçluk ile YKS adayı ders çalışma sistemini düzene koymakta belirli bir plan dahilinde hedeflerine doğru yol almaktadır.

Eğitim koçu adayın hedeflerini gerçekleştirmesi için sınava kadar adaya çalışma programları düzenleyerek adayın hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Her öğrenci uygun öğrenme yöntemleri uygulandığında başarılı olabilir. Öğrenci koçu adayın özel durumlarını da dikkate alarak,  adaya haftalık ders çalışma programları hazırlar, çözülecek hedef soru sayılarını belirler ve haftalık çalışma programının ne kadar verimli bir şekilde uygulandığını kontrol eder.

Online eğitim koçu öğrenci ile Zoom vb. uygulamalar öğrenciyle haftalık ortalama 40 dakika  görüşmektedir. Koçluk hizmeti alan öğrenciler günlük, haftalık ve aylık olarak takip edilmektedirler.

Eğitim koçu adayın deneme sınavlarını da sürekli kontrol eder, Denemelerde çözülemeyen soruların analizini yapar. Eğitim koçu öğrenci – veli diyaloğunun da verimli bir şekilde olması için gerekli çalışmaları yapar. Öğrenci koçu sınav sonrasında da adayın tercihlerine birebir yardımcı olur.

Bizimle İlk Yılınızda Kazanın !

Online koçluk YKS sistemi ile tüm adayların %100 üniversiteye yerleşmelerini hedefliyoruz. Eğitim koçları adayın seviyesini online deneme sınavlarıyla sürekli kontrol etmektedirler. Öğrencinin kursa yada özel derse ihtiyacı olduğunda gerekli yönlendirmeleri yapmaktadırlar.

Eğitim koçu adayın ilk yılında istediği bölümlere yerleşebilmesi için gerekli çalışmaları yapar. Adayın çalışma programını adayın hedeflerine göre özel olarak hazırlar.

Öğrenci koçu adayın tercihlerinde ve diğer başvurularında adaya bire bir yardımcı olur.

Eğitim Koçluğu

Eğitim koçu YKS adayını haftalık takip eder ve her hafta düzenli olarak görüşür, Eğitim koçu öğrencinin ailesiyle de sürekli irtibat halindedir.

Her aday özeldir. Özel durumları olabilmektedir. Bu nedenle adaya özel koçluk programı oluşturuyoruz.

Online koçluk, YKS, YÖS, DGS, KPSS ve diğer sınavlar için profesyonel eğitim koçlarımız tarafından yapılmaktadır.

Online Özel Ders

YKS adaylarının eksiklerinin hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için en etkili yöntem online birebir özel ders alınmasıdır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır.

Sistemimizi görmeniz için ücretsiz örnek dersimize katılabilirsiniz.

Örnek dersten memnun kaldıktan sonra derslerinizi planlıyoruz.

Ders ücretleri haftalık olarak dersler görüldükten sonra yapılabilmektedir.

Dersler başladıktan sonra da istenirse öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

Özel dersler bittikten sonra da rehberlik desteği alabilirsiniz.

Matematik, fizik, kimya, Türkçe, İngilizce ve diğer tüm dersler için özel derslerimiz bulunmaktadır.

LGS, YKS, YÖS, DGS, ALES, KPSS, YDS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Öğrenci Koçluğu ve Diğer Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Eğitim Koçu ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Koçluk YKS ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

Uzaktan Online Koçluk İçin YKS Adaylarına Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Veriyoruz.

 • Eğitim koçluğu için şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 •  Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp