Edebiyat Özel Ders

Edebiyat Özel Ders

Edebiyat Özel Ders

Edebiyat özel ders alanında uzman, Türkiye’nin en iyi edebiyat öğretmenleri tarafından verilmektedir. Okul takviye ve sınavlara hazırlık için özel ders alabilirsiniz.  Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Edebiyat dersindeki bazı konular bir çok öğrenciye karmaşık görünmektedir. Tecrübeli edebiyat öğretmenlerimiz konuları öğrencinin anlayabileceği seviyede rahatlıkla anlayabileceği şekilde anlatmaktadır.

İstediğiniz öğretmenimizden istediğiniz gün ve seanslarda edebiyat dersinden birebir ders alabilirsiniz. Yazılıya hazırlık öncesinde okul takviye için minik özel dersler alarak sınavlardan yüksek puanlar alabilirsiniz. Edebiyat dersleri kursumuzda en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

9.,10.,11. ve 12. sınıf öğrencileri, açık lise öğrencileri,  meslek lisesi öğrencileri ve en iyi üniversite ve bölümleri kazanmak isteyen tüm öğrenciler için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Sağlık nedenleriyle son günlerde online özel derslere talep artmıştır. Kursumuzda edebiyat dersi için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Edebiyat özel ders kursumuzda online sistem üzerinden de verilmektedir. Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online dersler ön hazırlık yapılarak düzenlendiğinde çoğu zaman normal derslerden daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Online derslerde edebiyat konuları adayın anlayabileceği düzeyde birebir anlatılmaktadır. Online ders alan adayların kaynakları online derslerde taranmakta ve çözemedikleri sorular birebir çözülmektedir.

Online özel dersleri internete bağlı olan her yerden çok daha pratik bir şekilde alabilirsiniz.  Birebir özel derslerde memnuniyet ve başarı oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Online özel ders sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kaç Saat  Özel Ders Alınmalı ?

Edebiyat özel ders alanının en iyisi olan öğretmenlerle istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Okul yazılı sınavlarına hazırlık için yazılıdan önce 2 -4 -6 yada 8 saatlik minik özel dersler alabilirisniz.

Üniversite 2. basamak sınavına hazırlık için AYT edebiyat konuları adayın alt yapısı ve hedeflerine göre 24 -30 ders saatinde anlatılmaktadır.

Özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Özel Derslerimiz

Kursumuzda Türkçe dersinden tüm öğrenciler için özel ders verilmektedir. Kursumuzda hızlı okuma, hızlı paragraf, dil bilgisi ve sözel mantık derslerimizle ilgili özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

Kursumuzdan tüm öğrenciler istedikleri  tüm derslerden özel ders alabilirler. Hangi il yada ilçede bulunursanız bulunun, online özel ders sistemimiz üzerinden birebir özel ders alabilirsiniz. Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz ve test edebilmeniz için ilk dersi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Edebiyat Özel Ders – Kursumuzla İrtibat

Edebiyat dersinden özel ders almak için;

Kursumuzla 0535 778 95 96 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp