iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online TYT AYT Kursu

Online TYT AYT Kursu

Online TYT AYT Kursu

Online TYT AYT kursu, YKS tecrübesi olan alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İsteyen öğrenciler online birebir özel ders şeklinde TYT yaz kursuna başlayabilirler. Her yıl son sınıf öğrencilerinin sadece %6’sı lisans bölümlerine yerleşebilmektedir. Yarışa önce başlayan öğrenciler, eksiklerini daha hızlı tamamlama fırsatı bulmaktadır. Son yıllarda yapılan MEB ve ÖSYM sınavlarında tüm derslerdeki yeni nesil sorularda okuma ve anlama ağırlıklı sorular ön plana çıkmaya başlamıştır.

Tüm öğrencilere hızlı paragraf kursunu öncelikle öneriyoruz. Hızlı paragraf kursunu alan öğrenciler tüm derslerdeki paragraf sorularını çok daha hızlı anlayıp çözmeye başlıyorlar.

Online TYT AYT kursu, istediğiniz il ve ilçeden istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Online birebir derslerle normal derslerin verimlilik açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Tüm adayların online ders sistemimizi daha yakından görüp test etmeleri için ilk dersten ücret almıyoruz.

Üniversite Hazırlıkta Neden Birebir Özel Ders ?

Online TYT AYT kursu, sağlık nedenleriyle son günlerde daha çok talep görmeye başlamıştır.  Üniversite hazırlık online  birebir özel derste aday, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha hızlı öğrenmektedir. Online ders normal derslere göre daha ekonomik ve daha etkilidir. Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden yada zoom vb. uygulamalar üzerinden verilmektedir. Online derste özel derste kullanılan dokümanlar sisteme yüklü olduğu için, yayınlara ulaşmak çok daha kolaydır. Online özel derste adayın seviyesine göre tüm konular birebir anlatılmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

TYT AYT Denemeleri ve Öğrenci Takibi

Online TYT AYT kursu ile YKS sınavına daha bilinçli bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Sadece eksik olduğunuz ve zorlandığınız derslerden ve konulardan özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Üniversite hazırlık adaylarına belirli periyotlarla farklı yayınlardan online TYT AYT  deneme sınavları yaparak seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz. Kursumuzun eğitim koçu öğrenciye her hafta çalışma programı göndererek adayın haftalık takibini yapmaktadır.

TYT AYT İçin Kaç Saat Özel Ders Alınmalıdır ?

Online TYT AYT kursu en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Sadece TYT ‘ye girecek adaylar için 100 -120 saat birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır.

AYT konularından 70 -150 saat birebir özel ders alarak tüm konuları bitirebilirsiniz.

Adaya özel bir yıllık kurs programı oluşturarak adayın hedefini gerçekleştirmesini sağlıyoruz.

Adayın istediği puan türüne ve adayın alt yapısına göre hangi dersten kaç saat özel ders alınacağına adayla birlikte karar veriyoruz. 

Tıp, Diş Hekimliği, Hukuk vb. Bölüm Kazanmayı Düşünen Adaylar İçin;

TYT + AYT 250 saat birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır. Adayın alt yapısı zayıf ise alınması gereken özel ders 300 saate kadar çıkabilmektedir.

Mühendislik – Matematik Öğretmenliği – Psikoloji vb Bölüm Kazanmayı Hedefleyen Adaylar İçin;

TYT + AYT için 200 saat birebir özel ders tüm konuların bitirilmesi için yeterli olmaktadır.

Diğer Lisans Bölümleri İçin ;

TYT + AYT için 150 saat birebir özel ders tüm konuların bitirilmesi için yeterli olmaktadır.

Meslek Lisesi Öğrencilerinin Kendi Bölümleriyle İlgili Yerleri Kazanmaları İçin ;

TYT + AYT için 150 saat birebir özel ders tüm konuların bitirilmesi için yeterli olmaktadır.

Meslek liselerine özel YKS kursu için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online YKS kursu için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online TYT AYT Kursu Şubemizle İrtibat

TYT AYT Kursu İstediğiniz İl ve İlçede İstediğiniz Gün ve Seanslarda Verilmektedir.

 • Şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp