En İyi YÖS Kursları

En İyi YÖS Kursları

En İyi YÖS Kursları

En iyi YÖS kursları hangisi ? Sorusunun cevabını öğrenmeniz için ücretsiz örnek derslerimize katılabilirsiniz. YÖS kursu için online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Türkiye geneli bütün il ve ilçelerde YÖS eğitimi veriyoruz. YÖS derslerine IQ, matematik 1, matematik 2 ve geometri derslerini anlatabilen Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir.

YÖS dershaneleri fiyatları online eğitimde çok daha uygun olmaktadır.

En iyi YÖS kursları için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Online YÖS Kursu

Online YÖS kursu yine adaya özel birebir canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Birebir özel derste aday eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedir. Online ders alan öğrenciler hangi illerde bulunursa bulunsunlar, Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden birebir özel ders alma fırsatını yakalarlar.

Uzaktan eğitimle birebir verilen özel dersler, yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Online dersler sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır.

Online dersler için sözleşme imzalanmamaktadır. Öğrenci derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. YÖS derslerinin verimli geçmesi için bir ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır. Ödemeler dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

En iyi YÖS kursları için bizimle görüşmeden karar vermeyin !

YÖS için adaya özel 50 – 100 – 150 yada 200 derslik özel ders paketleri oluşturuyoruz. Yabancı öğrenci sınavı için hazırlık kesinlikle son sınıfa bırakılmamalıdır. 9 – 10 ve 11. sınıfta matematik konuları YÖS mantığına göre öğrenilmelidir.

YÖS ücretsiz Kursları buradan öğrenebilirsiniz.

YÖS Hazırlık Kursları

YÖS hazırlık kursları adaya özel program oluşturularak yapıldığında çok daha verimli olmaktadır. Adayların YÖS ile istedikleri güzel bölümleri kazanabilmeleri için yüksek netler yapmaları gerekmektedir. Genellikle YÖS adayların seviyeleri arasında ciddi seviye farklılıkları bulunmaktadır. Bu nedenle YÖS için sınıf kurslarını önermiyoruz.

Yabancı öğrenci sınavına girmek ayrıcalıktır daha avantajlıdır. Kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz. Yabancı öğrenci sınavıyla üniversitelerin en iyi bölümlerine yerleşmeyi hedefleyen öğrencilerin 80 soruda 65 neti geçmeleri gerekmektedir.

Örneğin tıp, hukuk, diş hekimliği ve iyi bir mühendislik kazanmayı düşünen adayların 80 soruda 75 neti geçmelerini tavsiye ediyoruz.

YÖS Rehberlik ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

En İyi YÖS Kursları İçin İrtibat

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

 Bilgi Formu 

     

     

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp