Seri Okuma Kursu

Seri Okuma Kursu

Seri Okuma Kursu

Seri okuma kursu Türkiye’nin en iyi sınıf öğretmenleri tarafından birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Seri okuma çalışması 1. , 2. , 3.  ve 4. sınıf  öğrencileri için yapılmaktadır. Özel durumlarda diğer öğrenciler için de seri okuma çalışması yapıyoruz.

İlköğretim 1. kademede en önemli kazanım seri okuma ve yazmadır. Okuma – yazma seri hale getirildikten sonra öğrencinin temel matematik alt yapısı güçlendirilmelidir.

Türkçe ve matematik öğrencilerin hayatları boyunca girecekleri tüm sınavlarda en önemli iki derstir. Türkçe ve Matematik derslerinde başarılı olan öğrenciler daha özgüvenli olmaktadırlar.

Kursumuzda seri okuma çalışması deneyimli sınıf öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Uzmanlar ilköğretim 4. sınıf sonuna kadar hızlı okuma kursunun alınmasını önermemektedir.

Hızlı okuma kursunun yeni nesil soruların çözümüne katkısı çok sınırlı olmamaktadır. Hızlı okuma kursu yerine ilköğretim 4. sınıf sonuna kadar seri okuma ve paragraf çalışması yapılmasını öneriyoruz.

Seri Okuma Kurs Programımız

Seri okuma ve paragraf kursu, haftada 2 gün 2 şer ders, 5 hafta toplam 20 derste verilmektedir. Birebir seri okuma ve paragraf derslerinde her haftaya özel kazanımlar öğrenciye deneyimli sınıf öğretmenleri tarafından verilmektedir. Seri okuma ve paragraf çalışması  alt yapısı iyi olan öğrenciler için  10 – 12 yada 16 derste tamamlanabilmektedir.

Seri okuma için online birebir özel ders şeklinde ders verebiliriz yada yüz yüze eğitim için evinize öğretmen gönderebiliriz. Online dersler birebir verildiği için verimli geçmektedir. Online seri okuma derslerinde çok daha tecrübeli öğretmenler bulunmaktadır. Örnek seri okuma derslerine katılan öğrenciler %99 oranında online dersleri tercih etmektedirler.

Uzaktan eğitim online birebir özel ders sistemimizi görmeniz için ilk 20 dakikalık örnek ders ücretsiz olarak verilmektedir.

Okuma yazmada sorunu olmayan 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için matematik dersinden haftada 1 gün 2 ders şeklinde özel ders alınmasını öneriyoruz.

Haftada 1 gün 2 ders şeklinde düzenlenen özel derslerde sınıf öğretmenlerimiz öğrencinin tüm derslerden eksiklerini birebir tamamlamaktadır.

ilköğretim 1. kademede İngilizce derslerine çocuk gruplarında derse giren İngilizce öğretmenlerimiz ders vermektedir.

Seri okuma kursu en az 8 – 10 yıllık tecrübesi olan, yüzlerce öğrenciye birebir seri okuma çalışması yaptıran sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Hızlı Paragraf Kursu

5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. 11. 12. sınıf ve diğer öğrencilere hızlı okuma kursu yerine hızlı paragraf kursu almalarını öneriyoruz. Hızlı okuma kursunun yeni nesil sorularının çözülmesine katkısı çok sınırlı kalmaktadır. Hızlı paragraf kursu 5. sınıftan itibaren deneyimli Türkçe öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Paragraf kursunu tamamlayan öğrencilerin paragraf çözme hızları yaklaşık 3 kat artmaktadır. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlarda zaman sorunu yaşayan adaylar için hızlı paragraf kursunu almalarını öneriyoruz. Hızlı paragraf kursu  haftada 2 ders, 5 haftada toplam 10 derste tamamlanmaktadır.

Hızlı Paragraf Kursu ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz

Birebir özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Aynı seansta 40 dk. + 40 dk. 2 ders yapılmaktadır.

Ücretsiz örnek dersten sonra dersler başlatılmaktadır.

Öğrenci ve velilerle herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır.

Dersler görüldükten sonra ödemeler haftalık olarak yapılabilmektedir.

Türkçe, matematik, fen, sosyal, İngilizce ve diğer tüm dersler için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Kursumuzda seri okuma – yazma,  paragraf, hızlı okuma ve diğer kurslar için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Seri Okuma Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

  • 0535 778 9 596  numaralı telefonu arayarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • Eposta göndererek, aşağıdaki kayıt formunu doldurarak yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp