iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu Ankara

LGS Kursu Ankara

En İyi LGS Kursu Ankara

LGS kursu Ankara şubemizde en az 10 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Kursumuz online birebir yada yüz yüze birebir özel ders şeklinde verilmektedir. LGS kursu Milli Eğitim Bakanlığı MEB müfredatına göre verilmektedir. Yeni dönem kayıtlarımız devam ediyor.

En İyi Ankara LGS Kursu olarak ilköğretim tüm öğrencilere birebir özel ders şeklinde kurs veriyoruz. Ankara ve ilçelerinde tüm branşlarda evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

ANKARA LGS KURSU olarak yüzde yüz başarıyı hedefliyoruz. Yeterinde özel ders alındığında hedefe ulaşma oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır. En iyi fen liseleriniz kazanmak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Lütfen Dikkat !
Online birebir özel ders şeklinde LGS kursu almanızı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. Yüz yüze eğitim için evinize öğretmen de gönderebiliyoruz.

Online örnek derslerden sonra genellikle %100'e yakın oranda online birebir özel dersler tercih edilmektedir.

Ücretsiz örnek derse katılmak için 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

LGS hazırlık kursları Ankara şubemizde her dönem açılmaktadır. Liselere giriş sınavına birebir özel ders alarak hazırlanmanızı öneriyoruz. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Ankara LGS hazırlık kursu tavsiye için örnek derslerimize katılabilir, sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Tüm İlçelerde LGS Kursu

LGS hazırlık kursu Ankara, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana,  Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ve diğer ilçelerde verilmektedir.

Ankara LGS Dershane Önerisi için ücretsiz örnek derslerimize katılabilir, sonrasında kararınızı verebilirsiniz. Dershane tavsiyesi için örnek derslerimize katılmanızı öneriyoruz.

Ankara’daki en iyi dershaneler sırlaması 2021 2022 için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

En İyi Dershaneler

LGS için en iyi dershaneler Ankara | En iyi dershane öğretmen kadrosu en iyi olan dershanedir. Online ücretsiz örnek dersimize katılarak dershanemiz ve öğretmenlerimiz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

LGS dershane fiyatları Ankara ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online özel ders alarak çok daha uygun ve daha verimli bir şekilde sınavlara hazırlanabilirsiniz.

LGS kurs ücretleri Ankara şubemizde tüm ilköğretim öğrencileri için en uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Eğitim danışmanlarımızdan fiyatlarla ilgili daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Ankara en iyi dershane yorumları için en iyi yöntem ücretsiz örnek derslere katılmaktır. LGS’ ye hazırlanan öğrencilerde başarı oranı sınıf kurslarına göre on kata kadar daha fazla olmaktadır.

LGS’de en başarılı dershaneler için dershanelerin kadrosunu ve geçmiş yıllardaki başarıları mutlaka incelenmelidir.

Ankara Mamak Dershane Fiyatları  için kurs merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dershane fiyatları bütün il ve ilçelerde bütçenize uygun olarak belirlenmiştir.

Ankara LGS Kursları

Ankara dershane başarı sıralaması | Birebir özel ders alarak sınava hazırlanan öğrencilerde başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır. Kesintisiz bir eğitim için online birebir özel ders alarak sınava hazırlanılmasını öneriyoruz. Online birebir özel ders sistemimizi görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Birebir özel ders için tüm branşlarda evlere öğretmen de gönderebiliyoruz. Kesintisiz LGS kursu için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı tavsiye ediyoruz.

Ankara şubemizde Bilsem, YKS ( TYT AYT YDT ), DGS, YÖS, YDS, ALES, KPSS, EKPSS, DHBT kursu, matematik, fizik, kimya, fen bilgisi, Türkçe, İngilizce ve tüm  diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Öğrencilerin hayatlarında dönüm noktası niteliğindeki liselere giriş sınavı olarak adlandırılan LGS için, kursumuzda, ofisimizde yada evinizde özel ders alabilirsiniz.

LGS hazırlık kursu Ankara şubemizde istenilen gün ve seansta adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

LGS dersleriyle ilgili eksikleriniz için uzaktan eğitim online birebir özel ders sistemimizde bulunmaktadır.  Online özel derslerimizin verim açısından normal derslerden herhangi bir  farkı bulunmamaktadır.

Online LGS Sınıf Kurslarımız

LGS hazırlık kursları Ankara şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Sınıf kursumuzda toplam 400 ders saati ders işlenmektedir.  Öğrencilerimizin  eksikleriyle ilgili etüt ve soru çözüm programları yapılmaktadır. Öğrencilerimize  düzenli periyotlarla deneme sınavları yaparak seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz.

LGS Sistemi Nasıl ?

LGS 8. sınıf konularından oluşmaktadır.

Türkçe, Matematik ve Fen en önemli derslerdir. Bu derslerden  20 ‘şer soru sorulmakta ve katsayıları 4 ile çarpılmaktadır.

LGS’ de İngilizce, Sosyal ve Din Kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

Matematik, fen , Türkçe ve diğer tüm derslerden özel ders veriyoruz.

Rehberlik  – LGS Takvimi ve Diğer Rehberlik Bilgilerine  Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online LGS Özel Ders

Ankara şubemizden LGS  hazırlık kursu öğrenciye özel program oluşturularak verilmektedir. LGS  özel dersleri şubemizde yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan online eğitim sistemimizle istediğiniz yerden de birebir özel ders alabilirsiniz. Özel ders alarak  eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders ile  sınıf ortamı kursa göre on kata kadar daha verimli olmaktadır.

Online özel derslerin verimli olması için öğretmenlerimiz mutlaka grafik tablet kullanmaktadırlar. Sistemimizi görmeniz için 20 dakikalık ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Örnek derslerden sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Öğrenci ve velilerle herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır.

Aday özel derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

Özel ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

LGS Adaylarına Özel Hızlı Paragraf Kursu 

LGS hazırlık kursu Ankara şubemizde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Eğitim danışmanımızla görüştükten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Türkçe  paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmeniz  için hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil uzun paragraf sorularının çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenciler sınavda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Paragraf kursunun öğrencinin odaklanmasına katkısı olmaktadır. Bu kursla öğrenci hayatı boyunca kullanacağı önemli bir kazanım elde etmektedir.

Online LGS Özel Ders Paketi

Türkçe 30 ders,

Matematik 70 ders,

Fen Bilgisi 40 ders.

İngilizce 24  ders.

İnkılap 24  ders.

Din kültürü için ise 12 ders yeterli olmaktadır.

Çoğu öğrencimiz için matematik, fen ve Türkçe paketinin alınması yeterli olmaktadır.

Ücretsiz örnek dersten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

LGS ve diğer sınavlar için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Bilsem, LGS ve diğer tüm sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Türkçe, matematik, fen, İngilizce, sosyal, din kültürü ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online LGS Kursu ve Diğer Konularda Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımız ve Diğer Konularda Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Ankara Şubemizle İrtibat

LGS Kursu Almak İstiyorsanız Ankara Şubemizle İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurs Merkezimize  0535 778 95 96  numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

 

LGS Kursu Bilgi Formu

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp