iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YKS TYT AYT Kursu Seydikemer

YKS TYT AYT Kursu Seydikemer

YKS TYT AYT Kursu Seydikemer

YKS TYT AYT kursu Seydikemer şubemizde birebir özel ders ve  sınıf kursu şeklinde verilmektedir. Üniversite hazırlık derslerine branşında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir.

YKS hazırlık özel dersleri kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.  TYT AYT YDT derslerini uzaktan online birebir özel ders sistemiyle de alabilirsiniz. Online birebir üniversiteye hazırlık ders ile normal dersler arasında verim açısından bir fark bulunmamaktadır.

Üniversite Hazırlık Süreci

Seydikemer şubemizde YKS TYT AYT YDT YÖS  kursu sınıf kursu yada özel ders olarak yapılmaktadır. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına sadece zorlandığınız dersler ve istediğiniz konulardan minik özel dersler alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Her yıl son sınıf öğrencilerinin sadece yaklaşık %6’sı lisans bölümlerine yerleşebilmektedir. İyi olmak çoğu zaman iyi üniversite kazanmak için yeterli olamamaktadır. İyi üniversite ve iyi bölümler kazanabilmek için çok iyi olmalısınız.

YKS TYT AYT YDT sınıf kurslarımız hafta sonu ve hafta içi seanslarında yapılmaktadır. Kursumuzdan program içeriğiyle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

YKS TYT AYT YDT Özel Ders

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Değişik nedenlerden dolayı eksik olduğunuz anlayamadığımız konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Birebir özel ders alarak sınava hazırlanan öğrencilerimizde başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Üniversite hazırlık özel dersleri kursumuzda yada evinizde alabilirsiniz.

Online Özel Ders

Uzaktan eğitim online özel derste öğrencinin eksik olduğu konular öğrencinin düzeyine uygun hale getirilerek , öğrencinin anlayabileceği şekilde birebir anlatılmaktadır. Online dersler sesli ve görüntülü, birebir %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Özel derste öğrencinin kaynakları taranmakta çözemediği sorular birebir çözülmektedir. Online derslerde mutlaka ön hazırlık yapılmalıdır. Ön hazırlık yapılan derslerde derslerden alınan verim normal derslerden çok daha iyi düzeyde olmaktadır.

TYT ve AYT ‘de bütün soruların puan değeri birbirine eşittir. YKS ilgili puan hesaplanırken TYT’nin %40’ı AYT yada YDT’nin ise %60’ı alınarak ilgili puan hesaplanmaktadır.

Hızlı Paragraf Kursu

Üniversite hazırlıkta Türkçe en önemli derslerden biridir. Hızlı paragraf kursumuz 10 ders sürmektedir. hızlı paragraf kursumuza katılan öğrencilerin paragraf çözme hızları yaklaşık üç katına çıkmaktadır. Hızlı okuma hızlı paragraf çalışmasına katılan adayların neredeyse çözemediği paragraf sorusu kalmamaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adayların diğer derslerdeki paragraf sorularını da çok hızlı anlayıp çözdükleri gözlenmiştir. Kısacası hızlı paragraf kursumuza katılan adayların sınava hazırlanma performansları kat kat artmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar bu çalışmaları hayatlarının her döneminde kullanmaktadırlar.

Özel ders öğretmenlerimiz aynı zamanda ilgili dersle ilgili öğrenciye ücretsiz olarak eğitim koçluğu da yapmaktadırlar.

Seydikemer şubemizde YKS TYT AYT YDT kursu ve her dersten özel ders alanında uzman %100 memnun kalacağınız öğretmenler tarafından verilmektedir.

Seydikemer YKS TYT AYT Kursu

Özel Ders Önerimiz 

Türkçe paragraf 10 saat özel ders,

Türkçe dil bilgisi 16 saat özel ders,

Edebiyat 20 saat özel ders,

TYT matematik 40-50 saat özel ders,

AYT matematik 40  – 50  saat özel ders,

TYT fizik 30 saat özel ders , AYT fizik 30 saat özel ders,

TYT kimya 20 saat özel ders AYT kimya 20 saat özel ders,

TYT biyoloji 16 saat özel ders AYT biyoloji 16 saat özel ders,

Tarih 16 – 24 saat özel ders,

Coğrafya 12 – 20 saat özel ders,

Felsefe 10 saat özel ders,

YDT İngilizce 50 -70 saat özel ders alınması tüm konuların bitirilmesi için yeterli olmaktadır. İstediğiniz derslerden sadece eksik olduğunuz konulardan istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

YKS TYT AYT Kursu Seydikemer – Şubemizle İrtibat

Seydikemer kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YKS Rehberlik Kurs Programı ve Tüm Ayrıntılara Buradan Ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz Bilgi İçin Tıklayın  

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp