Bakırköy Etüt Merkezleri

Bakırköy Etüt Merkezleri

Bakırköy Etüt Merkezleri

Bakırköy etüt merkezleri ve Bakırköy dershaneleri olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Kurs merkezlerimizde online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Etüt merkezimizdeki derslere branşının en iyisi olan öğretmenler girmektedir.

Bilsem, LGS, YKS, YÖS, KPSS, DGS, ALES ve YDS kursu Bakırköy şubemizde kişiye özel program oluşturularak verilmektedir.

Eğitiminizin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için online birebir özel ders alarak eksiklerinizi tamamlamanızı  öneriyoruz. Bakırköy ve yakın ilçelerde özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Birebir online özel ders diğer sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Bakırköy etüt merkezleri fiyatları online eğitimde çok daha uygundur.  Diğer yüz yüze eğitimlerimizde de kurslarımızın ve özel derslerimizin ücretleri uygundur.

Sınıf kursları çoğu zaman zaman kaybıdır. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına eksik olduğunuz derslerden ve konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizin çok daha hızlı bir şekilde tamamlandığını göreceksiniz.

Bakırköy Etüt Merkezleri – Online Birebir Kurs

Online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. İlköğretim 1. sınıftan itibaren ilköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler kursumuzdan online birebir özel ders alabilirler.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Bakırköy etüt merkezleri olarak şubelerimizde her dönem online yada yüz yüze eğitim veriyoruz. Diğer tüm illerde de online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Online eğitimde binlerce öğretmen alternatifi bulunmaktadır. Uzaktan eğitim online birebir özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz kadar alabilirsiniz. Online derslere yüz yüze derslerden çok daha uygun ücretler ödersiniz. Teknik alt yapı uygunsa online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Online LGS Kursu Bakırköy

LGS kursu Bakırköy şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Liselere giriş sınavı için online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Diğer tüm sınavlar için de online kurslarımız bulunmaktadır.

Liselere giriş sınavı LGS hazırlık kursları Bakırköy şubemizde her dönem açılmaktadır. Diğer tüm sınavlar için de kurslarımız bulunmaktadır.

LGS ‘de en önemli dersler  Türkçe, matematik ve  fen dersleridir. LGS puanı hesaplanırken bu derslerin katsayıları 4 ile diğer derslerden inkılap din kültürü ve İngilizce derslerinin katsayısı ise 1 ile çarpılmaktadır.

Liselere giriş sınavında matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru diğer derslerden 10’ar soru sorulmaktadır.

LGS yeni nesil sorularda zaman kaybı yaşamak istemeyen ve LGS Türkçe paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmek isteyen öğrenciler için 10 derslik hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır.

LGS ‘de en iyi fen liselerini kazanmak isteyen öğrenciler için öğrenciye özel kurs programı oluşturuyoruz.

Matematik : 70 derste verilebilmektedir.

Türkçe : 10 ders hızlı paragraf ve 20 ders dilbilgisi toplam 30 derste verilmektedir.

Fen : 40 derste birebir özel ders ile anlatılabilmektedir.

LGS’ de 8. sınıf konularından sorular sorulmaktadır. LGS adaylarına düzenli olarak Türkiye geneli deneme sınavları yapıyoruz. İnkılap, Din Kültürü ve İngilizce derslerinden minik özel dersler veriyoruz.

Diğer Dersler… 

İnkılap: 24 derste,  İngilizce: 24 derste ve  Din Kültürü: 12 derste tüm konular anlatılabilmektedir.

Kursumuzdaki diğer tüm özel dersler de en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Okul Takviye Kursları Bakırköy

Bakırköy etüt merkezleri – kurslarımız

İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için en önemli ders matematik ve Türkçe dersidir. LGS alt yapısı oluşturulabilmesi için bu 2 ders ihmal edilmemelidir. 10 derslik hızlı paragraf ve haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik dersinden birebir özel ders alınması yılı değerlendirme adına yeterli olmaktadır. Diğer derslerdeki eksiklikler minik özel derslerle tamamlanabilmektedir.

İlköğretim 5. ve 6. sınıf öğrencileri için en önemli dersler matematik, fen , Türkçe ve İngilizce dersleridir. Hızlı paragraf çalışmasının öğrencilerin derse odaklanmalarına büyük katkısı olmaktadır. 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz için yine en önemli ders matematik dersidir. Matematik dersinden haftada 1 gün 2 ders şeklinde özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz. Türkçe, fen bilgisi, İngilizce ve diğer dersler için de minik özel dersler alınabilir.

İlköğretim 3. ve 4. sınıf öğrencileri için tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Okul takviye için deneyimli sınıf öğretmenlerimizden haftada 1 gün 2 ders şeklinde matematik Türkçe ağırlıklı birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır. Diğer derslerden de isteyen öğrenciler minik birebir özel ders alabilirler.

İlköğretim 1. ve 2. sınıf öğrencileri için en önemli kazanım okuma yazma ve temel matematik dersidir.

Okuma yazma ve temel matematik için 1. ve 2. sınıf öğrencileri tecrübeli sınıf öğretmenlerimizden online yada yüz yüze birebir kurs alabilirler. Diğer tüm derslerden de birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Bakırköy Özel Ders

Bakırköy etüt merkezleri ve Bakırköy dershaneleri olarak istediğiniz gün ve seanslarda online ve yüz yüze eğitim veriyoruz.

Şubemizde 1. , 2. , 3. ,4. 5. , 6. , 7. 8. ,  9. ,10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için de tüm derslerden kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Diğer ön lisans ve lisans adayları için de kurslarımız bulunmaktadır.

Bakırköy şubemizde matematik kursu, İngilizce kursu ve diğer derslerden özel dersler online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Bakırköy şubemizde Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, tarih, coğrafya, felsefe ve İngilizce özel ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Diğer tüm derslerden de online birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

YKS ( TYT AYT YDT ) üniversite hazırlık, LGS,  KPSS , DGS, ALES, YDS, SAT, IELTS, TOEFL kursu ve diğer kurslar Bakırköy etüt merkezlerinde her dönem verilmektedir. Diğer tüm sınavlar için de kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Hızlı Paragraf Kursu Bakırköy

Hızlı paragraf kursu ilköğretim 5. sınıftan itibaren tüm öğrenciler tarafından alınabilmektedir. Paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Paragraf kursuna katılan adaylar sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Hızlı paragraf kursuna katılan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Paragraf kursunun diğer tüm derslerdeki uzun paragraf sorularının çözümüne de katkısı olmaktadır.

Hızlı paragraf kursu adaya özel birebir özel ders şeklinde verilmektedir. LGS, YKS ( TYT AYT ), DGS, KPSS, ALES ve KPSS sınavları için hızlı paragraf kursu sınava özel minik değişikliklerle verilmektedir. Paragraf çözme mantığını kavrayan aday sınavda soru tipleri değişse de zaman sorunu yaşamamakta ve paragraf sorularını 3 kata kadar daha hızlı çözebilmektedir.

Online Özel Ders

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için il dersten ücret almıyoruz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Özel ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Bakırköy etüt merkezleri iş ilanları ve diğer kurslarımız için bilgiye buradan irtibat kurabilirsiniz.

Etüt merkezimizde ilköğretim, lise ve diğer tüm öğrenciler için kurslarımız bulunmaktadır.

Özel ders sistemimize ve diğer kurslarımıza  buradan ulaşabilirsiniz. Diğer merak ettiğiniz tüm konularla ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanımızdan alabilirsiniz.

Diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Etüt Merkezleri, Bakırköy Dershaneleri ve Diğer Kurslar İçin;

Bakırköy Etüt Merkezleri, Bakırköy Dershaneleri ve Diğer Kurslar İçin;

  • Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp