Sakarya Etüt Merkezleri

Sakarya Etüt Merkezleri

Sakarya Etüt Merkezleri 

Sakarya etüt merkezleri olarak alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri ile çalışıyoruz. Sakarya, Taraklı, Karapürçek, Söğütlü, Kocaali, Kaynarca, Ferizli, Pamukova, Sapanca, Arifiye, Geyve, Karasu, Hendek, Erenler, Akyazı, Adapazarı ve Serdivan ilçelerinde kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz tüm derslerden özel dersleri kurs merkezimizde, online yada evinizde birebir alabilirsiniz.

Tüm öğrenciler için online birebir özel ders alternatifimiz bulunmaktadır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde aday istediği soruyu anlık olarak sorabilmektedir. Yazılı sınavlarından önce okul takviye ve MEB – ÖSYM sınavlarına hazırlık için istediğiniz derslerden birebir yada minik gruplarla özel ders alabilirsiniz.

Sakarya dershaneleri fiyatları için ayrıntılı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz

 Sakarya Etüt Merkezleri Kurslarımız

Sakarya şubemizde LGS kursu her dönem verilmektedir. LGS’de  8. sınıf konularından sorular gelmektedir. özellikle matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri 5. , 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir.

Kursumuzdan 5. , 6. ve 7. sınıf öğrencileri istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler. İsteyen adaylar sadece sınavlar için takviye alabilirler.

İlköğretim 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hızlı ve seri okuma, güzel yazı yazma, temel matematik ve Bilsem sınavlarına hazırlık çalışmaları Sakarya şubemizde yapılmaktadır. İsteyen veliler için ilköğretim okul takviye ve sınavlara hazırlık için evlere öğretmen de gönderilebilmektedir.

ilköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için Sakarya şubemizde LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , YÖS , DGS Ales, KPSS , AÖF , AÖL kursu , matematik , İngilizce , fizik , kimya , fen bilgisi, özel ders her dönem online yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Sakarya Adapazarı dershaneleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sakarya Özel Ders

Sakarya etüt merkezleri olarak Adapazarı ve diğer tüm ilçelerde tüm derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

Sakarya ve tüm ilçelerinde online birebir, kursta birebir yada evinizde birebir özel ders alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. online yada yüz yüze derslerde dersler 40 dakika ders , 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Aday derslere memnun olduğu sürece devam eder ve sadece gördüğü dersin ücretini öder. İsteyen aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilir.

İlköğretim okul takviye, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL kursu Sakarya şubemizde her dönem online yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Kişiye özel oluşturduğumuz programlarla %100 başarıyı hedefliyoruz.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görüp test etmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Sakarya Adapazarı Etüt Merkezleri – Kursumuzla İrtibat

Sakarya etüt merkezleri lise ve ilköğretim şubelerimize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan etüt merkezimize ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun. Biz sizi arayıp bilgi verelim.

Sakarya Etüt Merkezleri İş İlanları için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp