Pendik Etüt Merkezleri

Pendik Etüt Merkezleri

Pendik Etüt Merkezleri 

Pendik etüt merkezleri olarak alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle çalışıyoruz. İlköğretim 1.sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf , 7. sınıf ve 8. sınıf öğrencileri Pendik şubemizden kurs ve özel ders alabilirler. Özel dersleri online yada evinizde yüz yüze olarak alabilirsiniz.

Pendik etüt merkezi olarak Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatı dikkate alınarak dersler planlanmaktadır.

Pendik Etüt Merkezleri ve Pendik Dershaneleri olarak ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için adaya özel kurs programı oluşturarak eğitim veriyoruz.

Online dersler %100 etkileşimli sesli görüntülü zoom vb. uygulamalar üzerinden yapılmaktadır. Online ders sistemimizi görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS , DGS ALES, KPSS, AÖF, AÖL kursu ve diğer kurslar Pendik şubemizde adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamladığınızı göreceksiniz.

Okuma Yazama ve Temel Matematik 

İlköğretim 1.ve 2. sınıf öğrencileri için en önemli kazanıp okuma yazmadır. 1.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf ve 4. sınıf öğrencileri için okuma yazmanın yanında temel matematik dersi de önemlidir. Her sınıf için alınması gereken kazanımlar o yıl içerisinde alınmalıdır. İlköğretim 1. kademe öğrencilerinin eksikleri tecrübeli sınıf öğretmenleri tarafından tamamlandığında öğrenci için çok daha verimli olmakta ve öğrenci özgüven kazanmaktadır.

5.sınıf, 6. sınıf ve 7. sınıf öğrencileri için de yine en önemli dersler Türkçe ve matematik dersidir. Türkçe dersi için 10 derslik hızlı paragraf çalışmamamız bulunmaktadır.

Hızlı paragraf kursunu aldıktan sonra öğrencilerin paragraf çözme hızları yaklaşık 3 kata kadar artmaktadır. Paragraf kursunun Türkçe ve diğer derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Türkçe dilbilgisi konularından eksikleri olan öğrenciler için de 10 derslik dilbilgisi paketimiz bulunmaktadır.

Pendik Etüt Merkezleri olarak %100 başarı ve memnuniyeti hedefliyoruz. İlköğretim gruplarımızın derslerine ortalama on yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

İyi bir lise iyi bir üniversite demektir. Öğrencilerin Liselere Geçiş Sınavı (LGS) alt yapılarının güçlü olması için  her sınıfta alması gereken kazanımlar tecrübeli öğretmenler tarafından verilmelidir. Öğrencilerin eksiklerinin tamamlanabilmesi için en etkili yöntem birebir özel derstir. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Tecrübeli öğretmenlerden alınan 10 ders diğer türlü alınan 100 dersten çoğu zaman daha etkili olmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders almaya başladıktan sonra hedeflerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğinizi göreceksiniz.

Pendik Etüt Merkezi Kurslarımız

Pendik Etüt şubemizde LGS kursu her dönem verilmektedir. LGS ‘de  8. sınıf konularından sorular gelmektedir. özellikle matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri 5. , 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir.

Kursumuzdan 5. , 6. ve 7. sınıf öğrencileri istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler. İsteyen adaylar sadece sınavlar için takviye alabilirler.

Pendik Etüt Merkezleri olarak branşında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz.

İlköğretim 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hızlı ve seri okuma, güzel yazı yazma, temel matematik ve Bilsem sınavlarına hazırlık çalışmaları Pendik şubemizde yapılmaktadır. İsteyen veliler için ilköğretim okul takviye ve sınavlara hazırlık için evlere öğretmen de gönderilebilmektedir.

Pendik birebir etüt olarak online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Birebir özel dersler kursumuzda, ders ofisinde  evinizde yada istediğiniz diğer yerlerde alınabilmektedir.

Pendik etüt eğitim merkezi olarak istediğiniz gün ve seanslarda eğitim veriyoruz. Tüm sınavlar ve tüm dersler için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

1.sınıf ve 2. sınıf  öğrencileri için okuma yazma kursu ve diğer tüm öğrenciler için okul takviye kursu Pendik şubemizde her dönem verilmektedir.

Pendik Etüt Merkezi Ücretleri

Pendik etüt ücretleri her bütçeye uygun olarak ayarlanmıştır. Online ve yüz yüze eğitimde çok uygun ücretlerle en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Pendik etüt merkezi ücretleri için ayrıntılı bilgi kursumuzla irtibat kurduğunuzda verilecektir. Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak ödenebilmektedir.

Pendik etüt merkezleri ücretleri her ders için ve bütün öğrenciler için eşit olarak belirlenmiştir. İlköğretim ve lise öğrencileri için tüm branşlarda etüt öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Pendik etüt eğitim merkezi fiyatları için 0535 778 95 96  numaralı telefonu arayabilirsiniz. Online ve yüz yüze eğitimde fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Online eğitimde fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

Pendik etüt eğitim merkezleri fiyatları erken kayıt döneminde çok daha uygun olmaktadır. Kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde de eğitim alabilirsiniz.

Pendik Etüt Olarak Tüm Öğrenciler İçin Tüm Derslerden Online ve Yüz Yüze Eğitim Veriyoruz.

ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için Pendik şubemizde kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.  Matematik, Türkçe, İngilizce, fizik, kimya, fen bilgisi ve diğer derslerden özel ders Pendik şubemizde her dönem online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Pendik Özel Ders

Pendik etüt merkezleri olarak tüm adaylar için tüm derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. online yada yüz yüze derslerde dersler 40 dakika ders , 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Aday derslere memnun olduğu sürece devam eder ve sadece gördüğü dersin ücretini öder. İsteyen aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilir.

İlköğretim okul takviye, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL kursu ve diğer kurslar Pendik şubemizde her dönem online yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Kişiye özel oluşturduğumuz programlarla %100 başarıyı hedefliyoruz.

Online Özel Ders

Online özel ders sistemimizi daha yakından görüp test etmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Matematik, Türkçe, İngilizce, fizik, kimya ve diğer derslerden özel ders alabilirsiniz.

LGS, YKS ve diğer sınavların Türkiye geneli deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Dersler başladıktan sonra da frekans tutmazsa öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Özel dersler bittikten sonra da etüt merkezimizden ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

LGS, YKS, YÖS, KPSS, DGS, ALES, YDS ve diğer sınavlar için kurs ve özel ders veriyoruz.

Pendik Etüt Merkezleri, Pendik Dershaneleri ve Diğer Kurslar İçin;

Pendik etüt merkezleri, Pendik Dershaneleri ve Diğer Kurslar İçin;

0535 778 95 96 numaralı telefondan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından etüt merkezimize ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz ve Diğer Kurslarımızla İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Form Bize Ulaştıktan Sonra Sizinle İrtibat Kuralım.

Ön Kayıt Formu 

 

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp