iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Şahin Elektronik

Şahin Elektronik

Şahin Elektronik

Şahin Elektronik yaklaşık 50 yıllık geçmişi olan büyük bir firmadır. İlk başta saat tamiriyle başlanmış, sonrasında uzun yıllar radyo ve televizyon tamiri ile devam edilmiştir. Daha sonraları dükkanda radyo, teyp – oto teyp, televizyon ve küçük ev aletleri satışları yapılmıştır.  Uydu antenlerin çıkmasıyla evlere on binlerce uydu anteni takılmıştır.

İlerleyen süreçte cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla  kontör,  şarj cihazı, kılıf ve batarya satışlarına başlanmıştır. Cep telefonu tamirinin de yapıldığı işletme şu an  TURKCELL, VODAFONE , TURKTELEKOM, SUPERONLİNE,              D-SMART ve FULLNET bayisi olarak  Eşen Seydikemer – Muğla beldesinde hizmet vermeye devam etmektedir.  Şu an fatura ödeme merkezi şeklinde de çalışan Şahin İletişim sürekli kendisini yenileyerek günümüz şartlarına uyum sağlamıştır.

Şahin Elektronik, ismini kurucusu Ramazan Şahin’nin soyadından almıştır. Şu an Ramazan Şahin’in oğulları Süleyman  ve Bayram Şahin tarafından işletilmektedir.

Satış – Tamir ve Montaj

Televizyon – Uydu Anteni – Çanak Anten – Cep Telefonu – Güvenlik Kamerası – Radyo – Hoparlör – LCD  LED TV Kumanda –  Kulaklık – El Feneri – Kafa Feneri – mp3 Çalar – Saat -Mikrofonlu Anfi -Şarj Cihazı – Tablet Satışı ve Tamiri Eşen – Seydikemer – Fethiye / Muğla Şubemizde Yapılmaktadır.

GSM Bayi – Seydikemer

Turkcell Bayi Seydikemer – Fethiye şubemizde tüm hat işlemleri yapılmaktadır. Şubemize iletişim numaralarımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bayi Seydikemer – Fethiye şubemizde tüm hat işlemleri yapılmaktadır. Şubemize iletişim numaralarımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bayi Seydikemer – Fethiye şubemizde tüm hat işlemleri yapılmaktadır. Şubemize iletişim numaralarımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cep telefonu tamiri, ekran değişimi, ana kart tamiri, Seydikemer – Fethiye şubemizde tecrübeli kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, HTC ve her marka cep telefonu tamir bakım ve teknik servis hizmetleri  Seydikemer ve Fethiye şubemizde yapılmaktadır.

Fethiye televizyon tamir, Fethiye tv tamircisi, Televizyon tamircisi Fethiye / Seydikemer – LCD ve LED Tv Tamir Bakım * Uydu Sistemleri Montaj Satış Servis * Araç Ses ve Görüntü Sistemleri Satış Servis Montaj * Merkezi Görüntü ve Ses Sistemleri için bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Muğla Fethiye Seydikemer Televizyon tamircisi Olarak Samsung, LG, Arçelik, Philps, Beko, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir Parça Temin işlemleri tarafımız tarafından yapılmaktadır.

Şahin İletişim

Firmasının ilk ismi Şahin Radyo TV Tamirhanesi‘dir. Şu an Şahin Elektronik ve Şahin İletişim isimleri kullanılmaktadır. Şahin iletişimde TURKCELL, VODAFONE ve TÜRK TELEKOM  işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Eşen Seydikemer ‘de bulunan firmanın Superonline, D Smart, DIGITURK, Türk Telekom İnternet ve FULLNET bayiliği bulunmaktadır. Tüm abonelik işlemlerinizi Şahin İletişim’de yaptırabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi

Şahin Elektronik firmasına elektrik, su, cep telefonu, internet, superonline, d smart, fullnet vb. tüm fatura ödemelerinizi Eşen Seydikemer – Fethiye / Muğla şubemizde yapabilirsiniz. Fatura ödemeleri için firma pazar hariç her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında açıktır.

Eşen Seydikemer PAY CELL fatura ödeme merkezinde su, elektrik, doğalgaz, internet faturası, cep telefonu faturası, D SMART, DIGITURK ve SUPERONLİNE faturaları en hızlı bir şekilde ödenmektedir.

Satış ve Tamir İşlemleri

Şahin iletişimde cep telefonu, tv, uydu, radyo, cep telefonu aksesuarları, saat, elektrikli ev aletleri satış, montaj ve tamiri Eşen Seydikemer Muğla şubemizde yapılmaktadır.  50 yıllık tecrübe ile tüm elektronik eşyalar özenle tamir edilmektedir.

şahin elektronik eşen

  • Evlere servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Şahin Elektronik – İletişim

Şahin Elektronik Eşen, Seydikemer, Fethiye, Muğla Yetkilileri İle Aşağıdaki İletişim Numaralarından İrtibat Kurabilirsiniz.

Süleyman Şahin : 0535 552 53 99

Bayram Şahin : 0535 638 68 79  

Adres : Eşen Mahallesi Pazar Sokak No: 1 Eşen – Seydikemer  / MUĞLA

( Eşen Yeni Belediye Binası – Zemin Kat ) 

  •  Whatsapp hattından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

Diğer kurslarla ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp