Kocaeli İngilizce Kursu

Kocaeli İngilizce Kursu

Kocaeli İngilizce Kursu

Kocaeli Şubemizde İngilizce Kursu Online Yada Yüz Yüze Eğitimle Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir. 

İlköğretim, lise ve üniversite tüm adaylar için İngilizce kurslarımız bulunmaktadır. İngilizce kurslarımız birebir online yada yüz yüze özel ders şeklinde verilmektedir. Birebir İngilizce özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Birebir özel ders şeklinde verdiğimiz İngilizce kursunda 30 ders saatinde bir kur tamamlanabilmektedir.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına çok daha etkili bir yöntem olan birebir İngilizce kurslarımızı tercih edebilirsiniz.  İngilizce birebir dersler adayın seviyesine göre, adaya özel program oluşturularak yapılmaktadır.

İngilizce eğitiminde kur mantığının dışında pratik İngilizce konuşmaya yönelik kurslarımız bulunmaktadır.

Kocaeli ingilizce kursu fiyatları online eğitimde çok daha uygundur.

Online İngilizce Kursu Kocaeli

Online İngilizce kursu Kocaeli şubemizde Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online birebir dersler yüz yüze derslerden çok daha etkili bir şekilde yapılmaktadır. Online dersler sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak verilmektedir.

Online İngilizce özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Online örnek ders, sistemimizi daha yakından görebilmeniz için 15-20 dakikalık minik özel ders şeklinde yapılmaktadır.

Online derslere katılabilmeniz için internete bağlanabilen akıllı telefon, tablet yada bilgisayarınızın olması yeterlidir. Online derslerin daha verimli olması için sabit internet, bilgisayar, laptop, kulaklık, mikrofon ve web kamerasının bulunması ders verimini arttırmaktadır.

İngilizce Özel Ders Sistemi

Kocaeli ingilizce kursu tavsiye : Kesintisiz İngilizce eğitimi için online birebir özel ders şeklinde ders almanızı tavsiye ediyoruz.

İngilizce özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. İngilizce özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. İngilizce derslerinin daha verimli geçmesi için aynı seansta 40 dk. ders, 10 dk. ara ve 40 dk. ders şeklinde 2 ders yapılmaktadır.

İngilizce dersinden özel ders almak isteyen öğrenci ve velilerle herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. İngilizce özel derslere öğrenci memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. İngilizce özel ders ödemeleri  haftalık yada aylık olarak yapılabilmektedir.

Türk ve yabancı öğretmen desteğimiz bulunmaktadır. Pratik İngilizce, iş İngilizce, aksan ve speaking için özel çalışma programlarımız bulunmaktadır. Birebir İngilizce kursunda çok daha etkin ve verimli bir şekilde dersler işlenmektedir. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

En İyi İngilizce Kursu

YDS, YÖKDİL, SAT, IELTS, TOEFL İngilizce kursu Kocaeli kurs merkezimizde online ve yüz yüze eğitimle her dönem verilmektedir.

İlköğretim 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrencileri için okul takviye birebir İngilizce kurslarımız bulunmaktadır.

9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri için birebir İngilizce kurslarımız bulunmaktadır.

Üniversite öğrencileri ve mezunlar İngilizce kurslarımız bulunmaktadır.

30 saatlik birebir özel derste tüm adaylar  bir kuru tamamlamaktadırlar.

Meb ve ÖSYM ‘nin yaptığı tüm sınavlara yönelik İngilizce kurslarımız bulunmaktadır.

En hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmeniz için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. 7 ‘den 70’e herkes kursumuzdan özel ders alabilir.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

Kocaeli İngilizce Kursu – Şubemizle İrtibat:

Kurs merkezimizden istediğiniz gün ve seanslarda İngilizce kursu alabilirsiniz.

İngilizce  kurs merkezimize ;

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp canlı destek hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp