iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Tarih Özel Ders İzmit

Tarih Özel Ders İzmit

Tarih Özel Ders İzmit

Tarih özel ders İzmit şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi tarih öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tarih özel dersi en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan bay bayan tarih öğretmenlerimiz vermektedir. Tarih özel dersi kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan eğitim online sistemimizle tarih özel dersi istediğiniz il ve ilçeden de alabilirsiniz.

Kocaeli İzmit  şubemizde tarih dersi alanında en az 15 yıllık deneyimi olan tarih öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Okul takviye ve sınavlara hazırlık için özel tarih ders paketlerimiz bulunmaktadır. Yazılı öncesinde eksiklerinizi tamamlamak için sadece minik özel dersler alarak sınavlarda yüksek puanlar alabilirsiniz.

Kocaeli merkezde normal lisede, açık lisede AÖL , akşam lisesinden okuyan tüm 9. ,10. ,11. ve 12. sınıf öğrencileri için tarih dersinden özel dersleri alanında uzaman tarih öğretmenlerimiz vermektedir.

Online Özel Ders

İzmit şubemizde tarih dersinden online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Online özel derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online tarih derslerinde adayın anlayabileceği pratiklikte konular birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online özel ders sistemimizi yakından tanımanız ve test etmeniz için ilk ders ücretsiz olarak verilmektedir.

Sınavlara Hazırlık İçin Tarih Özel Ders

İzmit şubemizde tarih özel ders 9. , 10. , 11. , 12. sınıf ve mezunlara verilmektedir. Üniversite 1. basamak sınavı olan TYT’de bir tarih sorusu ile bir matematik sorusunun puan getirisi yeni sistemde yaklaşık aynıdır. En iyi bölümleri hedefleyen sayısal , sözel ve ea tüm öğrencilerin tarihte çıkan soruları kaçırmamaları gerekmektedir.

Tüm öğrenciler için TYT tarihten 16 saatlik özel ders paketimiz bulunmaktadır. Bu özel ders paketinde hedefimiz öğrencilerin TYT tarih sorularını full yapmalarıdır.  16 saat tarih özel ders sonrasında öğrenciler tarih sorularının çoğunu doğru olarak yapabilecek seviyeye ulaşabilmektedirler.

AYT için de adayın sözel yada ea olmasına göre 12 -20 saatlik tarih özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

LGS öğrencileri içinde Kocaeli  şubemizde Sosyal bilgiler – inkılap özel ders paketimiz bulunmaktadır. 16 derste LGS sosyal bilgiler konuları bitirilmektedir.

KPSS genel kültür bölümünde 27 tarih sorusu bulunmaktadır. KPSS tarih konularını 16 saatlik birebir derste tamamlıyoruz.

ÖABT adayları için İzmit Kocaeli şubemizde Tarih ÖABT kursu sınıf ortamında yada birebir  ders şeklinde her dönem verilmektedir. Kursumuzla irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir.

Tarih ÖABT kursunu sadece eksik olduğunuz konulardan birebir yada gruplarla özel ders alarak daha hızlı ve daha uygun fiyatlarla giderebilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz

İzmit şubemizde tarih özel ders alanının en iyisi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Tarih derslerini istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

Tarih derslerini istediğiniz öğretmenlerden alabilirsiniz.

Tarih özel dersler 40 dakika ders , 10 dk ara , 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir.

Online derslerde sadece 40 dakikalık özel ders alternatifimiz bulunmaktadır.

Tarih özel dersi kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

Uzaktan eğitim online sistemimizle istediğiniz il ve ilçeden tarih dersinden  özel ders alabilirsiniz.

Özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tarih Özel Ders İzmit Kursumuzla İrtibat

Tarih özel ders için İzmit, Kocaeli şubemize  0535 778 95 96 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.

  • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun,  Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.
Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp