Türkçe Özel Ders İzmit

Türkçe Özel Ders İzmit

Türkçe Özel Ders İzmit

Türkçe özel ders İzmit şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.  Türkçe özel dersi istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Liselere giriş sınavı LGS’de , üniversite sınavı YKS’de , KPSS, DGS ve Ales sınavlarında Türkçe her zaman puan getirisi en yüksek olan ve en çok sorunun sorulduğu dersler arasında yer almıştır.

Türkçe ve edebiyat  özel ders Kocaeli şubemizde alanında uzman öğretmenler tarafından istediğiniz güm ve seanslarda verilmektedir.

Neden Türkçe Özel Ders  ?

İzmit şubemizde Türkçe ve edebiyat  özel ders  normal ve uzaktan eğitim sistemi ile istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Okul takviye için yazılı öncesinde Türkçe özel ders alarak yazılılardan istediğiniz yüksek puanları rahatlıkla alabilirsiniz.

Türkçe özel dersi kursumuzda , ofisimizde yada evinizde birebir olarak alabilirsiniz. Tüm öğrenciler için hızlı paragraf çalışmamız bulunmaktadır. 10 derslik hızlı paragraf özel ders paketimizi tamamlayan adayların genellikle paragraf çözme hızlarının yaklaşık 3 kat artığı görülmüştür.

Türkçe dersinde başarılı olan öğrencilerin diğer derslerde de yine başarılı oldukları gözlenmiştir. Kursumuzda sınavlara hazırlık ve okul takviye için tüm öğrencilere Türkçe dersinden özel ders verilmektedir.

Kaç Saat Türkçe Özel Ders Almalı ?

İlköğretim 5. , 6. 7. 8. sınıf öğrencileri için okuduklarını daha iyi anlamaları ve paragraf sorularını çok daha hızlı çözebilmeleri için ilköğretim hızlı paragraf çalışmamız bulunmaktadır. 10 derslik hızlı paragraf çalışmasını 5 haftalık sürede tamamlayan adayların paragraf sorularını neredeyse kaçırmadıkları ve 3 kata kadar hız kazandıkları görülmüştür.

LGS hazırlık için 30 saatlik birebir özel ders yeterli olmaktadır.

YKS ( TYT AYT ) , DGS, ALES ve KPSS adayları için yine adayın gireceği sınava göre şekillendirdiğimiz 10 derslik hızlı paragraf, 10 derslik sözel mantık ve yine 16 derslik dil bilgisi özel ders paketimiz bulunmaktadır.

Türkçe Özel Ders İzmit – Sistemimiz

Özel derslerimizde bir ders saati 40 dakikadır. Dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara, 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. İstediğiniz gün ve saatlerde istediğiniz öğretmenden Türkçe – Edebiyat özel ders alabilirsiniz.

Edebiyat özel ders İzmit Kocaeli şubemizde tecrübeli sınav deneyimi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

Edebiyat Özel Ders

Kocaeli şubemizde AYT için edebiyat dersinden özel ders alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Türkçe Öğretmenleri İçin ÖABT Kursu

Türkçe ÖABT kursu İzmit Kocaeli şubemizde sınıf kursu yada birebir ders şeklinde alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Türkçe Özel Ders İçin Kursumuzla İrtibat

Türkçe dersinden özel ders almak için İzmit şubemize  0535 778 95 96  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkçe özel ders kursumuzda  ilköğretim , lise ve üniversite tüm öğrenciler için istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.  Özel dersi kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan eğitim online sistemimizle Türkçe özel dersi istediğiniz il ve ilçeden alabilirsiniz.

Whatsapp   hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıda yer alan ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz Bilgi İçin TIKLAYIN 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp