On Parmak Klavye Kursu

On Parmak Klavye Kursu

On Parmak Klavye Kursu

On parmak klavye kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi bilgisayar öğretmenleri tarafından verilmektedir. Klavye kursunu online yada yüz yüze eğitimle alabilirsiniz. Kurslarımız birebir özel ders yada minik gruplarla özel ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı klavye eğitimi tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından 10 derste verilebilmektedir. Hızlı klavye için online birebir eğitimlerimiz bulunmaktadır.

On Parmak Hızlı Klavye Kursu Online Birebir Özel Ders Şeklinde Tüm Lise, Ön Lisans ve Lisans Adaylarına Özel Ders Şeklinde Verilmektedir.

Bilgisayar sertifikası nasıl alınır ? 

Bilgisayar sertifikası MEB onaylı, MEB onaylı bilgisayar sertifikası, üniversite onaylı bilgisayar sertifikası uzaktan eğitim tüm sorularınız için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Sertifikalar üniversite onaylı olarak verilmektedir. Eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi aldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Online hızlı klavye kursu ve diğer kurslar her dönem kursumuzda açılmaktadır.  Online eğitimle istediğiniz il ve ilçeden hızlı klavye kursumuza katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim online klavye kursu eğitimi zoom vb. programlar üzerinden birebir olarak verilmektedir. Online birebir klavye eğitimi ile yüz yüze klavye eğitimi arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

On Parmak Q Klavye ve On Parmak F Klavye çalışmaları kursumuzda yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan aldıktan sonra derslere başlayabilirsiniz.

F Klavye Kursu online eğitimle en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

10 parmak çalışma programı öğretmenimiz tarafından kişiye özel program oluşturularak düzenlenmektedir.

10 Derste On Parmak Klavye Kursu

Klavye kursu online birebir özel ders ile 10 derste verilebilmektedir. Haftada 1 gün 2 ders alındığında klavye eğitimi 10 derste tamamlanabilmektedir.

On Parmak harf Çalışması deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Haftada 1 gün 2 ders yada haftada 2 gün 2 şer ders şeklinde online birebir özel ders vererek istediğiniz hıza kavuşmanızı sağlıyoruz. Online klavye dersleri en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Hızlı Klavye Eğitimi

Hızlı klavye eğitimi çoğunlukla zabıt katipliği sınavlarında başarılı olmak isteyen adaylar tarafından tercih edilmektedir. Klavye kursumuza katılan adaylar 24 derste istedikleri hıza rahatlıkla kavuşabilmektedirler. Alt yapısı iyi olan adaylar istedikleri kadar birebir özel ders alarak hedeflerine daha kısa sürede ulaşabilirler.

On Parmak Klavye Eğitimi Online Birebir Özel Ders İle 10 Derste 5 Haftada Verilmektedir.

Online olarak verilen klavye eğitimi için, adayın mutlaka sabit internete, bilgisayara, kulaklık , mikrofon ve web kamerasına sahip olması ders verimini arttırmaktadır.

Klavye kursumuz alanında en az 15 yıllık deneyimi olan bilgisayar öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Hızlı Klavye Kursu Fiyatları

on parmak klavye kursu fiyatları alacağınız özel ders miktarına göre değişiklik göstermektedir.

Alt yapısı iyi olan adaylar 10 derste hızlı klavye kursunu tamamlayabilmektedirler.

Klavye eğitimi için 10 – 16 – 20 yada 24 derslik paketlerimiz bulunmaktadır. Çoğunlukla 10 ders aldıktan sonra alınan eğitim yeterli görülmektedir.

Hızlı klavye kursu fiyatları için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Birebir Özel Ders

On parmak klavye kursu online yada yüz yüze birebir özel ders şeklinde alınabilmektedir.

Klavye kursunun çok daha hızlı ve etkili bir şekilde verilebilmesi için sınıf  yerine birebir özel ders almanızı tavsiye ediyoruz. Birebir özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders şeklinde ders alarak hedeflerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

Online eğitim sistemimizi daha yakından görüp test etmeniz 1 ders saati satın aldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

İstediğiniz zaman online örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Bilgisayar Sertifikası ve diğer sertifikalar Uzaktan Eğitim İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Kursumuzla ve diğer kurslarla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

 On parmak hızlı klavye kursu, excell, word, bilgisayar, muhasebe, ve diğer kurslar online eğitimle Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak ve Türkiye’nin diğer tüm il ve ilçelerinde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Hangi ile yada ilçede bulunursanız bulunun online birebir özel ders şeklinde de klavye kursunu yada diğer kursları alabilirsiniz.

Kursumuzda tüm branşlarda ilkokul, ortaokul, lise ve diğer öğrencilere özel ders verilmektedir.

On Parmak Klavye Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

On Parmak Hızlı Klavye Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat Kurabilirsiniz.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsappp  0535 778 95 96 hattımızdan kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp