Pendik Etüt Merkezleri

Pendik Etüt Merkezleri

Pendik Etüt Merkezleri 

Pendik etüt merkezleri olarak alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle çalışıyoruz. İlköğretim 1.sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf , 7. sınıf ve 8. sınıf öğrencileri Pendik şubemizden kurs ve özel ders alabilirler. Özel dersleri online yada evinizde yüz tüze olarak alabilirsiniz.

Online dersler %100 etkileşimli sesli görüntülü zoom vb. uygulamalar üzerinden yapılmaktadır. Online ders sistemimizi görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Pendik Etüt Merkezleri fiyatları için ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz

Pendik Etüt Merkezi Kurslarımız

Pendik şubemizde LGS kursu her dönem verilmektedir. LGS’de  8. sınıf konularından sorular gelmektedir. özellikle matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri 5. , 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir.

Kursumuzdan 5. , 6. ve 7. sınıf öğrencileri istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler. İsteyen adaylar sadece sınavlar için takviye alabilirler.

İlköğretim 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hızlı ve seri okuma, güzel yazı yazma, temel matematik ve Bilsem sınavlarına hazırlık çalışmaları pendik şubemizde yapılmaktadır. İsteyen veliler için ilköğretim okul takviye ve sınavlara hazırlık için evlere öğretmen de gönderilebilmektedir.

ilköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için Pendik şubemizde LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , YÖS , DGS Ales, KPSS , AÖF , AÖL kursu , matematik , İngilizce , fizik , kimya , fen bilgisi, özel ders her dönem online yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Pendik Özel Ders

Pendik etüt merkezleri olarak tüm adaylar için tüm derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. online yada yüz yüze derslerde dersler 40 dakika ders , 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Aday derslere memnun olduğu sürece devam eder ve sadece gördüğü dersin ücretini öder. İsteyen aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilir.

İlköğretim okul takviye, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL kursu Pendik şubemizde her dönem online yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Kişiye özel oluşturduğumuz programlarla %100 başarıyı hedefliyoruz.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görüp test etmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Pendik Etüt Merkezleri – Şubemizle İrtibat

Pendik etüt merkezleri  için 0535 778 95 96 numaralı telefondan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan etüt merkezimize ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun. Biz sizinle irtibat kuralım.

Ön Kayıt Formu 

 

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp