LGS Kursu Ankara

LGS Kursu Ankara

LGS Kursu Ankara

Ankara şubemizde LGS hazırlık kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. LGS kursu sınıf ortamında yada özel ders şeklinde verilmektedir. Özel dersler alanında uzman en az 10 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Ankara LGS Kursu olarak online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Ankara ve ilçelerinde tüm branşlarda evlere öğretmen de gönderiyoruz.

LGS hazırlık kursları Ankara şubemizde her dönem açılmaktadır. Liselere giriş sınavına birebir özel ders alarak hazırlanmanızı öneriyoruz. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Ankara daki en iyi dershaneler sırlaması 2021 için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

LGS için en iyi dershaneler Ankara | En iyi dershane öğretmen kadrosu en iyi olan dershanedir. Online ücretsiz örnek dersimize katılarak dershanemiz ve öğretmenlerimiz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

LGS dershane fiyatları Ankara ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online özel ders alarak çok daha uygun ve daha verimli bir şekilde sınavlara hazırlanabilirsiniz.

Ankara daki en iyi dershaneler sırlaması 2022 ve diğer yıllar için öğretmen kadrosundan örnek ders aldıktan sonra karar verebilirsiniz. Birebir özel ders alarak LGS’ ye hazırlanan öğrencilerde başarı oranı sınıf kurslarına göre on kata kadar daha fazla olmaktadır.

9. sınıf dershane Ankara | 9. sınıf öğrencilerine eksikleriyle ilgili minik özel dersler almalarını öneriyoruz. Birçok öğrenci 9. sınıf matematik ve fizik derslerinde zorlanmaktadırlar. Minik özel derslerle eksikler çok daha hızlı bir şekilde giderilebilmektedir.

Ankara Mamak Dershane Fiyatları  için kurs merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dershane fiyatları bütün il ve ilçelerde bütçenize uygun olarak belirlenmiştir.

Ankara LGS Kursları

Ankara dershane başarı sıralaması | Birebir özel ders alarak sınava hazırlanan öğrencilerde başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır. Kesintisiz bir eğitim için online birebir özel ders alarak sınava hazırlanılmasını öneriyoruz. Online birebir özel ders sistemimizi görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Birebir özel ders için tüm branşlarda evlere öğretmen de gönderebiliyoruz. Kesintisiz LGS kursu için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı tavsiye ediyoruz.

LGS hazırlık kursu Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana,  Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde verilmektedir.

Ankara şubemizde YKS ( TYT AYT YDT ), DGS, YÖS, YDS, ALES, KPSS, EKPSS, DHBT kursu, matematik, fizik, kimya, fen bilgisi, Türkçe, İngilizce ve tüm  diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Öğrencilerin hayatlarında dönüm noktası niteliğindeki liselere giriş sınavı olarak adlandırılan LGS için, kursumuzda, ofisimizde yada evinizde özel ders alabilirsiniz.

LGS hazırlık kursu Ankara şubemizde istenilen gün ve seansta adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

LGS dersleriyle ilgili eksikleriniz için uzaktan eğitim online birebir özel ders sistemimizde bulunmaktadır.  Online özel derslerimizin verim açısından normal derslerden herhangi bir  farkı bulunmamaktadır.

Online LGS Sınıf Kurslarımız

LGS hazırlık kursları Ankara şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Sınıf kursumuzda toplam 400 ders saati ders işlenmektedir.  Öğrencilerimizin  eksikleriyle ilgili etüt ve soru çözüm programları yapılmaktadır. Öğrencilerimize  düzenli periyotlarla deneme sınavları yaparak seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz.

LGS Sistemi Nasıl ?

LGS 8. sınıf konularından oluşmaktadır.

Türkçe, Matematik ve Fen en önemli derslerdir. Bu derslerden  20 ‘şer soru sorulmakta ve katsayıları 4 ile çarpılmaktadır.

LGS’ de İngilizce, Sosyal ve Din Kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

Rehberlik  – LGS Takvimi ve Puan Sistemine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online LGS Özel Ders

Ankara şubemizden LGS  hazırlık kursu öğrenciye özel program oluşturularak verilmektedir. LGS  özel dersleri şubemizde yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan online eğitim sistemimizle istediğiniz yerden de birebir özel ders alabilirsiniz. Özel ders alarak  eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders ile  sınıf ortamı kursa göre on kata kadar daha verimli olmaktadır.

Online özel derslerin verimli olması için öğretmenlerimiz mutlaka grafik tablet kullanmaktadırlar. Sistemimizi görmeniz için 15-20 dakikalık ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Örnek derslerden sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Öğrenci ve velilerle herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır.

Aday özel derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

Özel ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

LGS Adaylarına Özel Hızlı Paragraf Kursu 

LGS hazırlık kursu Ankara şubemizde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Türkçe  paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmeniz  için hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil uzun paragraf sorularının çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenciler sınavda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Paragraf kursunun öğrencinin odaklanmasına katkısı olmaktadır. Bu kursla öğrenci hayatı boyunca kullanacağı önemli bir kazanım elde etmektedir.


Online LGS Özel Ders Paketi

Türkçe 30 ders,

Matematik 70 ders,

Fen Bilgisi 40 ders.

İngilizce 24  ders.

İnkılap 24  ders.

Din kültürü için ise 12 ders yeterli olmaktadır.

Çoğu öğrencimiz için matematik, fen ve Türkçe paketinin alınması yeterli olmaktadır.


Online LGS Kursumuzla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursu İçin Ankara Şubemizle İrtibat

LGS Hazırlık Kursu İçin Ankara Şubemize 0535 778 95 96  numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Bilgi Formunu Doldurun, Biz Sizi Arayıp Bilgilendirelim.

LGS Kursu Bilgi Formu

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp