ALES Kursu Eskişehir

ALES Kursu Eskişehir

Ales Kursu Eskişehir

ALES kursu Eskişehir şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. ALES derslerine en az 15 yıllık ALES tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Zorlandığınız ALES derslerinden birebir özel ders alabilirsiniz. ALES özel dersleri kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

Eskişehir şubemizde ALES, YDS, YÖK DİL, YDT, TOEFL, IELTS, KPSS, SAT ve YÖS  kursu sınıf ve özel ders şeklinde verilmektedir.

ALES kolay bir sınavdır. Ales Türkçe :  mantık ve paragraf, 50 soru, Ales matematik: temel matematik ve geometri 50 soru sorulmaktadır. ALES yılda 3 defa yapılmaktadır.

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir.  Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak istediğiniz ALES  puanını alabilirsiniz.

Eskişehir şubemizde ALES online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

ALES Online Özel Ders Eskişehir

Ales kursu Eskişehir ve ilçelerinde özel ders şeklinde de verilmektedir. ALES normal özel ders ile online ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Kursumuzdan online olarak alınan özel derslerde tüm ALES konuları adayın seviyesine uygun olarak anlatılmakta ve adayın dokümanlarında çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

ALES için online deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. ALES sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz ALES puanını rahatlıkla alabilirsiniz.

ALES İçin Özel Ders Önerisi

Eskişehir şubemizde ALES kursu için istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz.

Ales Türkçe İçin 10 derslik hızlı okuma – hızlı paragraf çözme özel ders paketimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursu sonrasında adaylar paragraf çözme hızlarını 3 kata kadar rahatlıkta arttırmaktadırlar. Yine Ales Türkçe için 10 derslik sözel mantık özel ders paketimiz bulunmaktadır.

Ales matematik için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 20 – 30 – 40 yada 50 derslik özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

Ales için özel dersleri istediğiniz öğretmenlerimizden alabilirsiniz. Her branş için alanında uzman alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

ALES Sınıf Kursu

ALES için sınıf kurslarımız hafta sonu ve hafta içi seanslarında yapılmaktadır. Seviyeleri aynı olan ALES adayları sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle ALES adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeler arasında fark varsa ve yüksek puan hedefleriniz bulunuyorsa sınava özel ders alınarak hazırlanılmasını öneriyoruz.

ALES için sanal sınıf kurslarımızda bulunmaktadır. Özel ders alırken canlı sanal sınıf kurslarımızın da derslerini takip edebilirsiniz.

ALES Rehberlik, Sınav Takvimi, Puan Sistemi ve Daha Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu İçin Eskişehir Şubemizle İrtibat

Ales kursu için Eskişehir şubemizle 0535 778 95 96 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

ALES Bilgi Formu 

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp