iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online ALES Kursu

Online ALES Kursu

En İyi Online ALES Kursu

Online ALES kursu en az 15 yıl deneyimli, Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Türkiye’nin en başarılı ALES kursu olarak öğrencilerimize birebir özel ders şeklinde kurs programı oluşturuyoruz. Yeterince online birebir özel ders alınmışsa, istenilen ALES puanına ulaşma oranı genellikle yüzde yüze yaklaşmaktadır.

ALES hazırlık kursumuz ÖSYM müfredatı dikkate alınarak düzenlenmektedir. Yeni dönem ALES kursu kayıtlarımız devam ediyor.

Online ALES kursu lisans adayları istenilen gün ve seanslarda adaya özel program oluşturularak verilmektedir.  ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ ! Ücretsiz örnek derslerimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

En İyi Online ALES Kursu tercih eden adaylar sınava en iyi öğretmenlerle birebir hazırlanarak, ilk girişlerinde istedikleri puana ulaşırlar.

Türkiye’de lisans üstü eğitime girişte ALES puanı kullanılmaktadır. Üniversitelerde öğretim görevlisi, okutman, araştırma görevlisi, uzman, eğitim öğretim planlamacısı ve yurt dışı lisans eğitimi için ALES puanı kullanılır.

Lütfen Dikkat !

21 Ağustos ALES İçin Online ALES Kursumuza Katılmanızı Öneriyoruz.

Hızlı Paragraf Kursumuza Katılarak Türkçe ALES Sorularını 3 Kata Kadar Daha Hızlı Çözebilirsiniz.

Sözel Mantık Kursumuza Katılarak Sözel Mantık Sorularını Full Yapabilirsiniz.

Ağustos ALES'e Giren Aday Sayısı Az Olduğu İçin Yüksek Puan Almak Daha Kolaydır.

Hızlı Paragraf + Sözel Mantık Kursu 6 + 6 : 12 Derste Verilebilmektedir. Derslerimiz Online Birebir Canlı Ders Şeklinde Yapılmaktadır.

ALES Matematik İçin, Adaya Özel 10 - 20 - 30 ya da 40 Derslik Kurs Programı Oluşturuyoruz.

20 Dakikalık Ücretsiz Örnek Dersimize Katıldıktan Sonra Kararınızı Verebilirsiniz.

Ücretsiz Örnek Ders Talepleriniz İçin Whatsapp Hattımızdan İrtibat Kurabilirsiniz.

ALES Rehberlik

ALES sınavına lisan adayları girebilmektedir. Alınan ALES puanı beş yıl süre ile kullanılmaktadır. Lisans adayları için ALES yılda 3 defa yapılmaktadır.

ALES nedir ? Ales açılımı : Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş Sınavı” kısaca ALES denilmektedir. Bu sınav ÖSYM tarafından merkezi olarak yapılmaktadır.

En İyi Online ALES Kursu ve Uzaktan Eğitim ALES Hazırlık Kursu Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. ALES online derslere branşında uzman, ALES tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi matematik ve Türkçe öğretmenleri girmektedir. Online ALES eğitimi için yüzlerce öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır.

Online ALES kursu tavsiye 2020 2021 2022 için ücretsiz örnek dersimize katılabilir, sonrasında kararınızı verebilirsiniz. 

En iyi ALES Online Kurs için ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonra kararınızı verebilirsiniz. Ales kursu yenilenen ÖSYM müfredatı dikkate alınarak verilmektedir. Ücretsiz örnek dersimize katılmadan kararınızı vermeyin

Online ALES Kursu

Online ALES Kursu için bizden ders alan öğrencilerimizle görüşebilir, sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Tüm Türkiye’de online birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturarak ALES eğitimi veriyoruz.

ALES Online Kurs yorum ve önerileri için ALES eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, hedefinize ve alt yapınıza uygun  kurs programı oluşturulmasını isteyebilirsiniz.

Online ALES Matematik dersleri en az 15 yıllık ALES tecrübesi olan matematik öğretmenlerimiz tarafından anlatılmaktadır.

ALES Kursu fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Uzaktan eğitim ALES kursu için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Ales online hazırlık kursları şubemizde her dönem birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Online ALES kursları olarak en iyi Türkçe ve matematik öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Birebir özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlamaya başladığınızı göreceksiniz.

ALES için istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz. Ücretsiz örnek dersimizi gördükten sonra istediğiniz zaman ALES kursuna başlayabilirsiniz.

Ücretsiz online ALES kursu için kurs programımız bulunmamaktadır. Ders alacak adaylar için istedikleri derslerden 20 dakika ücretsiz örnek ders yapıyoruz.

Kursumuzdan ALES, YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, KPSS ve diğer kurslar için özel ders alınabilmektedir.

En iyi Online ALES Kursu hangisi ?

En iyi online ALES kursu hangisi sorusunun cevabı için ücretsiz örnek derslerimize katılabilir, sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

ALES her yıl bahar, sonbahar ve yaz dönemlerinde lisans adayları için yapılmaktadır. ALES ve diğer sınavlar için adayın hedefine ve alt yapısına göre adaya özel kurs programı oluşturuyoruz.  İstediğiniz ALES puanına kişiye özel oluşturduğumuz kurs  programıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ALES Online Kurs, online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Yüz yüze birebir ALES kursu ile online birebir kurs arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online ALES kurslarımızdan çok daha iyi verim alınmaktadır.

ALES Online kurs yorumları için kursumuzdan eğitim alan adaylarla birebir görüşebilirsiniz.

Online ALES için yüzlerce öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır. Frekansınızın tuttuğu bir öğretmenle birebir özel ders şeklinde ilerlediğinizde istediğiniz Ales puanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Online birebir kurslarımız sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Aday istediği soruyu anında sorabilmekte ve diğer çözemediği soruları sistem üzerinden göndererek birebir grafik tablette çözdürebilmektedir.

Online ALES kursu, tüm ALES sınavlarında birebir özel ders şeklinde adaya özel olarak verilmektedir.

Uzaktan ALES kursu dokümanları dijital ortamda bulunduğu için kaynaklara ulaşmak ve kaynaklar üzerinden adayın sorularının çözülmesi çok daha kolay olmaktadır.

Ales ve diğer sınavlar için  Online Ders

Sistemimizi görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz. Örnek dersi gördükten sonra derslerinizi başlatıyoruz.

Özel ders aldıktan sonra eksiklerinizi tamamlayıp istediğiniz puanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Birebir dersler başladıktan sonra isteyen adaylar öğretmen değişikliği talebinde bulunabilmektedirler.

Matematik, geometri, Türkçe ve diğer derslerden özel ders alınabilmektedir.

Online Özel Ders

Uzaktan Eğitim ALES Online Hazırlık Kursu birebir  özel der şeklinde yapılmaktadır. Özel derslerde ders öğretmeni, kendi kullanacağı özel dokümanları adaya PDF olarak göndermektedir.

Online birebir özel derste tüm ALES konuları adayın seviyesine uygun olarak anlatılmaktadır.

Online özel derslerde adayın kullandığı dokümanlar tarandıktan sonra çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

ALES  rehberlik ve diğer konularda kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

ALES Özel Ders Tavsiyemiz

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına online birebir özel ders alarak istediğiniz ALES puanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Online ALES kursu online özel ders şeklinde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine ve istediği puan hedefine göre özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

Adaya özel oluşturduğumuz 30 – 40 – 50 yada 60 saatlik birebir online derslerde tüm ALES konularını bitiriyoruz. Daha yüksek puan hedefi olan ALES adayları isterlerse kursumuzdan daha fazla özel ders alabilmektedir.

ALES Türkçe 

Online ALES kursu olarak Türkçe dersine çok önem veriyoruz. Tüm adaylara hızlı paragraf kursunu almalarını öneriyoruz.

Ales ‘te 50 Türkçe sorusu sorulmaktadır.

Sınava girecek ALES adayları için, 10 derslik,  hızlı paragraf  ve 10 derslik sözel mantık paketimiz  bulunmaktadır.

Ales Türkçe için 6 ders hızlı paragraf + 6 ders sözel mantık pratik paketimiz de bulunmaktadır.

Hızlı paragraf kursuna katıldıktan sonra adayların paragraf çözme hızı 3 kata kadar artmaktadır. Paragraf çalışmasına katıldıktan sonra Ales adaylarının neredeyse çözemediği paragraf sorusu kalmamaktadır. Sözel mantık paketini alan adaylar sözel mantık kursunu aldıktan sonra soru kaçırmayacak seviyeye rahatlıkla gelebilmektedirler.

ALES Matematik 

Online ALES kursu olarak sıfırdan matematik çalışmamız bulunmaktadır. Matematik dersleri adayın seviyesine göre anlatılmaktadır.

ALES ‘te 50 matematik sorusu sorulmaktadır.

Matematik dersi için 20 -30 -40 ve 50 saatlik özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. İsteyen adaylar kendilerinin belirleyecekleri diğer paketleri de seçebilmektedir.

Birebir online özel ders için çok sayıda öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır. Özel ders aldıktan sonra hedeflerinize ulaşmanız çok daha kolay olmaktadır.

Online Ales Kursu ve diğer kurslar Alanında Uzman Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir.

En iyi ALES Online Kurs için doğru adrestesiniz. Size özel kurs programı oluşturduktan sonra derslerinizi başlatıyoruz.

Hedef  ALES Puanınıza Göre Özel Ders Önerimiz

Online Birebir ALES Kursu Aldıktan Sonra İstediğiniz ALES Puanlarına Çok Daha Kolay Ulaşabilirsiniz.

Sayısal Puan Hedefi Olan ALES  Adayları İçin 

Online ALES kursu sayısal puan hedefi olan öğrenciler için her dönem verilmektedir. Online birebir kursta başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

ALES Online Kurs tavsiye ve yorumları için eğitim danışmanımızla irtibat kurabilirsiniz.

ALES ‘te Sayısal Puan türünde 70 puanı geçmek isteyen adaylar, Matematikten 35 Türkçe dersinden 35 net ve üzerinde net yapmayı hedeflemelidirler.

Sayısal Puan türünde 80 puanı geçmek isteyen adaylar, Matematikten 40 Türkçe dersinden 35 net ve üzerinde yapmayı planlamalıdırlar.

Diğer puan hesaplamaları için aşağıda yer alan ALES puan cetvelini inceleyebilirsiniz.

Özel Ders Tavsiyesi :

ALES kursu online birebir özel ders şeklinde verildiğinde yüzde yüze varan başarı sağlanmaktadır.

Matematik alt yapınıza göre 10 – 20 – 30 -ya da  40 Ders.

Türkçe : Hızlı paragraf ve sözel mantık  10 + 10 Ders  birebir özel ders alınmasını öneriyoruz.

Sayısal puan hedefleyen ALES adayları için hızlı paragraf ve sözel mantık kursu 6 + 6 : 12 derste de anlatılabilmektedir.

EA Puan Hedefi Olan Diğer ALES Adayları İçin 

Online ALES kursu EA puan hedefi olan adaylar için birebir özel ders şeklinde adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

ALES ‘te EA Puan türünde 70 puanı geçmek isteyen adaylar, Matematikten 20 Türkçe dersinden  40 net ve üzerinde net yapmayı planlamalıdırlar.

Ales ‘te EA Puan türünde 80 puanı geçmek isteyen adaylar, Matematikten 35  Türkçe dersinden 40  net ve üzerinde yapmayı hedeflemelidirler.

Diğer puan hesaplamaları için aşağıda yer alan ALES puan cetvelini inceleyebilirsiniz.

Matematik alt yapınıza göre 10 – 20 – 30 ya da  40 Ders

Türkçe : Hızlı paragraf ve sözel mantık  10 + 10 Ders  birebir özel ders alınmasını öneriyoruz.

Sözel Puan Hedefi Olan Diğer ALES  Adayları İçin 

Online ALES kursu, sözel puan hedefi olan adaylar için de %1100 varan başarı ve memnuniyet sağlamaktadır.

Birebir özel ders aldıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

ALES ‘te Sözel Puan türünde 70 puanı geçmek isteyen adaylar, Matematikten 15  Türkçe dersinden 40 net ve üzerinde net yapmayı hedeflemelidirler.

ALES ‘te Sözel  Puan türünde 80 puanı geçmek isteyen adaylar, Matematikten 15  Türkçe dersinden  45  net ve üzerinde yapmayı planlamalıdırlar.

Diğer puan hesaplamaları için aşağıda yer alan ALES puan cetvelini inceleyebilirsiniz.

Matematik alt yapınıza göre 20  – 30  ya da 40  Ders

Türkçe : Hızlı paragraf ve sözel mantık  10 + 10 Ders

Hızlı pakette hızlı paragraf ve sözel mantık 6+6 : 12 derste verilebilmektedir.

Kesintisiz eğitim için birebir online özel ders alarak sınava hazırlanmanızı öneriyoruz.

Ales Çıkmış Sorular PDF linklerine Buradan ulaşabilirsiniz.

Güncel ÖSYM ALES ve Diğer Sınavların Tarihleri Aşağıda Yer Almaktadır.

Online ALES Kursu ve diğer kurslar şubemizde kişiye özel program oluşturularak verilmektedir.

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı ALES Bu Yıl:

ALES 2022 Tarihleri :  17 Nisan 2022 21 Ağustos 202220 Kasım 2022

Ağustos ALES Başvuru : 24 Haziran – 04 Temmuz 2022

Geç Başvuru : 19 Temmuz 2022

Güncel ALES ve Diğer Sınavlar İçin ÖSYM Takvimine  Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES PRATİK PUAN CETVELİ – ALES Puan Hesaplama

Yaklaşık ALES Puanınızı Aşağıdaki Puan Cetveline Göre Hesaplayabilirsiniz.

Sayısal Net Sözel Net Sayısal Puan Sözel Puan EA Puan
5 25 46 51 48
15 30 58 61 59
20 25 61 56 58
30 30 72 66 69
30 40 76 79 78
35 35 79 74 77
40 30 82 69 76
40 40 86 83 84
35 40 81 82 81
20 40 67 76 71
20 35 65 69 67

Ales puanları sınava göre değişebilmektedir. Yaklaşık sonuçlardır.

Puanlama sistemi, rehberlik ve diğer konularda ayrıntılı bilgi için eğitim danışmanımızdan destek alabilirsiniz.

KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL, YÖS ve Diğer Sınavlar İçin Kurslarımız Bulunmaktadır.

Online ALES Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

Online ALES kursu, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak şubelerimizde verilmektedir.

İstediğiniz ALES puanını aldıktan sonra kursumuzdan YDS ve YÖKDİL için de kurs alabilirsiniz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Türkçe, matematik ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

ALES ve diğer sınavlar için deneme sınavları yapıyoruz.

Online ALES, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar şubemizde verilmektedir.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online ALES  Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

Online Ales kursu ve diğer kursları almak istiyorsanız  aşağıdaki iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemizle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Online ALES Bilgi Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp