Online YÖS Kursu

Online YÖS Kursu

Online YÖS Kursu

Online YÖS kursu Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS derslerini istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz il yada ilçeden alabilirsiniz. YÖS için online birebir özel ders şeklinde kurs almanızı öneriyoruz.  Online birebir özel ders ile YÖS’e en iyi öğretmenlerle ve uygun ücretlerle hazırlanırsınız.

Oonline YÖS derslerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır.  Online YÖS dersleri Türkiye’nin her yerinden alınabilmektedir.  Online YÖS dersleri zoom vb. uygulamalar üzerinden  sesli – görüntülü ve %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online dersler çoğu zaman yüz yüze birebir derslerden çok daha verimli olmaktadır. Online birebir özel derste başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Birçok üniversite YÖS için online sınav düzenlemektedir. Online eğitime alışan öğrencilerin eğitimi kesintisiz olarak devam etmektedir. YÖS online sistemimizi görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz. YÖS derslerine aday memnun olduğu sürece devam edebilir. Aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde de bulunabilmektedir.

En İyi YÖS Kursları

Online YÖS kursu ile hedeflerinize ilk yılınızda ulaşabilirsiniz.

En iyi YÖS kursları ve en iyi öğretmenler artık online birebir özel ders ile evinize geliyor. Dünyanın neresinde olursanız olun online birebir özel ders ile Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden YÖS eğitimi alabilirsiniz.

YÖS derslerini istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. YÖS online derslere istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Adaylarımıza Online YÖS  Sınavı uygulayarak seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz.

YÖS adaylarının seviyeleri arasında ciddi farklılıklar bulunabilmektedir. YÖS’e online birebir özel  ders alınarak hazırlanılmasını tavsiye ediyoruz. Online birebir dersler yüz yüze birebir derslerden çok daha verimli geçmektedir.   Birebir özel derste adayın YÖS ile ilgili eksiklikleri çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Birçok üniversite YÖS’te 80 çoktan seçmeli test sorusu sormaktadır. YÖS ile en iyi bölümleri kazanmayı hedefleyen adayların 80 soruda 75 neti geçmeleri gerekmektedir.  Genellikle 80 soruda 55 soru ve üzerinde yapanlar herhangi bir lisans bölümlerine yerleşmektedirler.

Online YÖS derslerinde adayın seviyesine göre tüm YÖS konuları birebir anlatılmaktadır.

YÖS derslerine tüm YÖS konularını bilen tek öğretmen girmektedir. YÖS adayı istediği zaman YÖS mat 1,  mat 2 geometri ve IQ sorularını her an öğretmenine sorabilmektedir.

YÖS kontenjanları sürekli değişiklik gösterdiği için hiçbir YÖS adayı rahat davranmamalı sınavda bütün soruları doğru cevaplandırmayı kendisine hedef olarak koymalıdır.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

Online YÖS kursu,  online birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturularak  yapılmaktadır.

Genellikle online birebir YÖS özel derslerde adayın seviyesini ve hedeflerini dikkate alarak 50 – 100 yada 150 derste   tüm YÖS konularını anlatıyoruz.

YÖS ile ilgili tıp, diş hekimliği,  hukuk, ve mühendislik gibi çok daha yüksek hedefi olan öğrenciler isterlerse kursumuzdan daha fazla özel ders alabilirler. Matematik alt yapısı zayıf olan adaylar istedikleri zaman ders paketlerinde güncelleme yapabilmektedirler.

Tıp, hukuk ve iyi mühendislik bölümlerini kazanabilmek için 80 soruda 75 net ve üzerinde yapmak gerekmektedir. YÖS ile ilgili özel hedefi olan öğrencilere yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz. Online birebir YÖS özel derste kazanma oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS öğrencileri memnun oldukları sürece online YÖS derslerine devam ederler.

İsteyen öğrenciler aynı seviyedeki arkadaşlarıyla ikili yada üçlü grup oluşturarak daha uygun ücretlerle YÖS kursunu yine online olarak alabilirler.
YÖS kursları birçok ilde  yüz yüze ve sınıf kursu şeklinde de verilmektedir.. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS kursları, rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Online YÖS Kursu İletişim

Online YÖS kursu için 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak  kurs merkezimize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online YÖS Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp