iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu Yahyakaptan

LGS Kursu Yahyakaptan

LGS Kursu Yahyakaptan

LGS Kursu Yahyakaptan İzmit şubemizde LGS tecrübesi olan yeni nesil soruları pratik çözebilen  öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Kursumuzda öğrencinin seviyesine uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. LGS kursumuza devam eden öğrenciler  cumartesi – pazar 14:00 – 18:00 saatleri arasında, salı akşam 17:20 – 19:40 saatleri arasında derslere katılmaktadırlar. Kursumuzda LGS öğrencileri için her hafta pazar 10:30’da LGS deneme sınavı yapılmaktadır.

LGS için sınıf kurslarımız ve özel ders seçeneklerimiz bulunmaktadır.

LGS Kursunu Nerede Alabilirim ?

LGS kursu Yahyakaptan bölgesinde oturanlar için İzmit merkezde kursumuzda  sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir.

LGS Kursumuzda Gösterilen Dersler

LGS ‘de matematik, fen, Türkçe, İnkılap, İngilizce ve din kültürü dersleri bulunmaktadır.

LGS Kursu Yahyakaptan – Özel Ders

LGS – Liselere Giriş Sınavında

 • 20 matematik, 20 Türkçe ve 20 fen sorusu sorulmaktadır. Her sorunun katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. LGS’de puan getirisi en yüksek olan dersler matematik , fen ve Türkçe dersleridir.
 • 10 inkılap, 10 İngilizce ve 10 din kültürü sorusu sorulmaktadır. Her sorunun katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.
 • En iyi liseleri kazanmayı hedefleyen öğrencilerin hedefleri tüm soruları doğru yapmak olmalıdır.
 • En iyi liseleri kazanmak için bazen %1 lik dilime girmek bile yeterli olmamaktadır.
 • LGS’de yeni nesil sorular sorulmaya başladığı için öğrencilerin çoğu zaman sorunu yaşamaktadır.

Özellikle matematik sorularında yer alan yeni nesil sorularda adaylar zorlanmaktadırlar.

 • Matematikte zorlanan adaylara her hafta birebir 2 ders yıllık 50 ders matematik özel ders almalarını öneriyoruz.
 • Matematikten sadece belli konularda zorluk yaşayan öğrenciler sadece eksik oldukları konulardan istedikleri kadar özel ders alabilirler.

Matematik özel ders alan LGS kursu adaylarına tüm derslerden okul kurslarına devam etmelerini ve her hafta pazar günü düzenlediğimiz LGS deneme sınavına katılarak durumlarını sürekli kontrol etmelerini öneriyoruz.  LGS deneme sonuçlarına göre öğrencinin diğer derslerden ne kadar özel ders alacağına karar verilmektedir.

 • Türkçe sorularını yetiştiremeyen yada paragraf sorularını çözmede zorlanan öğrenciler için 10 derslik hızlı paragraf çalışmamıza katılmalarını öneriyoruz. yine dil bilgisinden zorlanan öğrenciler için 10 derslik lgs dil bilgisi paketimiz bulunmaktadır.
 • LGS fen bilgisi soruları sözel içerikli konulardan oluşmaktadır. LGS’de fen soruları adaylar tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. LGS deneme sınavlarında düşük net yapan öğrenciler için 20 -30  saatlik fen bilgisi özel ders yeterli olmaktadır.
 • LGS denemelerinde sosyal bilgiler ve din kültürü dersinden istediği neti yapamayan öğrenciler için 20 saatlik özel ders paketimiz bulunmaktadır.
 • LGS İngilizce dersinde istediği nete ulaşamayan  öğrenciler 20 saatlik minik İngilizce özel ders paketimizi alabilirler.

LGS Kursu Yahyakaptan  Ayrıntılı Bilgi İçin;

LGS Kursu Yahyakaptan şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak yada whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

LGS kursumuza Yahyakaptan , Başiskele, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Yuvam, Mehmet Ali Paşa, Yeniköy, Yazlık Maşukiye,  Gölcük vb. semtlerindeki öğrenciler kursumuza katılabilirler.

LGS Önemli Dosyalar

LGS Rehberlik, LGS Puan Sistemi,  LGS Rehberlik , LGS  Konuları… Tüm Ayrıntılar için Aşağıdaki sayfamızı İnceleyebilirsiniz.

LGS Kurslarımızla İlgi Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp