iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Geometri Özel Ders İzmit

Geometri Özel Ders İzmit

Geometri Özel Ders İzmit

Geometri özel ders İzmit şubemizde geometri branşında uzmanlaşmış, Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından birebir özel ders şeklinde verilmektedir.  Geometri özel dersleri kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

Okul takviye yazılılara hazırlık ve tüm meb , Ösym sınavlarına hazırlık için kurs merkezimizden geometri özel ders alabilirsiniz.

Kocaeli şubemizde geometri özel ders istediğiniz gün ve seanslarda alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kursumuzda birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir.

Online Uzaktan Eğitim Geometri  Özel Ders

Geometri dersinden birebir özel dersi internetten uzaktan eğitim sistemi ile istediğiniz il ve ilçeden alabilirsiniz.

Bazı öğrenciler için geometri zor bir ders gibi görünmektedir. Hatta matematik dersinde başarılı olan bir çok öğrenci geometri dersinden zorlanmaktadırlar. Geometri dersinden başarılı olmak için pes etmemek gerekmektedir.

Neden Geometri Özel Ders ?

Matematik bir bütündür.  Sınavlarda matematik soruları arasında geometri soruları da çoğu zaman sorulmaktadır. Geometri dersinden anlaşılmayan kısımlarla ilgili minik özel dersler alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde gidererek geometri dersi ile ilgili ön yargılarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Yazılı sınavlarından önce eksik konularla ilgili birebir özel ders alarak sınavlardan istediğiniz yüksek puanları rahatlıkla alabilirsiniz.

Geometri özel ders İzmit şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Özel Ders Sistemimiz

Özel dersleri istediğiniz yerden alabilirsiniz. Geometri için alternatif bay bayan öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Özel dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Geometri özel derslere istediğiniz zaman ara verebilirsiniz.

LGS , YKS ( TYT AYT ) , YÖS, DGS, ALES , KPSS  vb sınavlar için zorlandığınız konulardan geometri özel ders alabilirsiniz.

Sınavlara hazırlık için en hızlı geometri paketimiz 20 ders saatidir. 20 derste alt yapısı çok zayıf olmayan adaylarda tüm geometri konularını bitiriyoruz.

Geometri Özel Ders İzmit – Şubemizle İrtibat

Kursumuzda tüm derslerden birebir özel ders tüm adaylar için alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirisiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Özel Ders Almak İçin TIKLAYIN 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp