Şahin Elektronik

Şahin Elektronik

Şahin Elektronik

Şahin Elektronik yaklaşık 50 yıllık geçmişi olan büyük bir firmadır. İlk başta saat tamiriyle başlanmış, sonrasında uzun yıllar radyo ve televizyon tamiri ile devam edilmiştir. Daha sonraları dükkanda radyo, teyp – oto teyp, televizyon ve küçük ev aletleri satışları yapılmıştır.  Uydu antenlerin çıkmasıyla evlere on binlerce uydu anteni takılmıştır.

İlerleyen süreçte cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla  kontör,  şarj cihazı, kılıf ve batarya satışlarına başlanmıştır. Cep telefonu tamirinin de yapıldığı işletme şu an  TURKCELL, VODAFONE , TURKTELEKOM, SUPERONLİNE,              D-SMART ve FULLNET bayisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.  Şu an fatura ödeme merkezi şeklinde de çalışan Şahin İletişim sürekli kendisini yenileyerek günümüz şartlarına uyum sağlamıştır.

Şahin Elektronik, ismini kurucusu Ramazan Şahin’nin soyadından almıştır. Şu an Ramazan Şahin’in oğulları Süleyman  ve Bayram Şahin tarafından işletilmektedir.

Şahin İletişim

Firmasının ilk ismi Şahin Radyo TV Tamirhanesi‘dir. Şu an Şahin Elektronik ve Şahin İletişim isimleri kullanılmaktadır. Şahin iletişimde TURKCELL, VODAFONE ve TÜRK TELEKOM  işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Eşen Seydikemer ‘de bulunan firmanın Superonline, D Smart, DIGITURK, Türk Telekom İnternet ve FULLNET bayiliği bulunmaktadır. Tüm abonelik işlemlerinizi Şahin İletişim’de yaptırabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi

Şahin Elektronik firmasına elektirik, su, cep telefonu, internet, superonline, d smart, fullnet vb. tüm fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödemeleri için firma pazar hariç her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında açıktır.

Eşen PAY CELL fatura ödeme merkezinde su, elektirik, doğalgaz, internet faturası, cep telefonu faturası, D SMART, DIGITURK ve SUPERONLİNE faturaları en hızlı bir şekilde ödenmektedir.

Satış ve Tamir İşlemleri

Şahin iletişimde cep telefonu, tv, uydu, radyo, cep telefonu aksesuarları, saat, elektrikli ev aletleri satış, montaj ve tamiri yapılmaktadır.  50 yıllık tecrübe ile  tüm elektronik eşyalar özenle tamir edilmektedir.

şahin elektronik eşen

Şahin iletişimin evlere servis hizmeti de  bulunmaktadır.

Şahin Elektronik – İletişim

Şahin Elektronik Eşen, Seydikemer, Fethiye, Muğla Yetkilileri İle Aşağıdaki İletişim Numaralarından İrtibat Kurabilirsiniz.

Süleyman Şahin : 0535 552 53 99

Bayram Şahin : 0535 638 68 79  

Adres : Eşen Mahallesi Pazar Sokak No: 1 Eşen – Seydikemer  / MUĞLA

( Eşen Yeni Belediye Binası – Zemin Kat ) 

  •  Whatsapp hattından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

Diğer kurslarla ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp