Gebze Matematik Kursu

Gebze Matematik Kursu

Gebze Matematik Kursu

Gebze matematik kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri ile çalışmaktadır. İlk orta lise ve üniversite öğrencilerine kursumuzda matematik dersi verilmektedir.

Okul takviye yada sınavlara hazırlık için matematik kurslarımıza katılabilir yada birebir özel ders alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Gebze

Matematik özel ders Gebze şubemizde verilmektedir. İlköğretim lise ve üniversite öğrencileri eksik olduğu konulardan okul takviye yada sınavlara hazırlık amacı ile matematik dersinden özel ders alabilir.

Liseler Giriş Sınavı LGS , Üniversite Giriş Sınavı YKS ( TYT AYT ) , Yabancı Öğrenci Sınavı YÖS, Dikey Geçiş sınavı DGS, KPSS ve ALES  için matematik dersi Gebze şubemizden alabilirsiniz.

Ara sınıf öğrencileri her hafta 2 ders özel ders alarak matematik alt yapılarını daha güçlü hale getirebilirler.

Matematik öğrencinin gireceği tüm sınavlarda en fazla sorunun geldiği ve puan getirisi en yüksek olan derslerin başında gelmektedir.

Matematik dersi iyi olan öğrencilerin diğer derslerde de başarılı oldukları görülmüştür. Matematik alt yapısı güçlü olan öğrencilerin kendilerine olan güvenleri de yüksektir.

Gebze şubemizde matematik kursu her dönem verilmektedir.

İlköğretim Matematik Kursu

İlköğretim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrencileri için birebir matematik özel derslerimiz bulunmaktadır. Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası ilçelerinde matematik özel derslerimiz bulunmaktadır.

LGS’ye hazırlanan öğrenciler sınıf kurslarımız ve tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Lise Matematik Kursu Gebze

9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri için okul takviye ve sınavlara hazırlık için her dönem matematik kursumuz bulunmaktadır. Matematik dersinden sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ara tatillerde ve yaz tatillerinde matematik dersinden birebir, ikili yada üçlü gruplar oluşturarak matematik özel ders alabilirsiniz.

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar  daha değerlidir. Sınıf kurslarına vereceğiniz paradan daha azını harcayarak eksik konularınızı birebir tamamlayabilirsiniz.

Gebze Matematik Kursu İrtibat

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Ön Kayıt Formunu doldurun, biz sizi arayıp bilgilendirelim

Aşağıdaki Whastapp hattımızdan bizmle irtibat kurabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 
ETİKETLER:
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp