iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online Dershane TYT AYT

Online Dershane TYT AYT

Online Dershane TYT AYT

Online dershane TYT AYT kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online YKS kursumuza Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Online kurslarımızda adayın hedefini ilk yılında gerçekleştirmesi için  adaya özel program oluşturulmaktadır. Online YKS kuru birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır.

Online TYT AYT kursu için herhangi  bir sözleşme yapılmamaktadır. Aday kurslarımıza memnun olduğu sürece devam eder.  YKS adayı istediği derslerden ve istediği konulardan özel ders alabilir. Online YKS kursunu istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

Online dershane TYT AYT  kursumuza devam eden adaylar Türkiye geneli TYT AYT deneme sınavlarından ve haftalık çalışma programı takibinden ücretsiz olarak yararlanırlar.  Kursumuzun online YKS eğitim koçu, adayın hedeflerine ve alt yapısına göre adaya özel çalışma programı oluşturmaktadır.

Online birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayırdığınız bütçe ile, birebir online özel ders alarak, eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Online YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu

Online YKS kursu kadromuzla ilk yılınızda en iyi üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz. Online dershane TYT AYT kursumuzda kişiye özel program oluşturarak bütün derslerden eksiklerinizi online birebir özel ders ile gideriyoruz.

Çoğu aday TYT’de zaman sorunu yaşamaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adaylar sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadır. Hızlı paragraf kursu adaya özel, haftada 1 gün 2 ders toplam 10 derste verilmektedir. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil uzun paragraf sorularının çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursu alan adaylar Türkçe paragraf sorularını yaklaşık 3 kat daha hızlı çözebilecek seviyeye ulaşmaktadırlar.

Hızlı  paragraf kurumuzla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YKS Online Eğitim

online dershane tyt ayt kursu alanının en iyisi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle yapılmaktadır. Online birebir YKS dersleri sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır.  Online YKS özel derslerde öğrenci istediği soruyu anlık olarak sorabilmekte ve çözemediği soruların fotoğrafını çekerek sistem üzerinden sorularını gönderebilmektedir. Online YKS derslerinde ders öğretmeni mutlaka grafik tablet kullanmakta ve adayın sorularını ekrana getirerek kalemiyle birebir sorularını çözmektedir.

Online derslere katılan YKS adayları sınırsız video içeriklerimizden ve haftalık online TYT AYT deneme sınavlarımızdan ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar.

Online TYT Kursu 

TYT tüm konular adayın hedeflerine ve alt yapısına göre  100 – 120 yada 150 ders saatinde tamamlanabilmektedir.

TYT Türkçe  dersi için 10 ders hızlı paragraf + 20 ders dilbilgisi online özel ders yeterli olmaktadır.

TYT Matematik  dersi için 20 – 30 – 40 yada 50 derslik online özel ders programı oluşturulabilmektedir.

TYT Sosyal için tarih 16, coğrafya 12 , felsefe 8, din kültürü 8 derste anlatılabilmektedir.

TYT Fen dersi için kimya 16 , fizik 24 ve biyoloji 16 derste anlatılmaktadır.

Aday tüm TYT konularını yada istediği TYT derslerinden istedikleri konuları online özel derste birebir olarak alabilmektedir.

Online dershane TYT AYT kursumuza katılarak kesintisiz bir eğitimle ve alanın en iyisi olan öğretmenlerden birebir özel ders alarak istediğiniz hedeflerinize ilk yılınızda ulaşabilirsiniz.

TYT tavsiye edilen kurs programımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Online AYT Kursu 

Adayı sayısal, sözel, ea yada dil adayı olmasına göre AYT konuları 50 – 80 – 100 yada 120 ders saatinde tamamlanabilmektedir.

Online YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online YKS Koçluk

İsteyen öğrenciler için YKS online eğitim koçluğu çalışmamızda bulunmaktadır. Online YKS koçluk sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

YKS için online eğitim ile çok daha hızlı bir şekilde eksiklerinizi tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Online Dershane TYT AYT Kursu İçin  İrtibat

Online Dershane İle Tüm Türkiye’deyiz. Kişiye Özel Kurs Programı Oluşturarak %100 Başarı Hedefliyoruz.

Online dershane TYT AYT kursu için kurs merkezimize   0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Online dershane Whatsapp hattımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak kurs merkezimize ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp