Çanakkale Dershaneleri

Çanakkale Dershaneleri

Çanakkale Dershaneleri – XYZ AKADEMİ

Çanakkale dershaneleri ve etüt merkezleri olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Şubelerimizde LGS YKS KPSS DGS ALES ve diğer  tüm sınavlara öğrenci hazırlıyoruz.  İlköğretim, lise, üniversite ve diğer öğrenciler için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersler MEB ve ÖSYM müfredatına göre anlatılmaktadır. Kursumuzdan matematik, Türkçe, İngilizce, fizik, kimya  ve diğer tüm derslerden özel ders alabilirsiniz. Özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Çanakkale Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice KPSS DGS ALES YKS LGS dershaneleri ve etüt merkezleri için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Özel ders ve diğer kurslar şubelerimizde her dönem online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

XYZ Akademi olarak Çanakkale ve ilçelerinde tüm derslerden özel ders veriyoruz. Özel dersler istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. Sınavlarda hazırlık, okul takviye ve diğer hedefleriniz için birebir özel  ders alabilirsiniz.

” Çanakkale dershane ” arayanlar için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS ve YÖKDİL kursu Çanakkale şubemizde her dönem verilmektedir.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Özel ders aldıktan sonra hedeflerinizi çok daha kolay gerçekleştirebildiğinizi göreceksiniz.

Online ve Yüz Yüze Eğitim… En İyi Dershaneler

Çanakkale en iyi üniversite hazırlık dershaneleri 2020, 2021, 2022…  hangisi merak ediyorsanız. ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. XYZ Akademi olarak en az 10 yıllık özel ders tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Çanakkale dershane  ve etüt merkezi Fiyatları 2020, 2021, 2022…  Çanakkale ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online birebir özel derslerde ücretler çok daha uygun olmaktadır.

Çanakkale dershane yorumları 2020, 2021, 2022… XYZ Akademi olarak ilkokul 1. sınıftan üniversite mezunlarına kadar tüm adaylar için kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Çanakkale TYT kursları için Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Birebir kurs programı oluşturarak eksikleriniz hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Çanakkale’deki en iyi dershaneler sıralaması 2021, 2022… hangisi ? Merak ediyorsanız online birebir ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Çanakkale KPSS DGS ALES  LGS YKS ortaokul – lise  ve üniversite dershaneleri olarak matematik, Türkçe ve diğer tüm derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

İlköğretim öğrencileri için okuma yazma, temel matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Lise öğrencileri için Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce, Almanca, felsefe ve diğer  derslerden özel ders verilmektedir.

Üniversite öğrencileri için KPSS, DGS, ALES, YDS ve YÖKDİL kursları ve diğer kurslar branşında uzman akademik kadromuz tarafından verilmektedir.

Neden XYZ Akademi ?

Çanakkale dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar en iyisi…. XYZ Akademi.

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online ve yüz yüze ders alabilirsiniz.

Özel dersleri evinizde, kursta yada diğer yerlerde alabilirsiniz.

Örnek derslerden sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Türkiye geneli LGS YKS ve diğer sınavlar için deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Dersler başladıktan sonra da isterseniz öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmaz.

İlköğretim, lise, Üniversite ve diğer adaylar için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersi aldıktan sonra ödemelerinizi haftalık olarak yapabilirsiniz.

Online özel ders için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dersler bittikten sonra da ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Çanakkale Dershaneleri – XYZ Akademi İrtibat;

Çanakkale Dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar  İçin;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaşınca Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp