Online LGS Kursu

Online LGS Kursu

Online LGS Kursu

Online LGS Kursu Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. LGS dersleri Milli Eğitim Bakanlığı MEB müfredatı dikkate alınarak anlatılmaktadır. Online LGS kurs ile öğrenciye özel kurs programı oluşturarak, en iyi fen liseleri kazanmalarını sağlıyoruz.

Tüm Türkiye’de MEB ve ÖSYM sınavlarına hazırlıkta öğrencilerimize destek oluyoruz. En iyi LGS kursu için doğru adrestesiniz. Sınavlara hazırlık için 5 – 6 – 7 ve 8. sınıf öğrencilerimize tüm derslerden özel ders veriyoruz. Tüm Türkiye’de bütün illerde online ve yüz yüze eğitim veriyoruz.

LGS hazırlık kursu online ve yüz yüze eğitimle tüm branşlarda en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir. Birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. LGS hazırlık için öğrenciye özel kurs programı oluşturuyoruz. Özel dersler online ve yüz yüze eğitimle alınabilmektedir. Yüz yüze eğitim için evlerinize öğretmen de gönderebiliyoruz.

Online LGS Kursu birebir yapıldığı için sınıf kurslarına göre 10 kata kadar daha verimli olmaktadır. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak hedeflerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

LGS ‘de öğrenciler 8. sınıf konularından sorumludurlar. Matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri 5. , 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirirken diğer dersler 8. sınıfa özel konulardan oluşmaktadır.

Liselere Geçiş Sınavı LGS’ de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru sorulmakta ve bu derslerin katsayıları 4 ile çarpılmaktadır. İnkılap tarihi, din kültürü ve İngilizce derslerinden ise 10’ar soru sorulmakta ve bu derslerinde katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

LGS’ de yapılan her bir sorunun önemi büyüktür. En iyi liselere yerleşebilmek için çoğu zaman yüzde birlik dilimlere bile girmek yeterli olamamaktadır. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir.

En iyi liselere yerleşebilmek için, birebir özel ders alarak, eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Öğrenci ve Velilerimize Tavsiyemiz

Öğrencilerin devam ettikleri devlet veya özel okulların tamamında LGS hazırlık için etüt, ek ders ve deneme sınavları düzenlenmektedir. Öğrencilere ders ayırımı yapmaksızın okullarındaki tüm LGS hazırlık kurs programlarına katılmalarını öneriyoruz. Okul kurslarına katılarak çoğu öğrenci inkılap, din kültürü ve İngilizce derslerinden full yapabilecek seviyeye ulaşabilmektedirler.

Fen lisesi hedefi için kursumuzdan matematik, fen ve Türkçe paketinin alınması genellikle yeterli olmaktadır. Diğer derslerden de takviye isteyen öğrenciler kursumuzdan minik özel dersler alabilirler.

2021 LGS 200 Saatlik  Birebir Özel Ders Paketi İçeriği 

Birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Matematik : 70 ders,

Türkçe : 10 ders hızlı paragraf + 20 ders dil bilgisi

Fen : 40 ders,

İnkılap : 24 ders,

İngilizce : 24 ders,

Din Kültürü : 12 ders,

Toplam : 200 ders 

( 1 ders saati 40 dk. olarak planlanmıştır. )

Tüm LGS konularının birebir online özel ders ile bitirilmesi için yukarıdaki ders saatleri  yeterli olmaktadır. Adayın durumuna göre ders dağılımında minik değişiklikler yapılabilmektedir.

Online LGS kursu derslerine, alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Birebir online LGS dersleri yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Fen Lisesi Hedefi Olan Öğrenciler İçin; 

Matematik, fen ve Türkçe derslerini  kapsayan 140 derslik özel paketimiz bulunmaktadır.  

LGS Yaz Kursumuzda 8. Sınıfın İlk Dönem Matematik, Fen ve Türkçe Konularını 60 Derste Bitiriyoruz. 

LGS Yaz Kursumuzda matematik 30, fen 20 ve Türkçe hızlı paragraf 10 derste anlatılmaktadır.

Okullar açıldıktan sonra kalan matematik, fen ve Türkçe paketlerine devam edilmektedir.

Online LGS derslerinin daha verimli geçmesi için;

  24 kitaptan oluşan Online LGS kitap setimiz bulunmaktadır. 

Yaz kursumuza katılamayan öğrenciler için matematik, fen ve Türkçe paketleri istenilen gün ve seanslarda öğrenciye özel program oluşturularak sınava kadar verilmektedir.

İnkılap tarihi, din kültürü ve İngilizce derslerinden eksikleri olan öğrenciler eksikleriyle ilgili kursumuzdan istedikleri zaman online birebir özel ders alabilmektedirler.

Neden Hızlı Paragraf Kursu ?

Online hızlı paragraf kursu haftada 1 gün 2 ders, 5 haftada, toplam 10 derste verilmektedir. Hızlı paragraf kursunu tamamlayan öğrencilerin paragraf sorularını çözme hızları yaklaşık 3 kat artmaktadır. Paragraf kursuna katılan öğrenciler, tüm derslerdeki yeni nesil uzun paragraf sorularını çok daha hızlı çözebilecek seviyeye ulaşmaktadırlar. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenciler hayatları boyunca kullanacakları önemli bir  kazanıma sahip olmaktadırlar.

Hızlı paragraf kursu ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Neden LGS İçin Özel Ders ?

Birebir özel derste çok daha etkili öğrenme sağlanmakta ve öğrenci eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde giderebilmektedir.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak, eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz ildeki en iyi fen liselerini kazanmak için en az %1’lik dilimlerin altında yer almak gerekmektedir.

Sınıf kurslarında fen lisesi kazanma oranı istenilen seviyede değildir. Sınıf kurslarına devam edip fen lisesi kazanan öğrencilerin de çoğunluğunun birebir özel ders almaktadır.

Online LGS dersleri istenilen gün ve seanslarda öğrencilere özel program oluşturularak verilmektedir. Derslere en az 10 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Online LGS matematik dersi için öncelikle ücretsiz örnek derslerimize katılabilir, sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Online LGS hazırlık kursu için Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmamaktadır. Öğrenciler derslere memnun oldukları sürece devam edebilmektedirler.

Online LGS kursları için kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir. LGS hazırlık için öncelikle  matematik, fen ve Türkçe derslerinden özel ders almanızı tavsiye ediyoruz.

Online LGS kursu, birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Programlı bir çalışmayla en güzel liselere rahatlıkla yerleşebilirsiniz.

Yaklaşık sınıf kursu için ayrılan bütçe ile birebir özel ders alarak, eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Online LGS Hazırlık kursu için en doğru adrestesiniz. Örnek derslerimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

LGS Online Eğitim ve diğer kurs sistemimizi daha yakından görmeniz için, ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Uzaktan Eğitim 8. Sınıf Dershane İçin XYZ Akademi Tüm Türkiye’de ve Diğer Ülkelerde Online Birebir  Eğitim Vermektedir.

Online Birebir LGS Kursu İşleyişi

Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Uzaktan eğitim online dersler Zoom vb. uygulamalar üzerinden birebir canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. LGS derslerine %100 memnun kalacağınız Türkiye’nin en iyi LGS öğretmenleri girmektedir.

Online LGS Kursu birebir canlı ders şeklinde yapıldığında yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

 • LGS kursumuzda dersler online birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır.
 • Online derslerin daha verimli olması için bir ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.
 • Dersler başlamadan önce mutlaka ücretsiz örnek ders yapılmaktadır.
 • Matematik, fen, Türkçe ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.
 • Özel ders ödemeleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.
 • LGS öğrencileri için düzenli periyotlarla online LGS deneme sınavları yaparak, öğrencilerimizin seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz.
 • Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.
 • Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.
 • Özel derslerde, öğrencinin zorlandığı konular öğrencinin seviyesine göre birebir anlatılmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.
 • LGS özel ders öğretmenimiz öğrenciye haftalık ödev vermekte ve sonrasında ödevin takibini yapmaktadır.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS, SAT ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Online özel ders ve diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Önemli Not:

200 derslik LGS özel ders paketimizin tamamını yada paketten istediğiniz dersleri alabilirsiniz. İsteyen adaylar kursumuza gelerek, isteyen adaylar istediği il ve ilçeden online yada yüz yüze derslere katılabilirler.

Online LGS kursu birebir yapıldığı için, kursumuzun kontenjanları kısa bir süre içerisinde dolmaktadır.

Örnek dersimize katılıp derslere başlama oranı %100’e yaklaşmaktadır. Örnek derslerimize katıldıktan sonra kararınızı vermenizi tavsiye ediyoruz.

LGS ve diğer sınavlara hazırlık için tüm branşlarda evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

LGS Online Sınıf Kurslarımız

400 Saatlik Sınıf Kursu Programımız 

LGS online sınıf kursu isteyen öğrencilerimiz için tüm dersleri kapsayan sınıf kursumuz bulunmaktadır. Online LGS sınıf kurslarımıza istediğiniz il ve ilçeden katılabilirsiniz.

Matematik : 140 ders,

Türkçe : 60 ders,

Fen : 80 ders,

İnkılap : 48 ders,

İngilizce : 48 ders,

Din Kültürü : 24 ders,

Toplam Ders Saati : 400 ders

LGS sınıf kursuna başladıktan sonra, isteyen öğrenciler matematik dersinden de özel ders alabilirler.


Kurs Başlangıcı : 22 Ağustos 2021

Kurs Günleri : Cumartesi – Pazar / 14: 00 – 17:20

Deneme Günleri : Pazar : 10:30

Özel ders ve diğer kurs alternatifleri için eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


LGS kurs ücretleri ve diğer kurslarla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursumuza Ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Rehberlik ve Diğer Kurslarımızla İlgili Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: 400 derslik LGS sınıf kursuna istediğiniz il ve ilçeden online olarak katılabilirsiniz.

Online LGS Kursu – Şubemizle İrtibat

Online LGS kursu ve diğer kurslar için şubemize;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 •  Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Online LGS Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  × Whatsapp