iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online YÖS Kursu

Online YÖS Kursu

Online YÖS Kursu

Online YÖS kursu Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS derslerini istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz il yada ilçeden alabilirsiniz. Kursumuz ÖSYM müfredatı dikkate alınarak verilmektedir.

YÖS için online birebir özel ders şeklinde kurs almanızı öneriyoruz. Online birebir özel ders alarak YÖS’e en iyi öğretmenlerle hazırlanırsınız.

2022 – 2023 YÖS için kayıtlarımız devam etmektedir. YÖS 2023 yılından itibaren ÖSYM tarafından merkezi olarak yapılacaktır.

Online YÖS Kursu Tüm Türkiye Genelinde YÖS Adayları İçin Birebir Özel Ders Şeklinde Yapılmaktadır.

YÖS dershaneleri fiyatları online eğitimde çok daha uygun olmaktadır. Online dersler birebir yapıldığı için yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.  Ücretsiz YÖS kursları vermiyoruz, sadece sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

En iyi YÖS dershanesi olarak istediğiniz gün ve seanslarda adaya özel birebir  kurs ve özel ders veriyoruz.

YÖS kursu fiyatları İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve diğer tüm şehirlerde online ve yüz yüze eğitimde farklılıklar göstermektedir.

En İyi Online YÖS kursu

YÖS için kayıtlarımız devam etmektedir.

YÖS kurslarına ve diğer online kurslarımıza olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Uzaktan eğitim ile YÖS dersleri Türkiye’nin her yerinden alınabilmektedir.

YÖS dershaneleri olarak ücretsiz rehberlik desteği de sağlıyoruz. Ücretsiz örnek dersten sonra YÖS dersleri başlatılmaktadır.

YÖS dersleri zoom ve diğer benzeri uygulamalar üzerinden  sesli – görüntülü ve %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır.

Online YÖS Kursu çoğu zaman yüz yüze birebir derslerden çok daha verimli geçmektedir. YÖS’e birebir özel ders alarak hazırlanan öğrencilerde başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Ücretsiz online birebir özel dersten sonra YÖS derslerinizi başlatıyoruz. Birebir ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir. Dersler başladıktan sonra da frekansınız tutmadığında öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. YÖS başvuru ve sınavdan sonra da kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

İsteyen adaylar için yüz yüze YÖS eğitimi için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz. Yabancı öğrenci sınavı için online sınıf kursu yada normal sınıf kursu alınmasını önermiyoruz.

YÖS Yeni Sistem

YÖS dershaneleri fiyatları online birebir özel derste çok daha uygundur. Kurs fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.

Birçok üniversite YÖS için online sınav düzenlemektedir. Online eğitime alışan öğrencilerin eğitimi kesintisiz olarak devam etmektedir.

2022 yılından itibaren YÖS merkezi olarak yapılacaktır. Yeni YÖS sistemiyle ilgili ayrıntılı bilgiyi YÖS eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÖS online sistemimizi görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz. YÖS derslerine aday memnun olduğu sürece devam edebilir. Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir. Aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde de bulunabilmektedir.

Yös kursları bakı ve diğer bir çok şehirde online birebir özel ders şeklinde adaya özel program oluşturularak verilmektedir. Yos kurslari qiymetleri için kurs merkezimizle görüşebilir, istediğiniz zaman derslere başlayabilirsiniz.

En İyi YÖS Kursları

Online YÖS kursu ile hedeflerinize ilk yılınızda ulaşabilirsiniz. Birebir özel ders aldıktan sonra öğrencilerin eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde giderdikleri gözlemlenmiştir.

En iyi YÖS kursları ve en iyi öğretmenler artık online birebir özel ders ile evinize geliyor. Dünyanın neresinde olursanız olun online birebir özel ders ile Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden birebir özel ders alabilirsiniz.

YÖS derslerini istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Online derslere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Adaylarımıza Online YÖS  Sınavı uygulayarak seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz.

YÖS adaylarının seviyeleri arasında ciddi farklılıklar bulunabilmektedir. YÖS’e online birebir özel  ders alınarak hazırlanılmasını tavsiye ediyoruz. Online birebir dersler yüz yüze birebir derslerden çok daha verimli geçmektedir.   Birebir özel derste adayın YÖS matematik ve diğer derslerden eksiklikleri çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Birebir YÖS Eğitimi

En İyi Online YÖS Kursu ile Size kesintisiz bir eğitim imkanı sunuyoruz.

Birçok üniversite YÖS’te 80 çoktan seçmeli test sorusu sormaktadır. YÖS ile en iyi bölümleri kazanmayı hedefleyen adayların 80 soruda 75 neti geçmeleri gerekmektedir.  Genellikle 80 soruda 55 soru ve üzerinde yapanlar herhangi bir lisans bölümlerine yerleşmektedirler.

Örneğin tıp kazanmak için 80 soruda ortalama 75 neti geçmek gerekmektedir.

Mesela iyi mühendislikleri kazanabilmek için 80 soruda en az 65 net ve üzerinde net yapılmalıdır.

Örneğin 80 soruda 50 netin altında net yapan öğrencilerin çok iyi bölümlere yerleşme şansları bulunmamaktadır.

YÖS derslerinde adayın seviyesine göre tüm YÖS konuları birebir anlatılmaktadır.

YÖS derslerine tüm YÖS konularını bilen tek öğretmen girmektedir. Öğrenciler istediği zaman mat 1,  mat 2 geometri, IQ ve diğer sorularını her an öğretmenine sorabilmektedir.

Yabancı öğrenci sınavı kontenjanları sürekli değişiklik gösterdiği için hiçbir YÖS adayı rahat davranmamalı sınavda bütün soruları doğru cevaplandırmayı kendisine hedef olarak koymalıdır.

Online YÖS Matematik Özel Ders Tavsiyemiz

Online YÖS kursu online birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturularak  yapılmaktadır.

YÖS için matematik özel ders, Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Online YÖS Kursu ile Tüm Türkiye’deyiz. Kursumuzda YÖS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Genellikle online birebir YÖS özel derslerde adayın seviyesini ve hedeflerini dikkate alarak 50 – 100 yada 150 derste   tüm YÖS konularını anlatıyoruz.

Yabancı öğrenci sınavı için birebir yada diğer kurs alternatiflerimiz bulunmaktadır.

YÖS’te matematik 1, matematik 2, geometri ve diğer IQ konularından sorular gelmektedir.

YÖS ile ilgili tıp, diş hekimliği,  hukuk, ve diğer iyi mühendislikler gibi çok yüksek hedefi olan öğrenciler isterlerse kursumuzdan daha fazla özel ders alabilirler. Matematik alt yapısı zayıf olan adaylar istedikleri zaman ders paketlerinde güncelleme yapabilmektedirler.

Tıp, hukuk ve diğer iyi mühendislik bölümlerini kazanabilmek için 80 soruda 75 net ve üzerinde yapmak gerekmektedir. YÖS ile ilgili özel hedefi olan öğrencilere yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz. Online birebir YÖS özel derste kazanma oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Öğrenciler memnun oldukları sürece derslere devam ederler.

Yabancı öğrenci sınavı için kurslar birçok ilde online ve  yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Kurslarımız ve diğer tüm sorularınız için kursumuzla buradan irtibat kurabilirsiniz.

YÖS kursları, rehberlik ve ve diğer kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sınıf kurslarımızla ilgili diğer ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

YÖS ‘e katıldıktan sonra tercihlerde de kursumuzdan ücretsiz tercih desteği alabilirsiniz.

Online YÖS Kursu Nerelerde Verilmektedir ?

YÖS kursu online ve yüz yüze eğitimle Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak illerinde verilmektedir.

Online YÖS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

Online YÖS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Aşağıdaki İletişim Kanallarından Kursumuzla İrtibat Kurabilirsiniz.

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak 7/24  kurs merkezimize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

 

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

YÖS rehberlik ve diğer konularda ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online YÖS Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp