iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YKS TYT AYT Kursu Fethiye

YKS TYT AYT Kursu Fethiye

YKS TYT AYT Kursu Fethiye

YKS – TYT AYT kursu Fethiye şubemizde sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Üniversite hazırlık  derslerine alanında uzman  en az 15 yıllık tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. TYT AYT için birebir özel dersleri kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. Üniversite hazırlık adayları için eğitim koçluğu programımızda bulunmaktadır.

YKS – TYT AYT YDT kursu Fethiye , Seydikemer , Eşen, Seki,  Kumluova, Karadere, Kalkan, Kaş , Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman şubelerimizde her seviyedeki aday için alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre adaya özel kurs programı oluşturarak adayın en iyi üniversite ve bölümleri kazanmalarını sağlıyoruz.

Üniversite sınavı, adayın hayatındaki  en önemli sınavdır. Her yıl son sınıf öğrencilerinin yaklaşık yüzde altısı lisans bölümlerine yerleşebilmektedir. İyi olmak çoğu zaman istediğiniz bölümlere yerleşebilmek için yeterli olamamaktadır. En iyi bölümleri kazanabilmeniz için, eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak en iyi olmayı hedeflemelisiniz.

Birebir özel derste, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.  Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YT AYT YDT  kursunu online özel ders yada online sınıf kursu olarak ta alabilirsiniz.

YKS – TYT AYT Online Özel Ders

Fethiye şubemizde YKS – TYT AYT YDT kursu sınıf kursu, normal özel ders ve uzaktan eğitim online özel ders olarak verilmektedir. Online özel dersin normal özel derslerden verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Online özel derste adayın alt yapısı dikkate alınarak konular anlayabileceği düzeyde özetlenmekte ve adayın TYT AYT kitaplarından çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Farklı yayınlardan Online TYT AYT deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz. Kursumuzun online  eğitim koçu öğrencinin durumuyla ilgili öğrenci ve velisi ile düzenli olarak görüşmektedir.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz TYT AYT YDT konularından birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Özel Ders ile eksiklerinizi rakiplerinizden daha hızlı tamamlayarak  istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Adaya özel oluşturduğumuz özel ders paketleriyle üniversite sınavına hazırlanan adaylarda başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Online Sınıf Kursları 

Online üniversite hazırlık sınıf kurslarımız da bulunmaktadır.

Online Sınıf Kursumuzda

Yıl içinde öğrenci dersleri evinden online takip eder.

Haftanın belirli günlerinde sorularınızı sorabileceğiniz  online etütler yapılır.

TYT AYT deneme sınavları online yapılır.

Öğrenci online eğitim koçu tarafından takip edilir

Sizin için zaman değerli ise Online YKS ( TYT AYT YDT ) Sınıf kurslarımızı veya online dersleri tercih edebilirsiniz.

YKS Rehberlik Soru Tipleri  Tüm Ayrıntılara Buradan Ulaşabilirsiniz.

YKS TYT AYT  Özel Ders Tavsiyesi

YKS – TYT AYT YDT kursu Fethiye şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Sınava girecek adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz.  Genellikle TYT için 100 – 120 saat, AYT için 100 – 150 saat özel ders paketleri oluşturarak TYT / AYT tüm konuları  bitiriyoruz.  TYT AYT  için daha özel puan hedefi olan adaylar istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler.

Tüm Üniversite Hazırlık Adaylarına Özel Tavsiyemiz

Özellikle Türkçe paragraf sorularını daha hızlı çözebilmeniz ve yine diğer derslerdeki uzun paragraf sorularını daha hızlı anlayabilmeniz  için 10 derslik hızlı paragraf çalışmamız bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adayların paragraf sorusu çözme hızları yaklaşık 3 kat artmaktadır, adaylar TYT  Türkçe paragraf sorularında neredeyse soru kaçırmayacak seviyeye ulaşmaktadırlar.

Üniversite sınavının 1. basamak sınavı olan TYT  9. ve 10. sınıf konularından oluşmaktadır. Yeni sistemde YKS puanı hesaplanırken TYT’nin %40’ı AYT’nin de %60’ı alınarak puan hesaplanmaktadır. TYT soruları  9. ve 10. sınıf konularından çıkmaktadır. TYT alt yapısı iyi olan öğrenciler  AYT’de de rahatlıkla başarılı olmaktadırlar.

Yeni sistemde TYT  ‘de matematik 40, Türkçe  40, fen 20 ve sosyal 20 soru sorulmaktadır ve bütün soruların puan değeri yaklaşık aynıdır. AYT ‘de de 80 soru yer almakta ve yaklaşık puan değerleri birbirine yakın kabul edilmektedir. Bu nedenle TYT ve AYT ‘de bütün dersler önemlidir.

Birebir Özel Ders İle TYT  +AYT Kursu Önerisi

Matematik 30 +30 ders, Geometri 16 +10 ders, Türkçe 20 ders, Fizik 24 +24  ders, Kimya 16 + 20  ders, Biyoloji 16 +10 ders, Tarih 16 +10 saat, Coğrafya 12 +8 ders, Felsefe 8 ders, Din Kültürü 10 ders, Edebiyat 20 ders.

YKS – TYT AYT  Sınıf Kursu

TYT AYT için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. İsteyen öğrenciler seviyeye göre ayrılmış sınıflarımızda eğitim görebilirler. YKS  ile ilgili daha yüksek puan hedefleri olan yada sınıf kurslarından istediği verimi alamayan adaylara, özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

TYT yaz kursu Fethiye şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir.

TYT yaz kursu için 10. ve 11. sınıfa geçen öğrenciler sadece eksik oldukları derslerden birebir özel ders alabilirler.

TYT yaz kursu için 11. sınıftan 12. sınıfa geçen öğrencilere 100 -150 ve 240 saatlik özel paketlerimiz bulunmaktadır.

Üniversite hazırlık sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye  şubemizden ulaşabilirsiniz.

YKS – TYT AYT Kursu Fethiye Şubemizle İrtibat

YKS – TYT AYT YDT kursu Fethiye şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.,

Ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Whatasapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YKS ( TYT AYT )  Rehberlik ve Kurs Programıyla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp