iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Tarih Özel Ders

Tarih Özel Ders

Tarih Özel Ders

Tarih özel ders alanında uzman  Türkiye’nin en iyi tarih öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Okul takviye ve sınavlara hazırlık için tarih dersinden birebir ders alabilirsiniz. Tarih dersindeki bazı konular bazı öğrenciler için karmaşık gelebilmektedir. Tarih dersinden birebir ders alarak sınavlardan istediğiniz netleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Meb ve ÖSYM çoğu sınavda tarih dersinden sorular sorulmaktadır. LGS, YKS ( TYT AYT ) ve KPSS gibi sınavların çoğunda öğrenciler tarih sorularında zorlanmaktadırlar. Kursumuzdan okul takviye ve sınavlara hazırlık için tarih dersinden birebir ders alabilirsiniz.

Tarih dersi için online ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Hangi il yada ilçede bulunursanız bulunun tarih dersinden birebir ders alabilirsiniz.

Online Özel Ders

online tarih özel ders, kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online tarih dersi ile normal tarih dersi arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen tarih online derslerden normal derslere göre çoğu zaman daha iyi verim alınabilmektedir.

Online derslerde tarih konuları öğrencilerin anlayabileceği şekilde birebir anlatılmaktadır. Online tarih dersi öğretmenimizin  ders notları üzerinden anlatılmaktadır. Ders notları online ders gören öğrencilere dersten önce iletilmektedir. Online  tarih dersinde adayın kendi kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular da birebir çözülmektedir.

Online özel ders sistemimizi daha iyi tanıyabilmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Neden Tarih Özel Ders ?

Tarih özel ders istediğiniz gün ve seanslarda alanının en iyisi olan tarih öğretmenlerimizle verilmektedir.

Liselere giriş sınavı LGS’de 10 inkılap tarihi sorusu sorulmaktadır. En iyi liselere yerleşmek isteyen öğrencilerin sosyal bilgiler – inkılap tarihi dersinden soru kaçırmamaları gerekmektedir.

Yeni sistemde TYT ‘de bütün soruların puan değeri yaklaşık aynıdır. 1 tarih sorusu yapmakla 1 matematik sorusu yapmak arasında fark yoktur. En iyi üniversite ve bölümleri hedefleyen tsayısal, ea yada sözel alandan üniversite sınavına giren öğrencilerin tarih yapmaması düşünülemez. Yüz binlerce öğrencinin girdiği üniversite sınavında bazen bir soru binlerce kişinin önüne geçmenizi sağlayabilmektedir.

Üniversite birinci basamak sınavı olan  TYT’de 5 tarih sorusu  sorulmaktadır. Yeni sistemde TYT’de yaklaşık bütün soruların puan değeri birbirine eşittir. Sayısal, ea ve sözel en iyi bölümleri hedefleyen öğrencilerin tarih dersinden soru kaçırmamaları gerekmektedir.

KPSS’de tarih yine en önemli dersler arasındadır. KPSS’de de yaklaşık bütün soruların puan değeri aynıdır. KPSS’de çıkan 120 sorunun 27 tanesi tarih sorularından çıkmaktadır.

Kursumuzda öğretmen adayları için tarih ÖABT kurslarımız da bulunmaktadır.

Kaç Saat Tarih Dersi Alınmalıdır ?

İstediğiniz yerden tarih dersinden online özel ders alabilirsiniz.

Online sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Okul yazılı sınavları  için 9.,10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri 2-4 yada 6  saatlik birebir özel ders alabilirler.

LGS sosyal  konularını 16 saatlik özel ders ile bitiriyoruz.

TYT tarih konularını 16 ders saatinde birebir ders ile tamamlıyoruz.

AYT tarih konularını 12 ders saatinde birebir anlatıyoruz.

KPSS tarih konularını 16 derste birebir tamamlıyoruz.

Özel ders sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tarih Özel Ders Kursumuzla İrtibat

Tarih Özel Ders Online Özel Ders Sistemi İle İstediğiniz İl ve İlçeden Verilmektedir.

Kursumuza  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz

İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız  Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp